Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 15.11.2010 11:42:02

Anýzový dědek >> mozila firefox ????

    NMarcel - Profil | So 30.10.2010 23:15:26

    WhatWouldGeezesCatch >> já to zažil několikrát. Ale jsem elév co se týká Linuxu potažmo Unixu...

      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 30.10.2010 0:35:44

      pepa-č >> ked to nevie rozbalit winrar tak pochybujem ze to rozbalis v linuxe. este som sa s tym nestretol ze by winrar nevedel rozbalit nejaky .gz

        Nvisage - Profil | Pá 29.10.2010 22:07:11

        rootkit unhooker mi našiel : WARNING:File locked for read acces c: win system32 drivers sptd.sys

          NMarcel - Profil | Pá 29.10.2010 21:52:23

          visage >> je to malware...

            Nvisage - Profil | Pá 29.10.2010 21:51:01

            našlo dačo

              Nvisage - Profil | Pá 29.10.2010 21:46:57

              Pextr >> ono sa to chova ako nejake pop up okno proste naskoči dalsie okno ie a tam to presmeruje na google analityc a potom na epoclick .com

                NBatuta - Profil | Pá 29.10.2010 21:12:48

                visage >> máš

                  NPextr - Profil | Pá 29.10.2010 21:05:22

                  visage >> Když otevřeš IE tak ti to tam skočí z domovský stránky nebo, až když vlezeš na nějakou stránku? Možná vím co je to za problém jednou se mi to stalo, ale ty jsi to napsal moc obecně z tohodle nic nemůžu poznat. Trošku se rozepiš abych byl v obraze.

                    NCarabus - Profil | Pá 29.10.2010 20:57:34

                    visage >> přečetl jsem nějaká fora a vypadá to, že "něco" přepsalo IP adresy v nastavení připojení. zkus se tam podívat a zkus nějaký vyhledávač malware

                      Nvisage - Profil | Pá 29.10.2010 20:41:49

                      mam nejaký vírus v compe ak mi v IE vyhadzuje dalšiu stranku a odkazuje na nejaky epoclick ?

                        NCarabus - Profil | St 27.10.2010 11:42:20

                        pepa-č >> jak píše sadraj o té DOSovské cestě, tak tam nastává problém, že DOS podporuje osmimístné názvy a neumí diakritiku, takže si názvy souborů přispúsobuje - soubory Nové fotografie a Nové fotky ti zobrazí jako NOVE%FO1 A NOVE%FO2 znak pro mezeru si nepamatuji, tak jsem dal pro ilustraci % - no a napsat potom úplnou cestu je dost problém

                          Ncertbert - Profil | Út 26.10.2010 15:27:20

                          pepa-č >> nejsem pako. :-) tohle umím. nemám první počítač. To si nemyslím-:o)

                            Npepa-č - Profil | Út 26.10.2010 15:22:20

                            certbert >> nejsem pako. :-) tohle umím. nemám první počítač.

                            jen moje nová mašina bootuje moc rychle a já nevím, kdy máčkout del. Už jsem tam byl - v biosu.
                            prostě mačkám DEL preventivně a ono to tam skočí.
                            A fakt tam běhají při bootovací sekvenci normální písmena, checkuje to atd. jen to nejde pouhým okem vidět, běží to moc rychle. a zůstane to tam půl vteřiny.
                            pak už ti to zobrazí MSI, Athlon quadrocore a co ještě nějaký loga a pak už XP a nazdar.

                            Takže to chce rychlý prst na DEL

                              Npavel68 - Profil | Út 26.10.2010 15:16:39

                              Diakoon >> Heh - výborně , díky za poučení a příště provedu o))

                                Ncertbert - Profil | Út 26.10.2010 15:15:51

                                Ledňáček (Iceman) >> důležitější pro život je dostat slečně pod sukni dnes do kalhot-:o))

                                  Npepa-č - Profil | Út 26.10.2010 15:13:55

                                  certbert >> právě řeším, jak do něj skočit, asi budu potřebovat kameru :-)

                                    NDiakoon - Profil | Út 26.10.2010 15:13:53

                                    pavel68 >> Co se vysavače týče tak volím raději inverzní řešení. Počítač nikdy nevysávat, ale vyfukovat. Vezmu kompa na balkon, pustim vysavač na opačný otáčky a jede to. Při vysávání vzniká statická elektřina, která může (a taky nemusí) zničit elektroniku uvnitř PC. Nehledě na to, že foukání vzduchu má větší účinnost než vysávání.

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.10.2010 15:13:03

                                      certbert >> to jsem mu psal, ale on se neumí dostat ani tam :-))

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386