Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Pedro1 - Profil | Ne 27.8.2023 20:48:36

retrívr >> Je to nůž na práci a navíc tam byla díra v zemi, do písku bych ho taky nepíchnul:-)

    retrívr - Profil | Ne 27.8.2023 20:21:49

    Pedro1 >> Houbu Ti přeju a závidím. Ale opinel/ mám stejný léta /, bych do země nepíchl. Zdraví Pavel

      Pedro1 - Profil | Ne 27.8.2023 20:07:54

      Východ od Prahy včera sucho, ale jestli bude ještě pár dnů pršet, tak to bude velký. Každopádně dršťková byla.

        sasan111 - Profil | Ne 27.8.2023 18:00:01

        spiritr >> .........obepíná peň...tak, tak asi jo !!! :-)))))))))))
        P.S. Bez záruky
        Michal

          spiritr - Profil | Ne 27.8.2023 17:38:57

          Ahoj chlapi, jedna se o openku menlivou? Sumava …

            Kreja - Profil | Ne 27.8.2023 16:48:10

            Když nemůže Mohamed k hoře... přes dva týdny nemůžu došlápnout na patu tak na houby koukám jen tady.
            A aby mě to domácí vězení moc nemrzelo tak mi aspoň pod oknem vyrostla hlíva.20 let tu žádná nerostla před dvěma lety pokáceli strom a je tu druhým rokem.

              Lasskoun - Profil | Ne 27.8.2023 16:02:03

              Konec pokutám za sběr hub? Novela chystá velké změny pro uživatele lesů i developery

              https://www.obnovitelne.cz/clanek/2667/konec-pokutam-za-sber-hub-novela-chysta-velke-zmeny-pro-uzivatele-lesu-i-developery

                Bulda 64 - Profil | Ne 27.8.2023 13:49:38

                neprduch >> kousek odtud..., ale napovídat nebudu, aby tu zas nebyli až z OV ;))/sranda..
                Celkově nerostou, začne to až po deštích dle mého soudu..;)

                  neprduch - Profil | Ne 27.8.2023 13:26:13

                  Bulda 64 >> Ahoj, neříkej že je to ze Šumavy🤓. Já byl v lesích u Zdíkova a ani prašivka 🍄

                    Bulda 64 - Profil | Ne 27.8.2023 12:00:25

                    Že by je deštík probral..?? ;))

                      LC - Profil | Pá 25.8.2023 17:00:38

                      Po týdnu ležení s chřipajznou jsem konečně vylezl na vzduch aspoň vyvenčit a zkouknout kozákový háj. Ani jeden tam nebyl ale je tam kolo z těchto krasavců. Mněl jsem dodat foto zespod jestli je to opravdu koloděj. Po ulomení hned zmodral.
                      Předem dík za odpoědi :-)

                        Iza - Profil | Čt 24.8.2023 21:23:33

                        Pstruh27 >> ty seš mi ale vejlupek 😂

                          Pstruh27 - Profil | Čt 24.8.2023 19:24:21

                          Hubári hlavne z okolia Liberca - POZOR. Vo videu sú prezradené tajné miesta :
                          https://www.youtube.com/shorts/4ZVvXLPeSV4

                            1Mara - Profil | Čt 24.8.2023 17:57:24

                            Lasskoun >> já nic číst nemusí a ani nechci, dávám to sem jen proto, aby lidi viděli, jakou vlastně může vůbec růžovka mít barvu. Nic víc. Já je sbírám a sbírám jen ty, co jsem si na 100% jistý, že to růžovka je :-)

                              Lasskoun - Profil | Čt 24.8.2023 17:15:13

                              1Mara >> ... taky to máš popsáno komplet, vč. rozdílu vroubkování hrany klobouku ... https://medium.seznam.cz/clanek/topi-pigula-poznejte-muchomurku-ruzovku-tentokrat-bezpecne-a-definitivne-18378 ...

                                1Mara - Profil | Čt 24.8.2023 14:32:20

                                Jak jsme se tady onehdá bavili o mochomůrce růžové , lidově masák, tak tady je další taková, o které bych řekl jedině to, že je to mochomůrka šedivá a tuhle barvu klobouku bych v lese nechal ležet :-)) A ona je to růžovka :-))
                                První tři fotky růžovka, další pak šedivka :-))

                                  Lasskoun - Profil | St 23.8.2023 16:30:53

                                  mirmen >> ... choroš, no ... ":oD ... (https://www.mrk.cz/diskuse.php?idzapisu=17417929&id=620948 ";o)

                                    mirmen - Profil | St 23.8.2023 16:17:24

                                    Kolegova neznámá, cestou k revíru

                                      čolkař,zloch - Profil | St 23.8.2023 13:20:08

                                      Dnes jen fotolov - ojedinělé starší houby, prožrané parazity a bedly uschlé nastojato, ponechány na chov...

                                        Lasskoun - Profil | Út 22.8.2023 22:44:16

                                        mirmen >> ... stále může být ... líha jilmová všeobecně na listnáčích ...