- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybáři a PC - poradce
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
104x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 17:45:44
Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.1.2011 17:44:46
Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 17:44:29
pepa-č - Profil | Ne 2.1.2011 17:43:30
Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 17:41:07
ps: jen pozor aby se ti hustá kadeř nedostala někam blíže k větráku, předejdeš tím možnému skalpování....
Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 17:40:05
pepa-č - Profil | Ne 2.1.2011 17:40:02
Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.1.2011 17:37:17
Lidem nelze psát "vysaj to", oni to udělají poctivě a většinou blbě :-)
Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 17:30:51
ps: statický elektriky bych se dneska nebál....
Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.1.2011 17:27:36
Udělej očistu, popř,. přeinstaluj widle. Pak lze teprve uvažovat o upgrade.
Stanďour - Profil | Ne 2.1.2011 17:17:58
Stanďour - Profil | Ne 2.1.2011 17:16:47
Batuta - Profil | Ne 2.1.2011 16:43:23
Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 16:40:05
ps: nenapsal si konfiguraci,
a potíže s grafikou jsou většinou evidentní, pruhy přes obraz, blikání, chybějící textury, či absolutní nečinost kompjůtru po zapnutí doprovázená přerušovaným popípáváním PC-speakru...
pps: druhá možnost je : že máš absolutně zaprášený chladiče procesoru či grafiky, potažmo zdroj a vzhledem ke špatnému proudění vzduchu dochází k přehřívání což vede k většinou k vypnutí ....
Stanďour - Profil | Ne 2.1.2011 16:34:17
Dotaz č.1 - Mám si pořídit nový PC komplet, nebo postačí zakoupit grafiku a poprosit kamaráda o instalaci?
Dotaz č.2 - Jak maximálně ulevím počítači, když chci hrát CS a nemít po pěti minutách chuť počítač prohodit oknem? Snížit rozlišení? Změnit barvy 16/32 bitů? Pak je tam ještě nějaká stupnice ,,Gama", což nevím, co znamená.
Díky moc. :o)
Ledňáček (Iceman) - Profil | Pá 31.12.2010 14:45:54
sadraj - Profil | Pá 31.12.2010 14:23:36
Proto je nejlepší nekupovat předinstalovanej NB s instalacijen na disku ale vždycjky požadovat po prodejci i original instalaci a original system i s licenčním číslem.,
To že to vyrobci nedodavají tim si jen šetží práci a to tak že kromafdne kopiruju Acronicsem apodovne přimo kopie disku do stejnejch konfigurací NB ovo je totižý ryhclejsí překopírovat MBR a obsah dsku nežii to instalovat z CD a vasmažit k tomu na dalsí cd nebo dvd sadu ovbladačá potřebnejch pro každej system od XP až po W7 a hlavně je sehnat.
Povinností výrobce je ke každýmu PC dodat originnalní kopii Systemuna CDD dodanym od Microsoftu , nebo jieho prodejce a to i se seriovým licenčním číslem jinak se jedná o podvod prodejce a podle zákona to nemuže obejít tím že to nakopiruje na disk
Jako uzakazník potom při nahodném udaní a nebo kontrole nemůže zákazník prokazat legalní nabytí SW prrotoře tim že si vyrobí kopii z disku nemá oroginalní instalační mesium a k nemu licenční šílo
Každa kdo montuje PC a dává je do prodeje je povinen k nemu dodat podle licenční smlouvy s MS i od nich poskytnutou nebo zakoupenou originalní kolii instalačního media a i s licenčním čiselm z přidelené serie multilicence . Ale spouzsta monteru a prodejcu to nepožaduje a tak se dostávo do rozporu se zakonem , je to pro ne o dve kopie cd levnejsí ale při dnešních cenách je to pakatel spíš jim jde o čas .t
A potom chudák zákazník když je laik kde má sehnat pro danou konfiguraci NB ovaldače pro ruzné OS k HV který je osazen a v připadě nustnosti šiste ninstalace i instalaci systemu a licenční číslo .
Některé dirmy si přimo i instalaci Win nechavají ušít přímo na miru systenu NB a ostatní ovladače nejsou v instalacio vubc obsaženy z duvodu úspory místa na disku a rychlejsího prubehu instalace Ušetří se místo v TEMP adresířích , čas při zbytečném rozbalování nepotřebných ovladaču a podobne ,
Jen tolik k nakupum NB hlavne se systemem WIn jakehokoli druhu a i u jiných trvat na cd s ovladaci pro daný typ sestavy NB a pro všechyn systemy Win nejmeně o dva zpšt jelikož licence platí zpetně na všechny starší produkty Win když mám licenení na W7 mužu si ofoddialne vybrat nainstalovat třeba 98 nevo XP když mi vyhovují vícer stejně jakoo je to u verzí office koupím letošní a nevyhovuje mi tka mužu skliden nainstalovat verzi 2003 a na registrační lince mi poskytnou šíslo pro registraci verze 2003 kakdy ž jim sdelím licenci pro 2010 a projevim žaodst o instalaci verze 2003 alespon je to tka ucvedeno v licenščních podmínkách ,Ale to opakovat nebudu protože každý před instalací jiste těch nekolik stránek přečtete nežli zaškrtnete že souhlasíte .
A hned po instalaci která se musi provádět bez připojení k netu bych dál doporučil než se připojíte k siti a začne system natahovat aktualizace , nainstalovat a spustit antivir antispam a dalsí ochrany protože není problem při stahovaní aktualizací si stahnout na pozadí o kohokoli kdo zjistí že se vám mašina objevila na siti tak se naspa do ní hafo marastu od ruzných čínanů a ostatnich ruských hledaču nazajištených strojů .
Jednou se mi dokoince stalo že jsm pátrel po tom pročmi OC nechce jet a je stale na siti pomalé až jsme mionitorovanim sitovách paketu zjisitl že jakási čínská odresa se snařží scanovat všechny potry posttupne a to například od 1 hodiny v noci a ž do doby kdy jem stroj vypnul a zo třeba i 80-150 přistupy za sekundu tkaže byla naprosto zahlcená sitová karta a pro ostatní provoz nezbyvyl čas. Asot ak jen co mohu poradit , lke keouoi a instalacím všeobecně.
Ledňáček (Iceman) - Profil | Pá 31.12.2010 13:26:17
don Ferrari - Profil | Pá 31.12.2010 13:06:48
Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










