Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NLibor 1 - Profil | Po 9.11.2020 15:19:39

Dejv >> děkuji...

Máš pravdu. Dokonce jsem se díval v té době i na fotky. Ale ta skloréza...))

    NNed - Profil | Po 9.11.2020 14:53:30

    Libor 1 >> u nás v lese jich je hafomoc. Nějak mi to připomíná závojenku olovovou, tak jsem se po ní ani neohlížel. 🤔
    Mohl bych ji někomu zavařit na kyselo nebo jako utopence 😁

      Nnovas32 - Profil | Po 9.11.2020 14:26:18

      Libor 1 >> souhlas s Dejvem. par stranek zpet jsem ji tady resil.

        NDejv - Profil | Po 9.11.2020 14:15:47

        Libor 1 >> pravděpodobně strmělka mlženka

          NLibor 1 - Profil | Po 9.11.2020 13:41:35

          Poznal by někdo...?? Okolí převážně dub buk, ale i tři smrky a opodál bříza...

            NLauri - Profil | Po 9.11.2020 9:31:24

            Dejv >> Aha a já po ní tak pěkně vrhal😂

              NDejv - Profil | Po 9.11.2020 9:23:30

              Lauri >>pěkný, ale tu holubinku máš blbě :-) To vypadá spíš na révovou.

                NLauri - Profil | Po 9.11.2020 8:40:22

                Ned >> Děti se mě pořád ptaly co je to za houby,tak abych nevypadal jako blbec no

                  NNed - Profil | Po 9.11.2020 8:08:25

                  Lauri >> Moc pěkný report z lesů a luhů 👍😃

                    Nhonzin2236 - Profil | Po 9.11.2020 8:05:50

                    Lauri >> pecka :)

                      NLauri - Profil | Po 9.11.2020 8:03:42

                      Něco z víkendu

                        Nhadr kapr fakr boy - Profil | Ne 8.11.2020 22:27:40

                        novič >> jo, ten je u silnice. Od silnice houby nesbírám. Ale časem je vždycky někdo sklidí i sírovce, dokonce jsem viděl ořezaný sírovce u silnice 1/4 Strakonice Praha.. :)

                          Nnovič - Profil | Ne 8.11.2020 22:23:17

                          hadr kapr fakr boy >> Jj tak tenhle strom si viděl z tý silnice co vede vlevo ne ☺

                            Nhechtmrk - Profil | Ne 8.11.2020 22:09:03

                            Po sobotním kajakorybaření bez ryb jsem si cestou domů dojel aspoň pro zbytky hlívy na dvakrát probranej flek. K má radosti se ale probral kmen, kterej jsem si myslel, že už bez kůry nebude rodit, a začal. Dneska pokus o hledání nového místa na hlívu, místo hlívy jen ucho.

                              Nhechtmrk - Profil | Ne 8.11.2020 21:49:44

                              nerf >> dneska hlíva v těstíčku, mňamka, nestačil jsem smažit :-) https://www.recepty.cz/recept/hliva-v-testicku-1554​57

                                Nhadr kapr fakr boy - Profil | Ne 8.11.2020 21:14:49

                                novič >> od paty kmene až skoro na špičku, celej strom plnej hlívy, mít plošinu, klidně 50kg. 😁 ale asi tam dlouho nevydrží, špička je úplně suchá. Tohle byl druhý strom. Vzali jsme cca 3 kilča, k večeři, sousedovi a rodičum.

                                  Nnovič - Profil | Ne 8.11.2020 21:07:49

                                  hadr kapr fakr boy >> Tak ty můžeš do trhu ☺ 8-10 kg odhadem ☺

                                    Nhadr kapr fakr boy - Profil | Ne 8.11.2020 20:59:55

                                    Topol nezahálí ani tady. Ty velký plodnice maji kolem 30 cm.

                                      Nceczubr - Profil | Ne 8.11.2020 20:10:24

                                      Jestli můžu doporučit, tak tento atlas, jsou tam uvedeny změny jedlosti dost hub.

                                        NRybkin - Profil | Ne 8.11.2020 19:03:50

                                        hechtmrk >> Tak popravdě jsem nad tím nepřemýšlel ale ano je to topol a vypadá ohořelej. Ta hliva na něm rostla už loni. Zkusím dohledat fotku