Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nkubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NMAXXSKATER - Profil | Ne 24.5.2026 22:23:01

    €mo >> Tu Tvojí prosbu hráči asi špatně pochopili ... :-)

      N€mo - Profil | Ne 24.5.2026 22:03:40

      kubas. >> Mohol by pridať ešte jeden. 😁

        Nkubas. - Profil | Ne 24.5.2026 21:28:04

        €mo >> Pospec luxusní gól!

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 24.5.2026 15:38:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          €mo >> 😂

            NPoušťák - Profil | Ne 24.5.2026 13:31:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            To je krutý 🙉🤣

              Nrájovec - Profil | Ne 24.5.2026 10:22:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dobeš musí nastupovat do zápasu od 2. minuty a Montreal bude neporazitelnej.
              Za b) tohle je ten správnej Jiříček pro NHL https://nhl.cz/vysneny-debut-nadosah-jiricek-uhranul-farmu-a-v-kempu-si-pujde-pro-nhl/5035953 Toho staršího brzy uvítáme v Pardubicích. S Hájkem to bude obrana snů.

                NŘízek 5,125 - Profil | Ne 24.5.2026 10:07:25

                rájovec >> máš BOT!:-))

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 24.5.2026 5:23:54

                  Hehe ... :-)

                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 24.5.2026 4:00:52

                    Sakra, tak nic ... Snad vyjde zítra v noci alespoň to Colorado. :-)

                      N€mo - Profil | Ne 24.5.2026 3:16:59

                      kubas. >> dnes nože byť nakoniec aj 12-13 tých striel, keď potrebujú vyrovnať. 😁

                        Nkubas. - Profil | Ne 24.5.2026 1:59:28

                        Jinak jestli takhle bude pokračovat Montreal dal, že dává z 10 střel za zápas 4 góly, tak chudák Andersen ty čísla srazí rychleji dolu než bys řekl švec :-).

                          Nkubas. - Profil | Ne 24.5.2026 1:57:00

                          MAXXSKATER >> Chybí Makar hodně a Vegas jsou dobře připraveni a hrají prostě dobře, důrazně, furt někdo před bránou a taky je to zkušenej tým. Žádná sranda pro AVS a může to být hodně rychlý, očekávám ale, že už zaberou. Doufám :-).

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 24.5.2026 1:49:20

                            kubas. >> No jo, sakra, já už jsem zase o den napřed ... :-))) To jo, ta dominance Avs se jaksi někam vytratila ...

                              Nkubas. - Profil | Ne 24.5.2026 0:52:10

                              MAXXSKATER >> Tak tak, Montreal do toho :-)! Na Colorado si ještě počkáme do zítra, snad se vzpamatují, jinak můžou objednávat lístky na Hurghadu :-).

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 24.5.2026 0:36:45

                                kubas. >> Dobeš a Slaf do toho a samozřejmě srdeční záležitost v podobě lavin: Márty-párty na zteč ... :-)

                                  Nkubas. - Profil | Ne 24.5.2026 0:25:19

                                  rájovec >> Čekáš na začátek hokeje? Za chvíli to vypukne :-)...

                                    Nrájovec - Profil | Ne 24.5.2026 0:15:21

                                    Řízek 5,125 >> Dánové taky nejsou nijak zázračný:-).

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Ne 24.5.2026 0:09:20

                                      rájovec >> nonono, jak dva zápasy se slabšími mužstvy? Jenom jeden!:-))

                                        Nrájovec - Profil | So 23.5.2026 22:49:50

                                        Řízek 5,125 >> Ona se může zamotat i nad námi. Norové mají 10 bodů a dva zápasy se slabšími mužstvy, mohou být druzí.

                                          NŘízek 5,125 - Profil | So 23.5.2026 22:27:22

                                          Norové vedou nad Švédama, nechci ani předjímat, jak se ta tabulka pod náma může zamotat:-)