Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nsadraj - Profil | Čt 6.1.2011 16:18:01

don Ferrari >> teoretixky neomezene velikej jde mi o to jesli nekdo má přehled jestli sutomaticky rozdelenej email poslanej uz ooutlok expresu je schopnej přijmou jakej koli klient a nebo zase jen outlok expres a nebo plnej outlok a nebo jestli to umí i mozilla nebo fox a ostatní klienti popřipadejstli si s tim poradí i veboý rozhjraní jinde nežlina volným

    Ndon Ferrari - Profil | Čt 6.1.2011 16:05:31

    sadraj >> moc tomu nerozumím, ale emailem se dají posílat soubory i větší, kolik má ten co potřebuješ odeslat?

      Nsadraj - Profil | Čt 6.1.2011 15:50:19

      dotaz
      Outlok expres verze 5, vin XP home SP3 a dělení e-mailu o velké velikosti příloh

      potřebuji poslat meilem vekou přilohu (neptejte se proč nepoužiju icq skypa apodobne) má to svuj duvod
      v nastavení učtu klienta v zalošce clastnosti je delit emeily o velikosti vetsí neřli a je tma ¨přednastaveno 60 Kb , když tma nastavím cca 5000 Kb tka mi to pošle samo sobe email na 4 nebo 5 dilu ktere vidim jak se odesilaji a při přijmu se zase skladaji dohromady do jednohomeilu
      ALE je nutene mit ten samý otlouk expres i na protistrane kam to posílám ? nebo jeto schopna přijmout jakakoli poštovní aplikace když zjsití že jdeo dělaný emeil si jej v PC na konci sam poosklada dohromady , Umi tuto funkci a hlavně přijmout takovýhle e-mail i ostrá verze Outrloku v OFFIsech jakehokoli roku vydání?
      dík aza odpoved když si pošlu takovou zprávu na volnem sam sobe dojde mi jakojedna s kvantem přiloh které normalně převysují možnosti připojení přiloh k meilu ale přijmou to i ostatní ?

        NFishky - Profil | Čt 6.1.2011 13:25:51

        // jen tak mimo téma, zde zajímavá recenze na jeden šestkový model od Samsungu, nadstandardní funkce jako nahrávání programu kdy se program nahraje standardně bez konce mě hodně překvapila, o co víc je ale překvapivější a poučnější posléze pokec pod recenzí, tak jsem došel na to, že mi ta televize vlastně ani nechybí :-))) http://www.digilidi.cz/recenze-samsung-UE32C6620-le​d-tv //

          Ndon Ferrari - Profil | St 5.1.2011 19:15:43

          netopýr >> Requiescat in pace odpočívej v pokoji

            Nnetopýr - Profil | St 5.1.2011 19:14:24

            Není to k PC, ale k webu. Nevíte co znamená zkratka R.I.P. ? Něco v souvislosti s úmrtím člověka.

              NLedňáček (Iceman) - Profil | St 5.1.2011 16:55:42

              Anýzový dědek >> v nastavení zvukovky - Realtek HD - nastavení mikrofonu - eliminace akustické ozvěny.

                Ndon Ferrari - Profil | St 5.1.2011 16:51:47

                Anýzový dědek >> za pokus nic nedáš

                  Nlevhan - Profil | St 5.1.2011 16:49:07

                  Anýzový dědek >> zkousel jsi to upravit v nastaveni primo na skype

                    Ndon Ferrari - Profil | St 5.1.2011 16:39:56

                    Anýzový dědek >> a máš ozvěnu?

                      Ndon Ferrari - Profil | St 5.1.2011 16:33:29

                      Anýzový dědek >> někde u repráků?

                        Ndon Ferrari - Profil | St 5.1.2011 16:29:46

                        Anýzový dědek >> nemáš mikrofon u repráků?

                          NBatuta - Profil | Út 4.1.2011 21:27:59

                          Linux - nová verze

                          Jakým způsobem lze instalovat nové verze Linuxu, konkrétně Ubuntu?

                          a. Děje se tak v rámci automatických aktualizací
                          b. Existuje způsob jak nainstalovat novou verzi při zachování stávajícího nastavení
                          c. Nutný celkový reinstal OS

                          Díky

                            Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 20:33:53

                            sramas >> to je nejlepší, tak ať to jede, ahoj.

                              Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 20:15:24

                              don Ferrari >> vzal jsem to všechno

                                Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 20:07:30

                                sramas >> celé nebo jen outlook?

                                  NBláža - Profil | Po 3.1.2011 19:57:06

                                  sramas >> Ok ;o)

                                    Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 19:54:22

                                    Bláža >> vyhovuje mi pracovat s nějakým poštovním klientem, i když nevyužívám všechny jeho funkce

                                      Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 19:49:08

                                      don Ferrari >> už to jede dobře, pomohl reinstal officů

                                        Nsadraj - Profil | Po 3.1.2011 19:45:31

                                        no a jsme u to ho starej dobrej otlouk expres takovýhle kraviny nepodporuje

                                        rychlej je jako blesk a hlavne nemusim lýzt do několika účtů na meilu přes webku
                                        načte se mi to samo do kompu aniž bych tam byl
                                        mám to u sebe a hotovo když nekomu napíšu tka nemusim furt koukat přes rozhraní jesrli mmi poslal odpověd mužu meily šifrovat a el podepisovat to jsme na web rozhraní nejak nenašel že by šlo poslat přes rozhraní m,ail s šifrovanou přilohou a ješte certifiketem podepsanej pak by jaksi musel bejt ceertifikat uloženej na onom rozhraní teda u poskytovatele a tam jako soukromej klíč dávat nemíním ani náhodou aby se snim pak podepisovala půlka rapubliky místo mě tekže pro me je webový rozhraní celkem nanic , možna tka když jednu nekam ven aby se mi neuložila pošta někde v hotelu nebo v kavarne přuhlasim se do ní přečtu odhlasim přihlasim nekolikrat chybne a apak pronm¨mažu sušenky a poslední připojení a odchazim
                                        doma si poštu v klidu jen proberu poukládam podle odesilatalu vyřidím a podobně a mam fur otlouka prazddýho a vim kdy co došlo a odkud . kdyžmám 4-*5 meilu tka byxch se na rozhraní mohl poblaznit a furt bycxh byl na 5 serverech připojenej jen kvuli mejlum abych mel v nejakým ralnym čase oodpoved na odeslaný meily a nide nic neprošvihnul

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386