Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NMrybar - Profil | Čt 21.1.2010 21:37:53

Milos_Dia >> Chápu, tento problém řešit nemusím...

    NŠlehy - Profil | Čt 21.1.2010 21:02:03

    Zálohuju jak vzteklej,protože mám takový blbý tušení.Není toto předzvěst konce harddisku?

      Nkat - Profil | Čt 21.1.2010 12:55:22

      LudaT >> moooooc dekuju

        NMilos_Dia - Profil | Čt 21.1.2010 11:17:22

        Mrybar >> No, vono moje a Tvoje připojení asi bude stejné. Problém je malinko v tom, že na běžné inetové surfování dnes v podstatě stačí jakékoliv připojení, ale jakmile hraješ nějakou hru po internetu, začíná to být jiný kafe. Když se ti načte MRK o dvě vteřiny později, tak to ani nepoznáš. Když v Praze vystřelím na hráče, který na mě kouká z Ameriky, tak než k němu doletí moje střelba, tak já už jsem vteřinu mrtvej... :-)))

          NLudaT - Profil | Čt 21.1.2010 8:54:16

          kat >> když zmáčkneš ctrl+alt+delete tak ti vyskočí okno se správcem úloh, pak v okně s procesama najdeš "firefox.exe" klikneš na něj a dáš "ukončit proces".

            NMrybar - Profil | St 20.1.2010 22:10:52

            Milos_Dia >> Není zač..., já, s ohledem na ročnik narození a profesi jsem co se týče těchto věcí úplně mimo. Tak jsem se snažil dát kontakt, jak jsem řešil své připojení a naprosto v pohodě. Ono jde o přístupu lidí. Ve všem, konečně tak jako i v rybařině.

              Nkat - Profil | St 20.1.2010 21:04:06

              certbert >> to neni tim ....proste mam neco jako 2x zapnutou mozilu nejak to vyresim kdyz ja nevim co je to taskmanagern tam to vypnu mi tady nekdo napsal ...ja sem na pc mimon

                Ncertbert - Profil | St 20.1.2010 17:10:18

                kat >> prestan lezt na eroticke stranky -:0)))))))))

                  NMilos_Dia - Profil | St 20.1.2010 16:40:39

                  Mrybar >> Díky za nabídku. Problém je již částečně vyřešen.

                  Pro ostatní:
                  - vinu nese evidentně americký router
                  - vinu nese UPC, bo na to sere
                  - domluvil jsem svému providerovi, a ten pošteloval svoje železo

                    NKřemen - Profil | St 20.1.2010 13:18:34

                    Ledňáček (Iceman) >> Taky to vidím jako jediný řečení, zbytečně zahozenej čas:-)

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | St 20.1.2010 13:08:47

                      Křemen >> vrátit do koše, neb se starými krumply je hrozná práce.

                        Nmarty101 - Profil | St 20.1.2010 12:53:47

                        Mrybar >> To dělám taky:)))))

                          NMrybar - Profil | St 20.1.2010 11:29:57

                          Milos_Dia >> Náhodou jsem se mrknul do této diskuze, potřebuju taky občas nějaké info. Jestli Ti to pomůže, známá dělá obchoďáka UPC, třeba poradí. Tel: 736 533 562

                            Nkat - Profil | St 20.1.2010 10:43:10

                            kroup >> dekuju snad to zvladnu

                              Nkroup - Profil | St 20.1.2010 10:36:50

                              kat >> Reinstalovat firefox? :) Případně místo restartu v taskmanageru zapomenutý firefox ukončit.

                                Nkat - Profil | St 20.1.2010 10:29:33

                                prosim o radu co mam udelat aby mi to nepsalo aplikacefirefox je jiz spustena ale neodpovida. pro otevreni noveho okna musite nejprve ukoncit puvodni proces firefox nebo restartovat vas system......vzdy kdyz vyjedu z netu a chci se vratit zpet na net tak mi to tohle pise a ja musim bud restartovat a nebo vypnout a zapnout pc......dekuju moc tomu kdo mi poradi

                                  NKřemen - Profil | St 20.1.2010 3:14:46

                                  čus, už jsem tady zase s radou for me. Dostal se mi do ruky starej kepl a při přehrávání filmů mi jde zvuk jako by mluvili Chip a Dale:-) U většiny pc jsem to řešil kodekama či jiným přehrávačem, ale tady snad nepomůže nic jiného, než poprosit o pomoc:-( To pc je vyhrabané snad někde z koše, je to pentium 2 350mhz s ramkama 160mb a grafika 16mb, ale v tom bych problém asi neviděl. SW je wokna 2000 prof. SP4 přehravaš je wm player i vmc a zkoušel jsem různé kodeky, ale i tak jsem, v riti:-(
                                  Neměl by někdo z vás nějakou radu jak to rozchodit, abych se s tím moc nesra. a nehodil z okna:-)
                                  P.S.:nejedná se o mé PC jen si moje sousedka chtěla pořídit net a tento pekáč dostala od kamaráda, aby mohla začí.t

                                    NMilos_Dia - Profil | Po 18.1.2010 12:15:51

                                    Wright >> Něco na tom možná bude. Dalibor z Muškařiny tam paří se mnou a má obvykle ping max.150. Je fakt, že má jiného providera.
                                    http://www.inext.cz/onas_mapa.htm

                                    Nicméně já mám teď běžně 190-200, a to už je neúnosné. Mít 150, tak řičím blahem.

                                      NWright - Profil | So 16.1.2010 17:46:45

                                      marty101 >> článek je dva roky starý a změna žádná,,,2) vysvětli prosím

                                        Nmarty101 - Profil | So 16.1.2010 9:41:10

                                        pavel68 >> Já to vím, ale na věci to nic nemění.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386