Hokejovo - rybářská sekce

Vše o hokeji a rybách ...
Autor diskuse: fischmeni - Profil , 11.7.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: kubas. Profil + rarach Profil + Danda05 Profil + MAXXSKATER Profil + Čík Profil

Kdo vyhraje letošní MS v hokeji ve Švýcarsku?

A) Kanada22%

B) Amerika6%

C) Česká Republika22%

D) Finsko11%

E) Švédsko11%

F) Švýcarsko17%

G) Slovensko6%

H) Německo0%

I) Třinec6%

J) Někdo jiný :-)...0%

Od 29.4.2026 hlasovalo 18 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

kubas. - Profil | St 17.6.2026 8:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    rájovec - Profil | So 23.5.2026 5:42:14

    kubas. >> Trochu se to přibrzdilo, třetí mač už půjde o život.

      kubas. - Profil | So 23.5.2026 2:09:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Petr Jaroš, velmi dobrý rozhovor.

      Na tohle jsme taky mistři...

      "K trénování se ale možná v budoucnu vrátím, jen asi ne v Česku. Po mé poslední zkušenosti a po tom, jak se ke mně u nás někteří lidé zachovali, nevím, jestli bych něco takového znovu ustál. Mentalita české společnosti pořád není na úrovni, na jaké by podle mě měla být. Zámoří je v tomhle napřed."

      https://www.hokej.cz/skaut-detroitu-o-brankarich-na-ms-z-clary-roste-jednicka-nhl-hlavaje-bych-si-nevybral-korenar-je/5096314

        kubas. - Profil | So 23.5.2026 2:05:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak jdeme na to :-)!

          Řízek 5,125 - Profil | Pá 22.5.2026 23:58:03

          Ale v zásadě nic hrozného:-)
          Zatímco proti Švédům nebo Kanadě dokážeme na ledě nechat duši, padat do střel a hrát na hranici sebeobětování, proti soupeřům v krizi se v našich hokejistech pravidelně probouzí jakýsi syndrom hokejového Červeného kříže.
          ,........

          Jenže ruku na srdce – na to jsme v hokejové historii až moc velcí kavalíři, kteří rádi pomáhají slabším a oživují klinicky mrtvé soupeře.

          Do zápasu tak Slováci dají dvě stě procent své pověstné energie a emocí. Co na to odpoví česká strana? Pravděpodobně půjde o naši klasickou, lehce profesorskou bohorovnost.
          ....
          Faktem je, že se na nás v tabulce dívají seshora. My – přiznejme si to, mistři světa v hledání chyb na rozhodčích a ledu – v tuhle chvíli na Slováky ten bod ztrácíme.:-))
          .....
          My pak sice v diskuzích tradičně popliveme trenéra a nominaci, ale v rámci federální solidarity budeme mít čisté svědomí. Sobotní derby koneckonců, jak už to tak bývá tradičně, nebude ani tak o hokejových dovednostech, jako spíš o tom, zda český tým dokáže udržet koncentraci celých šedesát minut. Pokud by to dokázal, přejede kohokoli.

            kubas. - Profil | Pá 22.5.2026 22:21:30

            rájovec >> Masakr :-))).

              kubas. - Profil | Pá 22.5.2026 21:59:15

              rájovec >> Jj, vsak proto jsem to psal :-).

                rájovec - Profil | Pá 22.5.2026 21:58:30

                kubas. >> Tak už rychle dopsali toho Kvaču, aby jim náhodou někdo nepodsouval Postavu.

                  kubas. - Profil | Pá 22.5.2026 21:54:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Stenberg v 18 letech dnes dva góly na seniorském MS, zatím. Bjork ve stejném věku dvě primární asistence. Chtělo by se říct v poutaku proti Itálii, ale naše zkušené hvězdy s nima málem prohráli... To, že hrají první lajnu a první přesilovku nemluvě, klobouček.

                    kubas. - Profil | Pá 22.5.2026 21:48:50

                    rájovec >> Červus je jedna z mála výjimek, tomu Dědek může líbat ruce každý den, jinak by ten pohár neměl nikdy :-). Kvaca nikdy nic nevyhrál a tipuju ani nevyhraje, lehce nadprůměrnej ELH gólman s ne moc dobrou hlavou.

                      rájovec - Profil | Pá 22.5.2026 21:44:44

                      kubas. >> Ve výběru pana Rulíka jsou samé vítězné typy. Viz Červenka nebo Kváča.

                        kubas. - Profil | Pá 22.5.2026 21:38:50

                        rájovec >> Ještě by přinesl vítěznou mentalitu do brankářského týmu, to není žádoucí u klubových dvojek a Kváči :-).

                          rájovec - Profil | Pá 22.5.2026 21:35:23

                          kubas. >> Vypadlo Grand Rapids, Norům přijede jeho nejproduktivnější hráč, Lotyšům Tralmaks, Postavu mohli vzít klidně s sebou. Nojo no....

                            kubas. - Profil | Pá 22.5.2026 20:46:28

                            Řízek 5,125 >> Haha, to je fór na nástěnku :-).

                              kubas. - Profil | Pá 22.5.2026 20:45:35

                              rájovec >> Neříkám nic radši, to už tam mohl nechat Zábranského na té pozici na přesilovce a vzít někoho, kdo aspoň bruslí :-).

                                Řízek 5,125 - Profil | Pá 22.5.2026 19:24:05

                                Prostě opět si to tady přečetli.

                                  Řízek 5,125 - Profil | Pá 22.5.2026 19:23:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Kouč Rulík během tréninku apeloval na chybějící drajv v útočném pásmu. Hráčům důrazně vysvětloval, že i po odehrání kotouče musí zůstat v pohybu a dostávat se před gólmana, jelikož se na ně vždy dokáží obránci snadno navázat.
                                  „Jestli chceme dávat góly, potřebujeme se tlačit před branku. Clonit, tečovat, dorážet. Je to hodně důležité, snažíme se na tom pracovat,“ líčil Kubalík.

                                  „Chtěli jsme pohyb útočníků víc zautomatizovat, aby byla znovu jasná pravidla. Obnovit, aby hráči věděli, kdy jít do branky, co má každý hráč dělat. Tyhle věci rozhodují, pořád v tom máme rezervy,“ uvědomoval si Kalous.

                                    rájovec - Profil | Pá 22.5.2026 18:41:26

                                    kubas. >> No nevím, to už snad radši toho Frka....

                                      €mo - Profil | Pá 22.5.2026 18:31:04

                                      rájovec >> nikto nevie nič. Všetci len špekulujú.

                                        kubas. - Profil | Pá 22.5.2026 14:58:43

                                        MAXXSKATER >> Chudák Galvas, to má za tu aktivitu... Jestli by si radši neměl pořídit Švédský pas.