Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

pavel68 - Profil | Út 26.10.2010 14:46:27

Ledňáček (Iceman) >> Chlape thanx - povytahoval jsem,pozapojil,nastrkal kabely a jede o))
Ale vakl jsem nikde nenašel - divný ...

    Marcel - Profil | Po 25.10.2010 20:30:54

    pepa-č >> hmm, tak to netusim, zkusil bych to s tim gzipem...

      pepa-č - Profil | Po 25.10.2010 20:17:03

      Marcel >> winrar umí, winzip umí. ale furt mi to hlásí CRC chyby, že to nejde rozbalit.

        Marcel - Profil | Po 25.10.2010 20:09:50

        pepa-č >> koukej po aplikaci ktera umi fachcit s archivem gzip, je to puvodem unixovy "format"
        google vyplivl toto, ale nemam s tim zadnou skusenost...
        http://gnuwin32.sourceforge.net/packages/gzip.htm

          pepa-č - Profil | Po 25.10.2010 19:57:01

          jak toto rozbalit? díky.

            Blažík - Profil | Po 25.10.2010 19:33:48

            Marcel >> Ok díky moc, mrknu na to, snad s tím půjde něco udělat

              Marcel - Profil | Po 25.10.2010 19:26:24

              Blažík >> jedina moznost je prevzit vlastnictvi souboru, coz bys mohl udelat s pravy administratora. Idealni je pro tento ucel built-in administrator pokud mas na nej pristup a overit jestli muzes prebirat vlastnictvi. Vlastnosti-zabezpeceni-upresnit-karta skutecna opravneni-vybrat- zadej skupinu administrators a modli se aby jsi mel alespon ten posledni checkbox zaskrtnuty, tj. prebirat vlastnictvi. pokud neje to slozitejsi, pokud ano tak na karte vlastnik si preber vlastnictvi a potom si muzes nastavit na karte zabezpeceni pomoci checkboxu opet cokoliv... zkus.

                Blažík - Profil | Po 25.10.2010 18:55:23

                Marcel >> Odepřel jsem přístup bohužel se ted k tomu nemůžu dostat, protože byvali ucet neexistuje ale slozka tam porad je.

                  Marcel - Profil | Po 25.10.2010 18:37:37

                  Blažík >> odepřený přístup přes >>vlastnostizabezpečeníoprávnění odepřít přístup
                  nebo si je zašifroval?

                    pavel68 - Profil | Po 25.10.2010 17:24:10

                    Ledňáček (Iceman) >> Jasná věc o)

                      Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 25.10.2010 17:19:35

                      pavel68 >> jasan, nesahej na procák a chladič, tam "vakl" rozhodně nebude, vše si dobře pamatuj, hlídej "zářezy" v konektorech :-)

                        pavel68 - Profil | Po 25.10.2010 17:14:36

                        Ledňáček (Iceman) >> Dobrá rada - v tý bedně to dám taky,myslím že levej nejsem a je tam toho pár a zapojit to správně zpátky svedu.Dík o)

                          Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 25.10.2010 17:10:51

                          pavel68 >> hele bude to lepší a rychlejší, fakt se tyhle věci dost špatně diagnostikují přes net. A jediná rada, zkusit vše co vede do bedny odpojit a znovu připojit. Pokud si troufáš tak to samé v bedně - napájení, vyndat a nandat paměti...

                            pavel68 - Profil | Po 25.10.2010 17:08:39

                            Ledňáček (Iceman) >> Jasný o) mě jen napadlo že to třeba bude banalita,tak abych neotravoval stavitele o)
                            Takže nezbyde než mu to zase vrazit ku repasi,dík. o)

                              Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 25.10.2010 17:06:00

                              pavel68 >> asi tak milion věcí by to mohlo být :-) Od grafiky počínaje, přes paměti, základní desku ...... kdo ví :-)

                                pavel68 - Profil | Po 25.10.2010 16:39:11

                                Ehm - typickej lamáckej dotaz od typický PC lamy : nejde mi ten můj krám spustit - monitor sepne,rozsvítí se kontrolka a vypne aniž by najel.Na mašině větrák běží.
                                Nějakej srozumitelnej nápad než se nakáknu a rozšlapu to?
                                (kabely jsem kontroloval ..)
                                Edit - jinej monitor co je stopro v cajku jsem zkoušel a situace stejná.

                                  Blažík - Profil | Po 25.10.2010 15:45:13

                                  ahoj, měl bych menší dotaz, před rokem mi spadly windowsi a museli se přeinstalovat, na mém účtu jsem měl nastavený odepřený přístup k souborům a tak by mě zajímalo, jestli se dají nějak dostat zpátky data ze starého na nový účet. Když se pokusím složku otevřít, naběhne mi error že byl přístup odepřen. za případné odpovědi díky

                                    WhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 25.10.2010 10:50:45

                                    pepa-č >> nervy

                                      pepa-č - Profil | Po 25.10.2010 10:47:03

                                      ad předchozí patálie:
                                      PC inspector! to je recovery program, který funguje :-))
                                      zachránil jsem vše podstatné - tedy blbiny, které jsem chtěl - opravdu podstatné jsem měl na zálohách :-)

                                      jinak můj nový selfhomemade postavený PC má být udajně úsporný. Jediný efekt je, že musím v pracovně topit. Tak nevím, co tedy uspořím :-)

                                        Lister. - Profil | Út 19.10.2010 12:38:27

                                        strejka >> tak to ti neporadím, tohle slyším poprvé

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386