Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NNed - Profil | Čt 5.11.2020 13:46:52

novas32 >> to by ještě tak chybělo 😂

    Nnovas32 - Profil | Čt 5.11.2020 13:43:20

    hechtmrk >> proto jsem to dal do uvozovek. ale az na hlavni surovinu postup dfcto stejny (jen se houby v tom nalevu 10 minut vari). a fakt je to vyborny

      Nnovas32 - Profil | Čt 5.11.2020 13:42:06

      Ned >> nikdo ti to nenuti ;-)

        NDarďas - Profil | Čt 5.11.2020 13:09:28

        Dejv >> Topol.

          NDejv - Profil | Čt 5.11.2020 13:07:35

          Darďas >> co to je za strom ?

            NDarďas - Profil | Čt 5.11.2020 13:00:51

            Už začíná.

              NPedro1 - Profil | Čt 5.11.2020 13:00:00

              Ned >> Na 99,99% bych řekl, že to je ryzec dubový.

                Nhechtmrk - Profil | Čt 5.11.2020 11:33:51

                novas32 >> hale, utopenec vypadá dle mého jinak, často si je dělám :-)

                  N˘Ö˘ Krab - Profil | Čt 5.11.2020 11:28:56

                  Dvě vycházky na dvě odlišné lokality a v každém lese úplně jinak.

                    NNed - Profil | Čt 5.11.2020 11:12:52

                    novas32 >> moc vábně to nevypadá, spíš jak svačina pro tchyni 😂

                      Nnovas32 - Profil | Čt 5.11.2020 10:57:48

                      novel >> Tak davam foto "utopencu" z ciruvek a strmelek. Doporucuju vyzkouset, je to luxusni zalezitost. Jinak davam za pravdu ve smyslu, ze strmelka pri vareni dost specificky "voni" a naprosto chapu, ze pokud nekomu pachne pri vareni, nemusi mit dvakrat chut ji jist. Nicmene, utopenci z ni jsou vynikajici.

                        NNed - Profil | Čt 5.11.2020 9:36:23

                        ceczubr >> tak ti pěkně děkuji 😃

                          NP!F - Profil | Čt 5.11.2020 6:20:56

                          čolkař,zloch >> samozrejme, ale každá huba je iný prípad. Reakcia na bedlu červenejúcu je relatívne bežná, naopak na tú čírovku zelenkastú fakt výnimočná.

                            Nčolkař,zloch - Profil | St 4.11.2020 23:20:07

                            P!F >> viz by. gun. Ale nic proti, znám lidi co bez problémů konzumují strmělku mlženku, já jen ji cítím, zvedá se mi kufr a naopak bez problémů jím václavky a bedly červenající, z kterých má švagr příznaky otravy, každý asi máme toleranci k obsaženým látkám jinak nastavenou

                              Nceczubr - Profil | St 4.11.2020 23:00:18

                              Ryzec to je, ale ne dubový, spíš ryšavý, každopádně nejedlý,To druhý možná nějaká čechratka a to třetí nějakej pavučinec, takže to vyhod´a nech si zajít chut´.

                                NNed - Profil | St 4.11.2020 22:27:09

                                Tedlech bylo v lese taky hafo. Co s nima?

                                  NNed - Profil | St 4.11.2020 22:23:55

                                  Další prašivka, a že jich letos je.
                                  Je to jedlý? Děcka mají hlad 😁

                                    NNed - Profil | St 4.11.2020 22:20:16

                                    Využil bych houbařské poradny zdarma. Je to ryzec v dubovém lese, ale nesplňuje požadavky pro určení druhu. Aby to byl ryzec dubový měl by na otlaku změnit barvu, ale to nedělá 😳

                                    HELP!!!!!!!

                                      Nmarktomark - Profil | St 4.11.2020 21:45:59

                                      pajagogo >> https://www.nahuby.sk/recepty.php?category_id=8

                                      Za mna najlepsie co s tym robime, je hlivovo syrova omacka a cestoviny k tomu.

                                        NDejv - Profil | St 4.11.2020 21:18:05

                                        hechtmrk >> u mě taky, dneska i na dubech.