Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Ncertbert - Profil | Út 26.10.2010 15:12:37

pepa-č >> no a co třeba boot nastavit v biosu?

    NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.10.2010 15:12:04

    pepa-č >> zkus to fotit.

      Npepa-č - Profil | Út 26.10.2010 15:10:51

      Ledňáček (Iceman) >> to je tak rychlý, že to ani nemám šanci přečíst...zavolám Chuckovi :-)

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.10.2010 15:09:46

        pepa-č >> spíš jadýrka. Jinak u každého postování máš možnost to stopnout tuším že "pause" a podívat se čím se leze do biosu woe :-)

          Npepa-č - Profil | Út 26.10.2010 15:08:13

          Ledňáček (Iceman) >> 4jádra, vole! rychlej jako vítr. :-)

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.10.2010 15:06:26

            pepa-č >> co to máš za shit? :-)))
            U stolního většinou "DEL" maká, u NTB je to jiné :-)

              Npepa-č - Profil | Út 26.10.2010 15:04:32

              certbert >> kurva a jak nabootuju jinak, můj nový PC skočí rovnou do obrazovky MSI a pak hned do WinXP. žádnou možnoust "press del" v bootování mi nedá. navíc to bootuje děsně rychle.

                Npavel68 - Profil | Út 26.10.2010 15:03:56

                Ledňáček (Iceman) >> Jsem psal "něžně" tzn. na nejmenší otáčky a opatrně o))

                  Nsadraj - Profil | Út 26.10.2010 15:03:54

                  pepa-č >> a nazj¨koušel jsi napsat cvelou cestu k tomu sopuboru anebo ten gunzip nakopirovat do toho adresaře kde je ten soubor co cheš rozbalit , nekaterý dosovský aplikace si neumeji najit cestu a i když jim ji zadáš tka si ji nepamatujou zkusil bych ten unzip nakopirovat do toho adresáře kde je ten soubor kterej cheš rozpaovat a jstli to nepomuže zkus zadat dunzip s parametrem / help nebo / h popř mezera h nebo mezera help a nebo jen s mezara ? a podobne nekdy u tech dosovejch progamu je videt v dosovým okne napoveda j toimu jak napsat syntaxi přikazu na danou funkci programu , večtsinou co si ještě z dob dosu pamatuju se musela napsat celá cesta k soudoru kterej chceš spustit až do jeho adresáře a pak paramatr co chceěě š udědelat a zase celá cesta k souboru s kterým to chceš udělat a potom jjestě cesta kompletní kam chceš uložit provedenej výsledek a občas to byl pškně dlouhej přikazovej řádek

                    Ncertbert - Profil | Út 26.10.2010 15:02:05

                    Ledňáček (Iceman) >> -:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                      Ncertbert - Profil | Út 26.10.2010 15:01:33

                      pepa-č >> nee-:o) když si Linuxem nic v nich nebudeš mazat-:o)

                        Npepa-č - Profil | Út 26.10.2010 15:00:57

                        certbert >> ok, díky. zkusím večer.
                        neponičí mi to windowsy, když nabootuju z usb linux? že ne?

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.10.2010 15:00:48

                          pavel68 >> vysavač je největší nepřítel počítače - už několikrát jsem řešil, že si lidi vysáli jumpery z desky a pak se divili, že to nemaká :-))

                            Ncertbert - Profil | Út 26.10.2010 14:58:46

                            pepa-č >> http://www.slax.cz/ ....tato je CZ jinak jich je povícero-:o) stáhnout iso vypálit(nebo hodit na usb) a nabootovat

                              Npepa-č - Profil | Út 26.10.2010 14:53:16

                              certbert >> neznám, neumím. jak na to?

                                Npepa-č - Profil | Út 26.10.2010 14:53:01

                                Ledňáček (Iceman) >> ten neumím rozchodit, chodí to v DOSu a i dkyž se naklikám tam kam mám, tak mě to vyhlásí, že příkaz gunzip *.gz, kde* je jméno souboru, který chci rozbalit, nezná.

                                  Npavel68 - Profil | Út 26.10.2010 14:52:09

                                  Ledňáček (Iceman) >> 10 měsíců nově postavená mašina z novejch komponentů,takže mi bylo divný že by položila lžíci ...
                                  Ochranu mám profi firemní a na hambatý stránky nelezu o))
                                  Jsem to hned vzal něžně vysavačem a snad bude pokoj.

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.10.2010 14:50:34

                                    pepa-č >> no, někdy je problém, že nemáš poslední verzi winraru a pak to CRC hlásí. Ale fakt si zkus ten gzip.

                                      Ncertbert - Profil | Út 26.10.2010 14:49:25

                                      pepa-č >> co třeba nějakej live linux by to neotevřel?????-:o)

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.10.2010 14:48:33

                                        pavel68 >> nemáš za co - jsou věci mezi nebem a zemí ......... :-)))

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386