Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nmirmen - Profil | Út 22.8.2023 22:19:07

Lasskoun >> na bříze

    NLasskoun - Profil | Út 22.8.2023 21:56:01

    mirmen >> ... pravděpodobně nějaká postarší líha ... tipnul bych, že jilmová (roste i na "ovocnáčích") ... https://botany.cz/cs/hypsizygus-ulmarius/ ...

      Nmario31 - Profil | Út 22.8.2023 21:36:46

      Už to přestává

        NP!F - Profil | Út 22.8.2023 20:52:04

        mirmen >> na čerešni?

          Nmirmen - Profil | Út 22.8.2023 20:28:06

          Poradíte?

            N1Mara - Profil | Út 22.8.2023 18:11:10

            Anýzový dědek >> 😇😇😅😅

              NAnýzový dědek - Profil | Út 22.8.2023 18:09:19

              1Mara >> Jo, ještě tak brzo se mne Knapík a spol nezbaví ... :-P

                Nčolkař,zloch - Profil | Út 22.8.2023 12:58:20

                Klobasa1 >> tady je také sucho, dnes při venčení psa jen ojedinělé houby

                  Nx.v.a.s.a - Profil | Út 22.8.2023 12:48:54

                  Klobasa1 >> Na Zlínsku hřiby trhají asfalt :-D Díky sociálním sítím se strhla mánie a každý si svého plcáka (přerostlého červivého hřiba) donesl úspěšně domů.

                    NKlobasa1 - Profil | Út 22.8.2023 9:46:18

                    x.v.a.s.a >> Tak to závidím, u nás je takový sucho, že když bezdomovec u vlakového nádraží blbě v lese škrtne sirkou, budou mít hasiči celej den co dělat. Včera nám tam vrtulník hledal v Rozdělově ztraceného houbaře. Myslím si, že to byl nějakej velkej srdcař, kterej neustále věřil že někde něco najde, než se ztratil v lese.

                      Nx.v.a.s.a - Profil | Út 22.8.2023 7:22:55

                      Ahoj, nejen u nás rostou jako šílené, i v Chorvatsku přímo u moře rostlo spoustu zajímavých hub.

                        NKnapík - Profil | Út 22.8.2023 6:54:11

                        kubas. >> to je celý Anýz, nic se nezměnilo ani po letech.

                          NOuťa 27 - Profil | Út 22.8.2023 5:56:28

                          hering >> Díky,lupeny na obouch,mě z toho vyšla také Šafránka červenožlutá.

                            NBulda 64 - Profil | Út 22.8.2023 0:16:13

                            kubas. >> Ty si vůůl fakt ;"-)))))

                              N1Mara - Profil | Po 21.8.2023 23:15:46

                              Anýzový dědek >> a hele, ty ještě žiješ ? :-))) Tak to tedy tě zdravím :-)))

                                NHoumrP - Profil | Po 21.8.2023 23:11:51

                                kubas. >> A ta čtvrtá prostředník 😅

                                  Nhering - Profil | Po 21.8.2023 22:33:26

                                  Ouťa 27 >> Je to šafránka.

                                    NLauri - Profil | Po 21.8.2023 22:32:39

                                    Kruan >> je sucho a malé houby už nerostou. Vedro jako v pekle,ale máma která jde za pár dní na novou kyčel chtěla něco nasbírat no. Myslím že za chvíli bude po houbách. Ale aspoň něco👍