Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nsramas - Profil | So 11.12.2010 16:42:42

Koukám po nějakém TV tuneru do PC. Co ty externí USB DVB-T tunery, máte někdo?
Díky

    Nkožich007 - Profil | So 11.12.2010 12:11:03

    Vaša >> raději přišetři a kup si exterák

      NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 10.12.2010 14:49:12

      Všechny flashky oproti externím dikům jsou hrouzně pomalé. Raději bych přišetřil.

        NVaša - Profil | Pá 10.12.2010 13:27:17

        kožich007 >> Já ale těch 1600 nemám:-(

          NVaša - Profil | Pá 10.12.2010 13:24:46

          Anýzový dědek >> Tak asi jo,ale já ty filmy potřebuji jen uložit , podívat se a zase přemazat dalším.A ten odkaz co jsem sem dal tak je 16 GB.

            Nkožich007 - Profil | Pá 10.12.2010 13:24:15

            Vaša >> flash není špatná, ale na filmy bych šel do externího disku větší kapacita za rozumnej peníz!! jinak mám flash od pretecu celokov a je skvělá!

              Nkroup - Profil | Pá 10.12.2010 13:18:51

              Vaša >> Tak zrovna u flash disku je to úplně jedno, pokud nemáš nějaké speciální požadavky, např. voděodolný, eSata apod. Důležitý je především poměr cena/výkon.

                NVaša - Profil | Pá 10.12.2010 13:09:49

                Anýzový dědek >> Tak chci min 8 GB a budu na ni převážně ukládat nějaké filmy.A líbí se mi třeba tato http://www.patro.cz/objects/1074816478.html

                  NBatuta - Profil | Pá 10.12.2010 13:07:17

                  Vaša >> Patriot a dobrý.

                    NVaša - Profil | Pá 10.12.2010 12:51:36

                    Zdar.Chtěl bych se zeptat jaká značka Flash disku je podle vás nejlepší a nebo případně s jakou značkou jste spokojeni?Dík

                      Nkožich007 - Profil | St 1.12.2010 11:35:24

                      sadraj >> skus si dát do vyhledávače easycap driver a je to a nebos si dej rovnou easycap driver portable a uvidíš že najdeš vše co potřebuješ! více psát nebudu určo to poznáš sám proč :))

                        Nsadraj - Profil | St 1.12.2010 2:29:58

                        zdar nemáte někdop po ruce to cd od toho easy capu ,nekam sem ho zaloožil a nemužu ho najít ani náhodou a jina k ej mi kničemu celoudbobu na nej kouká , kdby jste mi hioo nekdo mohl poslat třeba po skypu nebo po ICW popř jestli se to vedje jako přiloha k meilu všechny kontakty mám v kartě bycl bych Vám moc vděčnej abych to nemusel kupovat znova a na OP2P se mi nechce si zavšivit masinu a nechat se dsledovat bengama to taky namusim
                        D8ky všem ještěš jeeno u a budu čekat jestli se nedko neozvete .Jarda

                          Npavel68 - Profil | Út 30.11.2010 18:23:27

                          Bláža >> Jede to díky o))

                            NBláža - Profil | Út 30.11.2010 18:21:18

                            pavel68 >> Tím nikdy nic nezkazíš , a mnohdy pomůže......

                              Npavel68 - Profil | Út 30.11.2010 18:19:21

                              Bláža >> Celý restart ? jdu na to - díky Blaženo o)))

                                NBláža - Profil | Út 30.11.2010 18:15:39

                                pavel68 >> Kus to vypnout a zapnout..... ;o)))))

                                Copy už nevím kdo........ ;o)

                                  Npavel68 - Profil | Út 30.11.2010 18:10:21

                                  Kluci nemůžu se dostat do mejla ........

                                  ???

                                    Nkožich007 - Profil | Ne 28.11.2010 12:42:53

                                    Ledňáček (Iceman) >> ještě mne napadlo skusit (pokud máš tv kartu) to přez nějaké portable xp nebo linux které stáhneš a třeba by to nic nestálo. třeba hirens boot (nechá se stáhnout na slunečnici) tak tam je mini XP a to spustíš a třeba by to rozeznalo tu tv kartu a ty to uděláš v tom!! za skoušku nic nedáš!

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 28.11.2010 12:37:26

                                      kožich007 >> na Aukro do 300 i s poštou, pohoda.

                                        Nkožich007 - Profil | Ne 28.11.2010 12:31:59

                                        Ledňáček (Iceman) >> jo není v tom problém. Já mám sjeté nějaké video a na tv to není poznat je to akorát vyhovující! opravdu to stačí a určitě je zajímavá pořizovací cena. nebál bych se toho!

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386