Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 10:46:36

sramas >> program na optimalizaci systému, udržba, čištění, optimalizace a hodně dalších věcí potřebných pro řádný chod PC, já používám Tune Up a vřele doporučuji,

    Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 10:42:37

    don Ferrari >> Dělám tu archivaci ručně dle toho návodu ve tvém příspěvku dole.
    Co znamená starat se o systém? Aspoň stručně. Díky

      Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 10:40:24

      paia >> na W7 64 i5 750 s 8GB RAM? V tom případě, má systém pěkně zaneřáděn a vůbec se o něj nestará, jinak to musí jezdit parádně,

        Npaia - Profil | Po 3.1.2011 10:20:47

        don Ferrari >> je to dost na to, aby to mohlo způsobovat výkonnostní problémy.

          NFishky - Profil | Po 3.1.2011 10:20:31

          Co by mohlo způsobovat zasekávání programů, či vypínání PC? Je možné, že mám "zaneřáděný" disk a pomohlo by ho vyčistit, nebo mám nemocné něco jiné :-( /mám visty na NTB, chudáček se mi seká při práci s více složitějšími úkoly. Vypíná se pak při stahování větších souborů z netu, přehřáním to nebude, někdy se vypne chvíli po zapnutí - blikne modrá obrazovka a než to stačím přečíst, je to kaput :-(
          PS: PC jsem zatím neluxoval, nevím zda je Nero kompatibilní s mým vysavačem :-))

            NBatuta - Profil | Po 3.1.2011 10:15:26

            sramas >> Já mám Office 2003, u těch 2007 nevím, je možné, že to neobsahují všechny verze...

              NStanďour - Profil | Po 3.1.2011 10:14:19

              sramas >> Vyluxuj to, mně to problém vyřešilo úžasně. :o)

                Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 10:14:04

                Batuta >> jojo, to jsem zapomněl napsat, ale tam to hledám a nic

                  NBatuta - Profil | Po 3.1.2011 10:12:51

                  sramas >> Je to záložka "Jiné"

                    Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 10:09:52

                    Batuta >> hmm, dle nápovědy mám hledat v nabídce nástroje, možnosti, archivace. Já na té kartě ale tu možnost nemám :-(

                      NBatuta - Profil | Po 3.1.2011 10:07:35

                      sramas >> Doporučuji nastavit a aktivovat archivaci, vytvoří se další pst soubor, kam se přesune a bude přesouvat stará pošta.

                        Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 10:07:04

                        don Ferrari >> jo SP2 mám.

                          Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 10:02:25

                          sramas >> ještě se tě zeptám, máš nainstalovanej SP2 pro office 2007?

                            Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 9:58:54

                            paia >> Myslíš jako přesunutí starejch mailů někam jinam?

                              Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 9:58:00

                              paia >> zas tak moc to není, limit je 20GB a na takovém PC to ani nepozná,

                                Npaia - Profil | Po 3.1.2011 9:53:13

                                sramas >> 3GB pst je docela extrém, udělej si tam pořádnou čistku, zdržuje to, že je v dané složce příliš velké množství mailů. u pst se nepoužívá moc výkonný indexovací mechanismus, aby to měl outlook načteny za vteřinu.

                                  Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 9:50:12

                                  sramas >> na W7 64 ti to musí šlapat nádherně, ten soubor pst je záložní soubor celého outlooku, nemá vliv na přepínání mezi složkou doručené nebo odeslané, co chceš vypnout? :-)

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 3.1.2011 9:40:10

                                    Pánové děkuji, krásně jsem se zasmál, slyším poprvé, že někdo řeší rychlost outlooku při přepínání mezi složkami.
                                    Hodně štěstí přeji při hledání akcelerace :-))

                                      Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 9:37:55

                                      Anýzový dědek >> jaké kraviny máš na mysli? Jde to vypnout? Tan soubor *.pst má 3 GB.

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386