Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nmildas - Quinn druhý - Profil | Út 2.2.2010 13:30:56

Chlapci, mám Mirandu a asi před týdnem mi z dolní lišty zmizela ta kytička. Teď spouštím ICQ jen přes ikonu na ploše. Nemáte radu ? Díky. EDIT: ne spouštím, spouští se automaticky při startu PC. Rozbaluji pole s kontakty, jsem měl napsat.

    NMarcel - Profil | Po 1.2.2010 21:13:15

    jwkriz >> tak prubni ten druhý odkaz a uvidíš...

      Njwkriz - Profil | Po 1.2.2010 21:09:54

      Marcel >> wmp jede al enejedou me videa na internetu

        NMarcel - Profil | Po 1.2.2010 21:02:30

        jwkriz >> predpokladam ze mas OS Windows, zkus toto jestli ti tam pojede nejake video.
        http://www.slunecnice.cz/sw/media-player-classic/
        Pokud ne budou to nejspise odinstalovane kodeky, s tema jsem zatim nemel zadny trabl(myslim ty kodeky) :-)
        http://www.cccp-project.net/
        Dej vedet jak to dopadlo.

          Njwkriz - Profil | Po 1.2.2010 20:58:02

          Marcel >> nespousti se mi zadne video asi jsem neco posral ci co

            NMarcel - Profil | Po 1.2.2010 20:56:34

            jwkriz >> vo co go?

              Njwkriz - Profil | Po 1.2.2010 20:53:54

              halo je tu nekdo kdo poradi s pc

                Nkat - Profil | Po 1.2.2010 11:03:35

                kroup >> aha dik

                  Nkroup - Profil | Po 1.2.2010 10:32:12

                  kat >> Firewall je ve tvém případě program, který hlídá uskutečňovaná spojení po síti a aplikuje na ně pravidla. Např. může zakazovat, aby se ti k programům ve tvém počítači připojovaly jiné programy po internetu. Takže NEVYPÍNAT. Firewall tu tvou hru zřejmě nezná, a tak jí zakáže komunikovat. Takže si ve firewallu vytvoř pravidlo, které té hře povolí komunikovat.

                    Nkat - Profil | Po 1.2.2010 10:14:23

                    Andrew >> i kdyz mam nainstalovanej avast....

                      NAndrew - Profil | Po 1.2.2010 10:11:51

                      kat >> Když ho vypneš, vleze ti tam červ a vyžere vnitřnosti!

                        Nkat - Profil | Po 1.2.2010 9:56:40

                        napise mi nekdo k cemu mam v pc nejakej ochranej program fireval....a je pro me dulezitej...kdyz chci hrat jednu hru online stejne ho musim vypinat...dekuji za radu jo a nepusti mi nainstalovat operu

                          NMarcel - Profil | Čt 28.1.2010 8:55:53

                          Zdarec, pokud máte někdo hosting u banan.cz tak zbystřete.
                          Potřetí v krátké době jim nabourali úspěšně servery a rozeslali emailem osobní údaje které z databáze dostali(adresy, telefony, hesla, data narození), no nic příjemného takhle po ránu a zase :-(

                            NŠlehy - Profil | Pá 22.1.2010 11:07:45

                            sadraj >> +ostatní. Zálohováno mám vše.Je to Samsung 640GB SATA.Stáří je 14 měsíců.
                            Nechal jsem to defragmentovat (defragler) a to proběhlo bez potíží.Program CHKDSK našel pár nečitelných dat,něco opravil a teď se to tváří jako že je to v pořádku.Uvidím.Jedná se o domácí počítač na internet a tu a tam na válečný střílečky,takže krom času stráveného reklamací se nic hroznýho neděje.
                            Díky všem za cenné rady.

                              NMilos_Dia - Profil | Pá 22.1.2010 9:08:28

                              Šlehy >> Já měním disky každé dva roky. Bejt tebou a chovat se mi takto disk, okamžitě ho měním. Zrovna nedávno jsem reklamoval půl roku starý Seagate. Jel, a najednu nejel, konec během pár vteřin.

                                NLudaT - Profil | Pá 22.1.2010 8:35:57

                                kat >> To netuším. Vím jen že jednu dobu jsem měl stejný problém a musel jsem to řešit stejně. Chvíli nato jsem dělal komplet reinstal woken (z jinýho důvodu), pak už jsem stím problém neměl. Zkus proscanovat PC všemožnýma antispywarama atd. a odinstalovat a opět nainstalovat mozilu, víc mě nenapadá. Snad pomůže nějakej odborník.

                                  NMarcel - Profil | Pá 22.1.2010 7:15:50

                                  Šlehy >> zjisti co je to zač (výrobce) a stáhni si z jeho stránek diagnostiku (minimálně zjisti stav S.M.A.R.T.). Ten problém může být jen vadný kablík či nastavení DMA, ale taky ne :-( Každopádně bych udělal zálohu nenahraditelných dat.

                                    Nmarty101 - Profil | Pá 22.1.2010 6:54:36

                                    Šlehy >> Obávám se, že má Jarda pravdu. Rozluč se s ním a připrav mu důstojný pohřeb.
                                    I když se rozchodí, což se jakžtakž dá, už bych mu nevěřil. Pár špatných zkušeností už mám.

                                      Nsadraj - Profil | Pá 22.1.2010 0:33:33

                                      Šlehy >> joo tak nejak to začíná nejdřív jeden a pak to geometricky narůstá . zatim jestli jich je jen pár se dají označit defragem jako nepoužuitelný ale následuje rychlej konec , Jestli můžu trochu poradit nechal bych mašinu bježet stále aby se to omezilo na minimum a zalohoval a zalohoval co se do ní vejde . Tím neustálým během se zamezí teplotnmu namáhání ploten a možnosti kolize při parkování hlav a podobným havariiím. ale na konec to začíná vypadat . Jak je starej ten HADR a typ IDE ATA SATA

                                        Nkat - Profil | Čt 21.1.2010 22:50:01

                                        LudaT >> a nevis jak se mi podarilo tam nekam dat ten firefox.exe... dik

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386