Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nkožich007 - Profil | Út 28.12.2010 22:11:56

levhan >> písni mi typ toho routeru!! od tplink je hafo moc routerů!! ale většinou by to mělo být vidět hned v úvodním nastavení, je tam záložka wifi a tam by si měl mít zabezpečení a heslo. no a pokud není vidět a le jsou tam jen tečky tak si skus dát zobrazit znaky (u některejch to tak je) a pokud tam nemáš ani to tak tam prostě a jednoduše písni nové heslo a do notesu si dej také to nové a je to (musíš to udělat u všech zařízení které jdou na tvou wifi tak i sousedům :)))

    Nlevhan - Profil | Út 28.12.2010 22:08:27

    kožich007 >> nn chci preinstalovat notas ted si to heslo pamatuje jenze jak ho vratim do tovarniho nastaveni je hotovo a ja si ho vul nenapsal matka ma jinej routr a do nej kdyz najedu heslo ti to ukaze ale tady ho nemuzu najit
    postup zadam adresu 151.45.54 ber to jako priklad
    dam admin jmeno admin heslo
    no a ted v tom je nekde me pristupove heslo na wifi a to nemuzu najit

      Nkožich007 - Profil | Út 28.12.2010 22:01:00

      levhan >> zdarec měnil jsi to heslo?? pokud ne tak je to většinou admin (úplně stejné jako přihlašovací jméno do routeru)

        Nlevhan - Profil | Út 28.12.2010 21:58:28

        cus chlapi mam doma wifi top-link mno a zapomel sem si heslo na pristup
        do nej se dostanu ale nemuzu ho najit dikes

          NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 28.12.2010 21:41:17

          sramas >> tak to vidím já (nejen já) :-)

            Nsramas - Profil | Út 28.12.2010 21:25:25

            Ledňáček (Iceman) >> takže to můžu brát, že: "LCD i s LED podsvícením bych pod 30 litrů nebral?"

              NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 28.12.2010 21:17:30

              sramas >> LED je LCD s jiným podsvícením. A právě to podsvícení je ten průšvih. U levných LED je to řešené trubicemi, které musí mít stejnou teplotu bílé, jinak je to v čudu (odchylky ve výrobě jsou). Další věc je ta, že při černé barvě by se měl bod vypnout aby byla černá fakt černá. To ta trubice neumí, proto je ten bod spíš do šeda, protože je stále lehce osvícen. U drahých LED je to řešeno jinak, není tam trubice, ale malé LED diodky.

                Nkožich007 - Profil | Út 28.12.2010 21:13:11

                Ledňáček (Iceman) >> ale i LCD nad 30 litrů nemusí být výhra, je důležitej panel kterej je namontovanej a hlavně bacha na přeplacení značky!

                  Nsramas - Profil | Út 28.12.2010 21:07:54

                  Ledňáček (Iceman) >> Nikde jsi se ale nerozepsal o LED. Možná to zahrnuješ do LCDéček.

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 28.12.2010 21:06:32

                    sramas >> tak už můj názor znáš. Ale je to jen moje zkušenost, Já bych LCD pod 30 litrů nechtěl :-)

                      Nsramas - Profil | Út 28.12.2010 21:05:24

                      Ledňáček (Iceman) >> Já to chápu. Nepředpokládám, že by v tom měla bejt osobní rovina. Zkoušel jsem to trochu projet v jinejch diskuzích tady (byls celkem aktivní :-)).

                        Nkožich007 - Profil | Út 28.12.2010 21:04:25

                        Ledňáček (Iceman) >> jj dík :)))))

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 28.12.2010 21:01:36

                          sramas >> nic ve zlém není to osobní rovina.

                            Nsramas - Profil | Út 28.12.2010 21:00:35

                            kožich007 >> díky

                              Nsramas - Profil | Út 28.12.2010 21:00:27

                              Ledňáček (Iceman) >> beru na vědomí, smaž to

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 28.12.2010 21:00:06

                                kožich007 >> protože píšeš rozumně, LCD nebo LED TV (což je v podstatě také LCD) do 30 000 nemá na jakoukoli plazmu (i ty za 10 000) obrazově nárok :-))

                                  NBláža - Profil | Út 28.12.2010 20:58:20

                                  Ledňáček (Iceman) >> Čemu se čemu, vždyť je to pravda, je to samá slátanina, a dokumenty můžeš skouknout na netu když na to máš náladu......

                                  Dokonce i filmy a bez reklam......

                                    Nkožich007 - Profil | Út 28.12.2010 20:57:55

                                    Ledňáček (Iceman) >> dobrá tedy!! příště se polepším :))

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 28.12.2010 20:57:15

                                      kožich007 >> nee nechám to tu :-)

                                        Nkožich007 - Profil | Út 28.12.2010 20:56:44

                                        Ledňáček (Iceman) >> neva že jsem napsal něco k TV? pokud to zde nechceš tak to smázni!

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386