Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 31.12.2010 12:43:15

don Ferrari >> dovolím si nesouhlasit, právě že dělám taky spoustu PC a základem je pro mě prvotní čistá instalace WIN a pak záloha oddílu v Acronisu. V případě problémů obnovuji vždy ze zálohy a úspěšnost je 100%. Acronis smaže celý oddíl a pak tam napere přesný obraz disku.
Je to hotové do 10 min.

    Nlevhan - Profil | Pá 31.12.2010 12:39:12

    don Ferrari >> tomu rozumim ale ja jsem spise pres auta a ryby :-)) takze to sverim do odbornych rukou:-))

      Nlevhan - Profil | Pá 31.12.2010 12:38:03

      Ledňáček (Iceman) >> ted sem to skusil znova preinstalovat a zase je tam 20gb neceho a hned to chce nainstalovat 120aktualizaci kamose mam musim mu to donest at me tam da stare dobre xp pokud sezene ovladace

        Ndon Ferrari - Profil | Pá 31.12.2010 12:31:26

        levhan >> jasně, je tam komplet systém + všechny ovladače na NB, když děláš obnovu systému, tak ho obnovíš do stavu na začátku, ale předem Ti říkám, že je to na nic, dělám hodně do PC a když u mne zákazník objedná NB, vždy ten systém přeinstaluji čistou instalací, tedy boot sektorem a formátováním systému, ono obnova je dobrá, ale nikdy není 100%ní.

          NFishky - Profil | Pá 31.12.2010 11:52:56

          Ledňáček (Iceman) >> kdybys přeci jen k levhanovi jel, stav se cestou i v Brně, zlobí mi wifi i notas, a v tu dobu budu asi už i akorát štelovat televizi... :-)

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 31.12.2010 11:48:25

            levhan >> škoda že jsi pro mě zdaleka, dal bych ti to do kupy.
            Nemáš poblíž kámoše, co tomu trochu rozumí?

              Nlevhan - Profil | Pá 31.12.2010 10:22:14

              Ledňáček (Iceman) >> ja jsem si ted uvedomil ja kdyz jsem dal obnovu tak sem pres usb mel pripojenou chladici podlozku pod notas muze to mit vliv
              notas vydrzel presne 2 roky a od te doby baterka odesla klavesnice se rozpada a ted todle

                NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 31.12.2010 10:12:12

                levhan >> dle toho, co píšeš chybu neděláš.
                Že by byl poškozený oddíl s tovární zálohou systému se mě taky nezdá :-(
                Kdyby to bylo v záruce tak s tím skočím do servisu, ať mě předvedouo jak to přeinstalují, pokud ne, bude to těžké.
                Přes net se to blbě dělá, musel bych to mít tady a vifdět co se děje :-(

                Jinak znovu důrazně všechny upozorňuji - udělejte si zálohu systému v nějakém rozmuném SW (třeba Acronis), je to daleko bezpečnější.

                  Nlevhan - Profil | Pá 31.12.2010 10:10:09

                  Anýzový dědek >> jasny dekuji moc krasneho silvestra a hodne zdravi do noveho roku

                    Nlevhan - Profil | Pá 31.12.2010 10:04:14

                    Anýzový dědek >> ja sem stohodle srace taky hotovej premejslim ze tam dam linux a bude po srande

                      Nlevhan - Profil | Pá 31.12.2010 9:54:01

                      don Ferrari >> tam kde mam system tedy odil d ma 7gb to je zalozni kopie pro obnovu tak velkou flas nemam

                        Nlevhan - Profil | Pá 31.12.2010 9:52:13

                        Anýzový dědek >> JJ DELAL SEM TO NORMALNE TED MAM HP COMPAQ predtim sem mel acera a tam nebyl problem za pul hod preinstalovano bez problemu

                          Ndon Ferrari - Profil | Pá 31.12.2010 9:44:44

                          levhan >> musíš udělat čistou instalaci OS s formátem C", na těch NB ty jejich instalace jsou k hounu, vždy tam něco ze starého systému zůstává a pak se to sere, věř mi, dělám to už nějaký ten rok a vždy pouze čistou instalaci, dej si systém na flashku a bootuj z ní,

                            Nlevhan - Profil | Pá 31.12.2010 9:36:33

                            Anýzový dědek >> ahoj nn mam vistu 32 bitu ja kdyz sem to dal na obnovu tak kdyz se to zacalo vsechno nacitat tak jak je ta tabulka obnova systemu tak porad naskakovala a mizela jako kdyby ten soubor pro obnovu byl poskozeny trvalo to strasne dlouho cela preinstalace
                            postup byl esc+f11 ze seznamu vybrano obnova tovarniho nastaveni

                              NPextr - Profil | Pá 31.12.2010 8:00:38

                              levhan >> Bude lepší, když se regneš na pc-help, popíšeš problém a dáš tam log z HiJackThis jsou tam lidi, kteří ti s tím poradí, nevím jestli tady někdo umí s hijackthis...

                                Nlevhan - Profil | Čt 30.12.2010 22:51:22

                                Ledňáček (Iceman) >> normal restart esc+f11 obnova tovarniho nastaveni

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 30.12.2010 22:48:46

                                  levhan >> jakým způsobem proběhla ta přeinstalace?

                                    Nlevhan - Profil | Čt 30.12.2010 22:47:42

                                    ahojda kluci uz sem tu zase :-))))))
                                    preinstaloval jsem notas do tovarniho nastaveni a neco je spatne
                                    po preinstalovani jsem koukam na hd c ktery mel byt po preinsatlovani cisty ze tam mam 20gb nevim ceho co se preinstalaci vubec neodstranilo a dnes jsem koukal ze uz tam mam 43gb
                                    jedine co jsem stahnul bylo skype icq mozila opera avg
                                    vsechny prohlizece se me sekaji explorer prakticky nefunguje
                                    ted co stim dik za rady

                                      Nsadraj - Profil | Čt 30.12.2010 17:32:49

                                      pepa-č >> WapTiger WBMP Converter
                                      Free software for converting monochrome BMP files to WBMP format. Free software pro konverzi černobílých BMP soubory WBMP formátu

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386