Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nhechtmrk - Profil | Ne 8.11.2020 18:15:13

Rybkin >> ten pařez byl ohořelej? Byl to topolovej pařez? Já takhle loni zastavil u vykácený řady topolů, ale všechny nechaly ohořet, asi aby to nevyráželo prutu. Nebylo tam nic, tak jem si myslel, že kvuli tomu opálení. Třeba se tam někdy taky dočkám :-)

    Nhechtmrk - Profil | Ne 8.11.2020 18:10:37

    nerf >> krásná hlíva

      Nnovas32 - Profil | Ne 8.11.2020 17:46:51

      nerf >> ja se klidne stavim na ochutnavku😁

        NMrKos - Profil | Ne 8.11.2020 16:49:24

        Dnes pro změnu na břehu svazovky. Suchohriby, zapomenutej hrib smrkovy, občas klouzek. Košík jsem nebral, dnes pouze procházka.

          Nnerf - Profil | Ne 8.11.2020 16:28:51

          Hezky panove. Ja prave dodelavam gulas, ale furt mi pulka zbyla, tak udelam asi i tu drstkovou. Delam to poprvy, tak spis takovy degustacni porce, stejne toho bude az az, doma to jim sam.

            NDarďas - Profil | Ne 8.11.2020 16:04:10

            nerf >> Dnes jsem dělal taktéž.

              NRybkin - Profil | Ne 8.11.2020 15:46:01

              nerf >> Taky jsem si dneska od vody přinesl a hned zpracoval :-)

                NGrowler - Profil | Ne 8.11.2020 15:32:00

                  Nnerf - Profil | Ne 8.11.2020 15:00:38

                  Dejv >> Dekuji za urceni, je to ma prvni hliva. Jdu pohledat nejaky recept na gulasek nebo drstkovou...

                    NDejv - Profil | Ne 8.11.2020 13:24:24

                    nerf >> je

                      Nnerf - Profil | Ne 8.11.2020 13:23:33

                      Panove, je to hliva? Dekuji.

                        NNed - Profil | Ne 8.11.2020 9:31:33

                        P!F >> vidíš to, naučil jsem se nové slovenské slovo :-))

                        slovensky kmín na 5 písmen - rasca

                          Nrarach - Profil | Ne 8.11.2020 7:39:50

                          P!F >> Česnek není moc chlapskej, kmín daleko víc nadýmá, takže tak.....

                            NP!F - Profil | So 7.11.2020 22:43:37

                            sumec 1950 >> už nič.

                              Nsumec 1950 - Profil | So 7.11.2020 21:59:44

                              P!F >> Amatére,to jsi nám tedy poradil. A co tam máš ještě?

                                NP!F - Profil | So 7.11.2020 21:19:35

                                Amatéri, skúste niekedy namiesto rasce cesnak...

                                  Nnovič - Profil | So 7.11.2020 20:32:39

                                  Korálovec asi ale nevím jaký, myslím bukový ☺

                                    NPedro1 - Profil | So 7.11.2020 19:55:34

                                    Worm >> Taky tomu říkám "úspora času":-)))

                                      NDejv - Profil | So 7.11.2020 19:28:09

                                      b.gun >> dík

                                        NWorm - Profil | So 7.11.2020 19:15:58

                                        Pedro1 >> Jakápak lenost...proč dělat věci složitě,když to jde jednoduše : o)