Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NBláža - Profil | Po 3.1.2011 19:27:54

Marcel >> Ne oravdu to nepotřebuju, pro domácí využití je to k ničemu, ale stejně se s tím někdo trápí. Pokud využiješ tyto možosti, tak asi to bude dobrá volba.

    NMarcel - Profil | Po 3.1.2011 19:19:41

    Bláža >> třeba TY nepotřebuješ mít sdílené kalendáře, veřejné složky a možná nepracuješ s rozhraním na exchange serveru... na to rychej net nestačí ;-)

      NBláža - Profil | Po 3.1.2011 19:12:35

      Anýzový dědek >> To můžu při současně otevřených oknech taky v podstatě bez prodlevy, takže mne k tomu nic nenutí....

        NBláža - Profil | Po 3.1.2011 18:27:26

        sramas >> Máš dost rychlej net?

        Jestli ano, tak k čemu nějakej outlok.

        Používám pouze v práci a jeto humus.

          Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 16:02:05

          Fishky >> může to dělat více věcí, přehřívání, nějaký vir, více to rozepiš, jaké Visty, antivirová ochrana, zda se ti objevuje blue screen,co je to za NB?.

            NFishky - Profil | Po 3.1.2011 15:53:41

            Fishky >> ...dneska nemáš den kámo :-))

              Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 15:41:38

              sramas >> tak v pohodě, už?

                Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 15:35:56

                don Ferrari >> jako vítr :-), díky všem za pomoc

                  Npaia - Profil | Po 3.1.2011 15:26:25

                  teď jsem si to vyzkoušel na svém pst archívu, který je na síti a taky mi to tam trvá, než se to poprvé naindexuje. Outlook 2003

                    Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 14:29:29

                    sramas >> raději bych doporučil komplet vše pryč, ale můžeš jen ten outlook, třeba se to urovná

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 3.1.2011 14:11:41

                      sramas >> nemusí, jen ten outlook.

                        Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 14:10:45

                        don Ferrari >> ajaj, musí jít pryč celej balík office?

                          Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 14:07:24

                          sramas >> ano, po odinstalování odstraň složku microsoft office z C/ a office nainstaluj a zaktualizuj a nainstaluj SP2, otestuj a pak tam načti ten pst soubor.

                            Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 14:03:15

                            don Ferrari >> to znamená překopírovat pst jinam, odinstalovat, naintalovat a pak jen zpátky nakopírovat ten pst?

                              Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 13:58:28

                              sramas >> udělal bych reinstal office bez použití toho pst souboru, když to pojede v pohodě, načetl bych ten soubor a pak uvidíš, zda dělá problém ten soubor, připadá mi to, že je ofiice nějak nakoplej,

                                Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 13:54:40

                                don Ferrari >> procesor jede max na 3 %.
                                Dříve jsem používal Thunderbirda. Převáděl jsem zprávy do outlooku. Bylo to na můj vkus dost složitý. (export mbox do eml a pak přetažení do outlooku)

                                  Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 13:46:44

                                  sramas >> na kolik % ti jede CPU při používání outlooku?

                                    NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 3.1.2011 13:41:44

                                    sramas >> no ještě mě napadlo , zásadním nedostatkem oken je dlouhá doba zobrazování složek s velkým množstvím souborů..... kupříkaldu měl sem složku xxx ve které bylo kupříkladu dvacet tisíc souborů, po kliknutím na tuto složku trvalo značnou chvíli , nežli se obsah zobrazil a samotné procházení složky bylo dosti náročné, pomohlo vytvořit např dvacet podsložek a obsah rovnoměrně rozdělit do každé podsložky třeba po tísíci souborech....značně se tím zesnadnil přístup k jednotlivým souborům i jejich následné vyhledávání...

                                      Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 13:35:14

                                      sramas >> předpokládám, že ten soubor pst je vytvořen v tomto outlloku, není přenesen z jiného PC?
                                      Jinak defragmentace disku je též možnost, ale to by jsi poznal i na jiných programech, je ten problém od začátku, nebo se to začalo projevovat z ničeho nic? udělej screen z indexu výkonu

                                        Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 13:35:06

                                        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 3.1.2011 13:29:14 >> vyzkouším, díky

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386