Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 3.1.2011 13:29:14

sramas >> co třeba defragmentace disku??? takový emaily musej bejt dík svý malý velikosti rozesetý na všech plotnách....a jak známo disk je největší brzdou seberychlejšího systému....

    Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 13:27:11

    don Ferrari >> antivirem to není. Ten outlook je pomalej celej. I když se přepínám z pošty na kalendář.

      Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 13:16:46

      sramas >> můžeš toho noda vypnout a uvidíš, ale moc tomu nevěřím, tedy když klikneš na jednu prázdnou složku a pak na druhou prázdnou složku, odezva je stejná nebo se to děle pouze u těch složek, kde jsou ty @?

        Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 13:10:33

        Co třeba antivir, nebrzdí to?

          Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 13:03:20

          paia >> v jednotlivých složkách je 1000 až 2000 mailů, některé s přílohama

            Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 13:02:36

            don Ferrari >> stejná doba i u konceptů

              Npaia - Profil | Po 3.1.2011 12:56:24

              sramas >> a kolik je v těch složkách mailů? jestli v řádu desetitisíců, pak tam problém bude, jestli jednotky, desítky či stovky, tak by to mělo být jak namydlenej blesk a problém je někde mimo outlook.

                Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 12:51:58

                sramas >> i když klikneš na složku která je prázdná, třeba Koncepty?

                  Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 12:48:53

                  don Ferrari >> dělají to všechny složky, od kliknutí na složku trvá tak 8 sekund než se zobrazí maily.

                    NBatuta - Profil | Po 3.1.2011 11:26:41

                    sramas >> Restartovat PC...?

                      Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 11:19:29

                      sramas >> ta pomalá odezva je u všech těch složek nebo jen u některých?

                        Npepa-č - Profil | Po 3.1.2011 11:18:34

                        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 3.1.2011 11:18:11 >> aha, dobrý

                          NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 3.1.2011 11:18:11

                          pepa-č >> ne vyvažování ramínka u gramofonu technics sl-1210 mk2

                            Npepa-č - Profil | Po 3.1.2011 11:17:04

                            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 3.1.2011 10:53:31 >> to je mikroskop? nebo jiná echteprecize technika?

                              Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 11:16:55

                              don Ferrari >> archiv jsem dal do samostatné složky dle návodu, ale nepomáhá

                                Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 11:03:08

                                Anýzový dědek >> tím to nebude, mám office 07 na netbooku Vaio s CPU 1,6 a 1GB RAM, jede mi to normálně.

                                  Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 11:01:39

                                  sramas >> udělej to přesně podle návodu a ty původní složky musíš mít prázdné, archiv bude v samostatné složce, pak zjistíš, zda je to tím, že bylo ve složkách moc emailů

                                    Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 10:56:04

                                    don Ferrari >> Archivaci pošty jsem částečně udělal. K souboru outlook.pst (3 GB) přibyl ještě vytvořenej archiv (1 GB). Outlook se ale nezrychlil :-(

                                      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 3.1.2011 10:53:31

                                      žádnej soft k optimalizaci a tuningu systému neni potřeba (neni nad to rozesrat si registry) stačí při práci s okny používat mozek a rozvahu.....
                                      ps: MS okna jsou dobrý sluha ale špatný pán......

                                        Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 10:48:23

                                        don Ferrari >> jdu googlovat, díky
                                        edit: Našel jsem o co jde. Bojim se, že v rukou nezkušeného uživatele (já) to může napáchat značné škody.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386