Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NDasny - Profil | St 29.12.2010 16:04:30

Ledňáček (Iceman) >> Jo, tak to chápu. Ale jako správce, napíšu nevím, nebo běžte někam a je to, ne? :-) Díky za odpoveď

    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 29.12.2010 16:01:49

    Dasny >> já chápu, že máte problém, ale pokud nikdo nezná odpověď, nebo se mu nechce odpovídat, tak hold žádná reakce nebude :-)

      NDasny - Profil | St 29.12.2010 15:57:16

      Ledňáček (Iceman) >> Tak ještě za ostatní kluky co jsem psali Tom-Tuk, Target 40, já jsem myslel, že je to tu poradna.Máme fakt závažnej problém,prosbu a nic. Žádná reakce.Kluci, nazvěte to tedy jinak. Ať tady zase příšte neprudíme

      Tom - Tuk - ® St 29.12.2010 12:37:11
      Vynikající!!! Prosím pěkně neuměli byste někdo udělat mřížku ("čtv. papír") co by šel vyplňovat hrou piškvorky? Ve slovním fotbale došla slova a snad by bylo možno nahradit turnajem v piškvorkách. Je něco takového možné vkládat do příspěvku??? Pěkně děkuji za případnou pomoc. Tom

        NFishky - Profil | St 29.12.2010 14:22:49

        Ledňáček (Iceman) >> další na pořadu dne je externí HDD a pak auto, rybářskou tackles si odklikám během chvíle na netu, to čas nezabere ;-)
        paia: v Brně máme šecko :-)

          Npaia - Profil | St 29.12.2010 14:19:02

          Fishky >> tak to udělej opačně - zajdi si do EW nebo OKay nebo co to tam máte za elektro, skoukni, co by se ti zamlouvalo, udělej si poznámky a pak si na netu najdi parametry a vyber, co by se ti hodilo nejvíc.

            NLedňáček (Iceman) - Profil | St 29.12.2010 14:18:17

            Fishky >> nestojí za houby, doma fakt poznáš prd, vem si co se ti líbí, v krámě si to nech předvést a můžeš se vrhnout do dalšího vybírání - třeba rybářské tackles :-))

              NFishky - Profil | St 29.12.2010 14:13:34

              paia >> sehnat ji za dobrou cenu je snažší přes seznam - zboží / seřadit podle ceny / kraje... při dobré konstalaci ti ukáže, zda ji ve tvém okolí mají i skladem, tohle Heuréka nedává. Hledat není problém, spíš řeším co hledat :-)) když už tedy ten Samsung stojí za pelendrek, tak jaké LG je lepší? :-) pokud to bude stejně placaťoučké a na hloubku bude mít méně než dva články mého malíku, budu jen rád :-))

                Npaia - Profil | St 29.12.2010 13:57:54

                Fishky >> projdi si třeba Heuréku, vytipuj si pár kousků podle funkcí, co potřebuješ a pak si zajeď někam do krámu, aby jsi okouknul obraz a pak si vyber to, co se ti bude nejvíc zamlouvat. když jsem byl posledně v EW, tak jsem byl mile překvapen i z jiných kousků, než jen LG/Samsung.

                http://led-televize.heureka.cz/

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | St 29.12.2010 13:56:03

                  paia >> proč sem dáváš fotku mého baráku :-))))

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 29.12.2010 13:55:40

                    Koukám, že jsem masochista, mám stále DIGI TV, teď už jen kůli anglické lize, raději koukám na pozemní vysílání :-)))

                      Ndon Ferrari - Profil | St 29.12.2010 13:55:13

                      paia >> tak přesně takto si představuji tu jejich centrálu, kam se nikdy nedovolám :-)

                        Npaia - Profil | St 29.12.2010 13:54:04

                        jeden tématickej k DIGI TV

                          Ndon Ferrari - Profil | St 29.12.2010 13:52:48

                          paia >> já TV moc nesleduji krom FandH a to na DIGI už není, proto jsem vzat ten T-mobile a to je nádhera i bez HD,

                            NFishky - Profil | St 29.12.2010 13:51:46

                            paia >> no nimrám se s výběrem TV, upřímně nemám na čumákování do stěny doma čas ani náladu, ale někdy prostě potřebuju vypnout a když už je venku to bílé chladné cosi a zrovna nečučím do akvária, tak mi TV přijde jako prima idea. Jen teda opět nevím jakou? takže: cca metrovou, aby se to dalo propojit s PC, vzalo mi to USB a dalo se na to koukat i z hodně blízka - takový velký monitor a pokud mě to nebude stát celý kapesný, budu jen rád... :-))

                              Npaia - Profil | St 29.12.2010 13:50:50

                              don Ferrari >> DIGI TV je hnus i na obyčejné telce, na to nemusím mít plazmu... ;o) lituju lidí, co za to ještě platí...

                                Nkožich007 - Profil | St 29.12.2010 13:50:36

                                don Ferrari >> potvrzuji digi tv nikdy!!!!!!!!!! měl jsem ho asi 2roky a teď mám upc a to je pecka!

                                  Ndon Ferrari - Profil | St 29.12.2010 13:49:42

                                  paia >> hodně záleží, jaký je zdroj signálu, měl jsem DIGI TV na satu a hnus,

                                    Nkožich007 - Profil | St 29.12.2010 13:49:05

                                    paia >> jj to je fakt a také jde o to že se koukám jak je ta tv stará, protože to se tamhle přidá tady ubere a tp a najednou je tv (které se potřebujou zbavit) ta s tím nej obrazem ve kšeftě :)))

                                      Npaia - Profil | St 29.12.2010 13:49:00

                                      Azbest >> tak nám ho popiš...

                                        NAzbest - Profil | St 29.12.2010 13:47:52

                                        Já mám problém s pc.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386