Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 9:37:25

don Ferrari >> W7 64bit

    Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 9:30:35

    sramas >> systém máš jaký?

      Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 9:28:32

      don Ferrari >> Myslím, že je to tím, že jsou ty složky hodně velké.

        Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 9:24:07

        don Ferrari >> Office 2007, na údržbu systému nic nemám (asi). PC je nové (i5 750, RAM 8 GB)

          Ndon Ferrari - Profil | Po 3.1.2011 9:09:59

          sramas >> jaká verze na jakém PC, používáš nějaký program na údržbu systému?

            Nsramas - Profil | Po 3.1.2011 8:56:42

            Microsoft Outlook je dost pomalej při přepínání mezi složkami (doručená, odeslaná...). Pomůže nějaká záloha nebo vyčištění?
            M.

              Npavel68 - Profil | Ne 2.1.2011 20:43:22

              pepa-č >> Žel bohu - je to tak.

                Npepa-č - Profil | Ne 2.1.2011 20:41:44

                pavel68 >> no teda pokaždé to ručně upravit je děsná pruda..copak žijeme ve 14. století? tsss...tsss...

                  Npavel68 - Profil | Ne 2.1.2011 20:40:16

                  pepa-č >> Dřív jsem to hnal přes Audacity - ve starý verzi to šlo.Po reinstalu jsem sosl novou a tam už to nejde.Osobně na to trusím a mám dálkový po ruce ...
                  On jůtubáč fšeobecně poměrně vysírá s vochranou a roubovat na to moc asi nepůjde.

                    Npepa-č - Profil | Ne 2.1.2011 20:36:15

                    Existuje něco - nějaký soft - ideálně zdarma - který umí vyrovnávat hlasitost?
                    příklad - jůtjůb a poslouchám muziku, mám tam frontu a "jede jedna pecka za druhů" (meky žbirka v hipárádě Triangel copyright), ale každá je jinak nahlas - bo videouploudovači a polopiráti nemají žádné ISO a ČSN a vůbec v tom kradení hudby panuje děsná anarchie.
                    Je možné to nějak pořešit?

                      Nlevhan - Profil | Ne 2.1.2011 19:14:07

                      ahoj kluci mam jeste jeden dotaz mam v nt mozila explorer opera prohlizece rad cucim na kinotipu na divx filmy stahl sem si divx prohlizec ale jak ten film spusti hned me prohlizec napise ze moz ex op neodpovida a uz znicim nehnu

                        Npavel68 - Profil | Ne 2.1.2011 18:36:24

                        Ledňáček (Iceman) >> Vidíš vidíš - já se f tom zbytečně nehrabu, vždycky tě poslechnu a maká mi to o))

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.1.2011 18:32:16

                          Anýzový dědek >> to neva, já taky :-)

                            NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.1.2011 18:29:47

                            Anýzový dědek >> blbost, Win7 se snášení s 32 bit aplikacemi naprosto normálně, jen nesmíš mít Win7 64 - bit :-)
                            I sedmy se dělají ve 32-bitech, bohužel dnes se všude cpou 64 bit.
                            Hele stále tu vidím tvé zoufalství, pošlu ti SZ a dohodneme se :-)

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.1.2011 18:21:32

                              Anýzový dědek >> a proč jsi to dělal? Máš NTB měsíc.
                              Hlavně tuhle implementovanou sračku vůbec nepoužívám.

                                Npepa-č - Profil | Ne 2.1.2011 18:04:24

                                Stanďour >> udělej si z PC kůlničku na dříví

                                  NStanďour - Profil | Ne 2.1.2011 18:01:21

                                  Ledňáček (Iceman) >> No, bylo. Z těch větráků lítaly věci, že se lux zalykal. Na MRK to ale stačilo i předtím, teď projde testem ohněm. A jestli to spadne, tak to tady kolem sebe všechno rozsekám na cimpr-campr. :o)

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.1.2011 17:55:39

                                    Stanďour >> tam toho muselo teda být :-))))

                                      NStanďour - Profil | Ne 2.1.2011 17:52:19

                                      Ledňáček (Iceman) >> Krásně jsem to vyluxoval, kompjůtr fachá. Chudák lux.

                                      P.S.: Chtít po mně, abych něco přeinstaloval je stejný, jako chtít po mně, abych uvázal boilies do studený vody. :o)

                                        Npepa-č - Profil | Ne 2.1.2011 17:45:58

                                        Ledňáček (Iceman) >> zejména pepovi!

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386