Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 28.11.2010 12:24:58

kožich007 >> díky, potřebuji sjet asi 4 kazety z analogové kamery - děti, na to to stačit asi bude :-)

    Nkožich007 - Profil | Ne 28.11.2010 12:19:08

    Ledňáček (Iceman) >> zdarec
    jeden můj kamarád používá a má nějakej video graber přes usb a nemá s tím žádnej problém a dá se na to koukat a hlavně co se ceny týká tak je to docela v poho než kupovat nákladně nové karty do pc, ale záleží zda toho chceš dělat více a nebo je tojen nárazovka. Mně převedl nějaké starší video a docela to jde. Za mně bych se toho nebál!!

      NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 28.11.2010 12:12:30

      Pánové, máte někdo zkušenost s takovým typem grabberu analogu do digitálu? Opravdu to přes USB stíhá?
      Mám tu nějaké věci, co bych potřeboval digitalizovat a TV karta mě nemaká s Win7, tak potřebuji náhradní řešení.
      Dík za každou zkušenost.

        NTomáš Kříž - Profil | Po 22.11.2010 10:12:35

        Anýzový dědek >> Ano.

          Nkožich007 - Profil | Ne 21.11.2010 19:43:54

          Anýzový dědek >> pokud používáš firefox tak si stáhni z jejich stránek download helper třeba tady https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/3006/ a ono ti to samo nabídne možnost stahovat a umí to nejen youtube ale i další

            NBlažík - Profil | Ne 21.11.2010 18:23:50

            Anýzový dědek >> s tím zkušenost nemám, tohle je, řekl bych jednoduší a rychlejší.

              NBlažík - Profil | Ne 21.11.2010 17:32:21

              Anýzový dědek >> http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ostatn​i/atube-catcher/ mám tento prográmek, umožňuje ukládat video do více než 40 formátů a zvládne víc přehrávačů.

                NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 15.11.2010 12:34:46

                Ledňáček (Iceman) >> mno tak to si mě prokouknul.... jenom bych poupravil tu zášť proti Gatesovi na zášť proti oknům...... preferuju raději a mnohem spokojeněji Mac-os a to rád i v konfiguraci g2/g3.....
                edit .... ovšem musíš uznat že XPéčka stále válcujou ostatní "novější" systémy.....

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 15.11.2010 12:29:38

                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 15.11.2010 12:26:24 >> nebudu tvoji zášť vůči Gatesovi dále zde probírat, mám jiný názor i pohled :-)

                    NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 15.11.2010 12:26:24

                    Ledňáček (Iceman) >> hry sem hrál na osmi-bitu (v době kdy zauhrovaný pan Gates ejakuloval při pohledu na amiga-os) ..... zahrál sem si víc než dnes....
                    edit: rád bych podotknul že jsem k tomu nepotřeboval kilowatovej zdroj......

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 15.11.2010 12:24:58

                      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 15.11.2010 12:23:46 >> ano, pokud hraje hry.

                        NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 15.11.2010 12:23:46

                        Ledňáček (Iceman) >> obyčejný smrtelník k životu potřebuje DX11 ???
                        edit: modrou smrt a mrznutí nahradila černá obrazovka, a cyklická redundantní chyba.... celkem pokrok za 12 let....

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 15.11.2010 12:17:54

                          Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 15.11.2010 12:07:30 >> psát v roce 2010 o Win98 mě připadá hodně ujetý, ale asi vám tyhle stařešiny dávali něco, co obyčejný smrtelník k životu nepotřebuje.
                          Mě tedy modrá smrt a mrznutí moc nechybí.

                            NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 15.11.2010 12:07:30

                            Anýzový dědek >> troufám si tvrdit že se 128mi bitovou struktůrou jsi minimálně : Hi-tech Lama....
                            popravdě i já dosti lameřím neb jsem zastydnul u XPéček a k nim jsem se s velikou nevolí odhodlával cca rok a půl....... do dnes lituju že jsem opustil pro mne bezkonkurenční devadesátosmičky......

                              NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 15.11.2010 12:03:01

                              Anýzový dědek >> OK..... už jenom motto: Okna jsou dobrý sluha, ale špatný pán....

                                NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 15.11.2010 11:51:18

                                Anýzový dědek >> tak to promiň....... zkušenost mě naučila při práci s okny využívat open-source software, namísto toporných doplňků chudáka pana Gatese......

                                  Nkroup - Profil | Po 15.11.2010 11:46:12

                                  Anýzový dědek >> Nerad tě zklamu, ale 128bitové počítače se běžně úplně neprodávají, nehledě na to že Win7 na takových architekturách neběhá. Nejpravděpodobněji máš buď 32bitový nebo 64bitový. A volba je pak jasná, na 32bit Explorer 32bit, na 64bit pojedou oba.

                                    NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 15.11.2010 11:45:56

                                    Louda >> yeap... s příchodem novějších osů ao mrkvosoftu, postupně downgradeuju HW a tajně sním o oknech 98SE......

                                      NLouda - Profil | Po 15.11.2010 11:44:14

                                      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 15.11.2010 11:42:02 >> a nebo všechno ostatní je lepší než Explorer -)))

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386