Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

pepa-č - Profil | Čt 30.12.2010 17:30:38

sadraj >> ono to nejde, ale je to tím, že ten soubor je podělaný - už jsem si vyžádal nový. díky. vyřešeno.

    sadraj - Profil | Čt 30.12.2010 17:21:56

    pepa-č >> nedke na ggulu v asi 4-5 odkazu hnedka na prvni stranece je doel nejakej odkaz na prehravače juskni se tam už sem to zavček zjusim to jestě najit

      pepa-č - Profil | Čt 30.12.2010 17:12:40

      sadraj >> dík, to už jsem zjistil - já to mám jako přílohu v mailu, a neumím to prohlídnout/přehrát. "prý přehrávače" co jsem stáhnul, nefungují. měla by v tom být animace.

        sadraj - Profil | Čt 30.12.2010 17:07:01

        pepa-č >> tak sem si nechal kousek guglem přeložit a tu je výsledek o co go
        pepa-č - 30.12.2010 16:12:12 >> Podrobné informace o příponu souboru WBMP:
        Primary association: Wireless Bitmap File Format Primární asociace: Bezdrátové Bitmap Formát souboru
        File classification: Graphic Soubor klasifikace: Grafické
        Mime type: image/vnd.wap.wbmp MIME typ: image / vnd.wap.wbmp
        Identifying characters Hex: 00 00 , ASCII: Identifikačními znaky Hex: 00 00, ASCII:
        Related links: Converting a BMP to WBMP Format Související odkazy: Převod na BMP formát WBMP
        Other applications associated with file type WBMP: Další aplikace související s typem souboru WBMP:

          sadraj - Profil | Čt 30.12.2010 17:05:11

          pepa-č >> http://www.google.cz/#sclient=psy&hl=cs&q=wbmp+file​+extension&aq=3&aqi=g9&aql=&oq=&gs_rfai=&pbx=1&psj=​1&fp=cdccd0e40dc024ac
          podle všeho najeká podobná matlanina jako je pohyblivej gif ale udelanej z BMPO obrazku engliš moc dobřeneumím ale našlio mi to i přehrávař č tka z toho ususzuju že to bude asi pohyblivý jinak by t¨m bylo prohlížeš podle toho jak je napsáno asi bude nedo hajbecího
          dej do guglu jen
          wbmp a udidíš co ti to vysype

            pepa-č - Profil | Čt 30.12.2010 16:12:12

            co je zač soubor **.wbmp? dík.

              paia - Profil | St 29.12.2010 19:07:06

              Azbest >> vezmi kladivo a pořádně do toho bouchni. za případně škody neručím... ;o)

                Azbest - Profil | St 29.12.2010 19:02:08

                paia >> neumim ho posat, neovládám pc hatmatilku a potřeboval bych to spravit kladivem.

                  don Ferrari - Profil | St 29.12.2010 16:37:36

                  Anýzový dědek >> ano

                    Dasny - Profil | St 29.12.2010 16:33:54

                    Ledňáček (Iceman) >> Takže kdyby jsi náhodou dostal nápad, nebo někdo jiný, budu rád za odpoveď. Díky

                      don Ferrari - Profil | St 29.12.2010 16:32:29

                      Anýzový dědek >> mám to také v eurech, v korunách se to nepočítá

                        Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.12.2010 16:28:43

                        Dasny >> chvíli mě trvalo, než jsem tvojí odpověď pochopil, takže jo, založil jsem to ne proto, že všemu rozumím, ale aby sem chodili i daleko lepší znalci a ti radili.

                          don Ferrari - Profil | St 29.12.2010 16:25:28

                          Anýzový dědek >> nevím přesně, co myslíš, ale já jsem si koupil kredit a normálně volal a posílal smsky,

                            pavel68 - Profil | St 29.12.2010 16:24:57

                            Ledňáček (Iceman) >> Chlape - ty to nemáš lehký .................. o))

                              Dasny - Profil | St 29.12.2010 16:23:29

                              Ledňáček (Iceman) >> No, tak by jsi to napsal za sebe. Založil jsi to tu, tak někdo, kdo tomu nerozumí takové téma zakládat nebude, ne? :-) Mě to stačilo, alespoň něco a víme na čem jsme. Takže díky i tak :-)

                                Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.12.2010 16:21:18

                                Anýzový dědek >> tuhle funkci na Skype nepoužívám, tudíž nemohu poradit.

                                  Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.12.2010 16:20:50

                                  Anýzový dědek >> musel bych namáhat hlavu, asi by to šlo vymyslet.
                                  Nejjednodušeji by to šlo tak, že by se sem hodil jpeg čtverec 10x10 a hráči by si ho stáhli. Křížkování by se dělalo v malování a zase sem vložit. Kostrbaté, neumělé, pomalé, ale asi funkční pro hraní piškvorek na MRKu :-)

                                    don Ferrari - Profil | St 29.12.2010 16:20:18

                                    Anýzový dědek >> co přesně

                                      Ledňáček (Iceman) - Profil | St 29.12.2010 16:18:38

                                      Dasny >> to bych psal jen za sebe a nikam nikoho posílat nehodlám, pokud se ptá normálně :-)

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386