Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Dejv - Profil | So 7.11.2020 18:49:36

mildas - Quinn >> tak to máme stejný postup, akorát my je víc vypékáme.

    mildas - Quinn - Profil | So 7.11.2020 18:36:46

    Dejv >> ja je hodim na panev (nejradeji do woka) uplne nasucho, necham chvili “opect” nasucho, pak osolim. Tim se spusti voda a tu taky slejvam. Pak dam sadlo a doopecu. Nechci uplne vysuseny, chci citit tu houbu.

      MrKos - Profil | So 7.11.2020 18:35:15

      Pedro1 >> Včera ráno auta pod ledem, ale dneska už ne. V lese to bylo jenom v dolinach. Okolo potoka všechny houby přešle mrazem a černé, o 50 m vys ve svahu jsou v pohodě a mladé čerstvé. Asi je to hrana, ještě dva dny mraziku a bude po nich.

        Dejv - Profil | So 7.11.2020 18:33:40

        mildas - Quinn >> na můj vkus málo vypečený, my jakmile pustěj vodu, tak je slejem a až pak hodíme na sádlo.

          mildas - Quinn - Profil | So 7.11.2020 18:25:20

          Kosicek ryzcu, uz je po nich. Tohle mam fakt rad. Jen sadlo, sul a kmin.

            Pedro1 - Profil | So 7.11.2020 18:20:00

            Dejv >> Když jich je hodně, tak kousky podusím na sádle na mražák a pak to dodělám třeba k hovězímu stejku jako přílohu. To si hned připadám dobře, když si dám k večeři kus dobrýho masa s restovanýma ryzcema a poté to zaleju půllitrem Božkova:-))))

              Dejv - Profil | So 7.11.2020 18:15:15

              Pedro1 >> jo ty je děláš vcelku, my děláme směs a tu vysmažíme.

                rarach - Profil | So 7.11.2020 18:10:39

                LSD >> Psal sem příští rok, takže to je jednoznačně ve třech...

                  Pedro1 - Profil | So 7.11.2020 18:07:48

                  Worm >> Nojo, línej jak já:-)))

                    Pedro1 - Profil | So 7.11.2020 18:07:27

                    MrKos >> Mrzlo u Vás včera a dnes ráno?

                      Worm - Profil | So 7.11.2020 18:06:39

                      Díky chlapci...vyhraje asi sádlo ,kmin a sůl na plechu :0)

                        MrKos - Profil | So 7.11.2020 18:05:09

                        A jinak dobrý. Od každého trochu

                          MrKos - Profil | So 7.11.2020 18:04:27

                          U nás lezou václavky po stromech

                            Pedro1 - Profil | So 7.11.2020 18:03:32

                            Dejv >> Co by ne, každopádně dobrota to je veliká.

                              Dejv - Profil | So 7.11.2020 18:00:13

                              Pedro1 >> my k tomu přidáváme ještě cibulku a slaninu.

                                LSD - Profil | So 7.11.2020 17:56:23

                                rarach >>
                                To počítáš i mě a nebo já budu čtvrtý?
                                :-)))

                                  OG - Profil | So 7.11.2020 17:55:57

                                  Worm >> my dělali jednoduchou smetanovou omáčku
                                  http://www.ohoubach.cz/houbove-recepty/detail/39/

                                    Pedro1 - Profil | So 7.11.2020 17:53:38

                                    Worm >> Osolit, pepř, kmín a šup na sádlo. Stejně jako bedle, nebo růžovky.
                                    Je jedno zda pánev, nebo trouba.

                                      Worm - Profil | So 7.11.2020 17:51:47

                                      Zdravím.....máte nekdo tip na recept z ryzců smrkových? Nechci si to hned napoprvé znechutit ....diky :0)

                                        OG - Profil | So 7.11.2020 16:13:48

                                        Tak jsem dal na Dejvovu radu a vyrazil do džungle kolem Loučné, která po deštích vypadala jako druhohorní mokřad. Hlívu jsem našel, ale jen mikrotrsy, zato uši byli jako z Jidášova slona. No a spousta dalších dřevokazů