Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nmarty101 - Profil | So 16.1.2010 9:40:37

Wright >> Nechci a nebudu se UPC nijak zastávat, i když mě v podstatě platí, ale za 1) je ten článek dva roky starý, a za 2) z tracerů vyplývá, že problém není na straně UPC.

    NWright - Profil | Pá 15.1.2010 20:33:56

    Milos_Dia >> Miloši ta optika ti nepomůže, ten problém je dlouhodobě neřešený ze strany UPC.
    Zde se dočteš trošku víc, sám jsem UPC nekontaktoval, nemám teď na to dost času.
    http://bonusweb.idnes.cz/magazin/upc-ma-problemy-s​-online-hranim-a-neresi-je-fi5-/clanek.A071210_125809_b​w-clanek_oz.idn

      Npavel68 - Profil | Pá 15.1.2010 20:33:13

      Hoši klidněte - Jarda je v invalidce s virem v mozkomíšním moku a střídá lepší dny s horšíma,ale chytrej a šikovnej kluk to je........

        NWright - Profil | Pá 15.1.2010 20:31:51

        sadraj >> meleš nesmysly, trochu sebereflexe by ti nezaškodilo, pokud se v problému neorientuješ nereaguj na něj, vypadáš jak tydýt.

          N[uzivatel odstranen] - Profil | Pá 15.1.2010 20:24:37

          sadraj >> óóó veliká šamááán...

            NMarcel - Profil | Pá 15.1.2010 20:22:46

            sadraj >> navajo? :-)

              Nmarty101 - Profil | Pá 15.1.2010 17:30:33

              sadraj >> Promiň, ale nerozumím řeči tvého kmene.......

                Nsadraj - Profil | Pá 15.1.2010 17:22:18

                marty101 >> zdar se ani nedivím když josu tam takvý experti že me na ftp utočili činaní 20x do vteřiny a asi nejen mě ale clý vetvi a technik mi pravil že to na propustnost jejich sitě nemá vliv. jen 20 paketu to je 2x ke mně a 20x nedativní odpoved na sec u jednoho počitače je to 40 paketu za sec krom normalního provozu a když se beme cca 1000 mašin na jedný lajně z routru tak už je to 40 000 paketunavic a krom tohojetli to všechno takhle jede přes tu aortu do UPC zvenčí tka se není čemu divit že to je ucpaný neberu vpotaz že po tým samým optice jede eště tv a tel to je taky celkem zítež a když se to dostane na hranu ta podle všecho bude mít přednost kabelovka a telefon před netem net počká tma se pakety dycinky dohledají ale koukat na čtverečkovanou tv se nedá a telefonovat s ozvenou a nebo přerušovaně nejde taky , Takže když už je zátěž tak tak na hraně a začnou inani spamovat a pokoušet se o pruniky tka se to skoro zastaví a ne že to není na zátěži ani vidět

                  Nmarty101 - Profil | Pá 15.1.2010 11:55:53

                  Milos_Dia >> A tracert. Je naprosto jednoznačně vidět, že aorta je ucpaná:))))))))

                    Nmarty101 - Profil | Pá 15.1.2010 11:55:06

                    Milos_Dia >> Tady máš ping z UPC, tracert bude následovat

                      NŠomát - Profil | Pá 15.1.2010 11:20:27

                      kroup >> Díky moc za nabídku, už je to díky MRKu pořešený :-)

                        Nkroup - Profil | Pá 15.1.2010 11:01:14

                        Šomát >> Klíďo píďo se můžem domluvit, vidím že jsi taky z phy. Krz víkend tu nejsem, tak jestli na to moc nespěcháš, můžem se příští týden po práci srazit a já to zkusím.

                          NŠomát - Profil | Čt 14.1.2010 20:29:10

                          Sadraj: disk byl soucasti pocitace, ve kterem je (byl) ted. spadnul systemovy disk, manik co to mel zachranit zvolil radeji reinstalaci. po instalaci se zobrazily vsechny pripojeny disky, jediny tyhle 2 slozky ne (obe 7 znaku, ale diakritika)
                          Zkusim to jeste pres linux, tisice za to vyhazovat nechci.
                          kdyby se nasel nejakej dobrodinec, kterej by to chtel zkusit, rad se budu revansovat

                            Nsadraj - Profil | Čt 14.1.2010 20:14:53

                            A přídám se taky s poroblemem mám přepisovatelný CD-RW který jsem vypálil jako joliot a pak se mi náhjdodou povedlo ho v neru smazat . je mi jasný že tma data jsou jen se bloknul sektor kterej ukazuje ktde má začínat tok a tabulka neformátoval jsem ho znova ale data nevidím a to jme zkoušel hafo ruznejch programu na obnovu dat . potřeboval bych cosi ci je schopný donutit mechaniku aby četla data od začátku až do konce z celýho cd přepisovatelnýho a nekam je uložuila a dalo se z nich neco potom dostat ven ,. jde taky o fotky necvíte někdo o něčem
                            PS rady jako undelete uneraser a podobně neberu to už je všechno vyzkoušený . potřebuju donutit nmechaniku aby načetla cd i když si myslí že není vložený bo ho nepozná a hlásí že je prázdný bez dat . Přitom na nem data jsou ale jen jsou smýzlý a fyzisky u přepisovacího ced snazat nejsou jsou tam stále

                              Nsadraj - Profil | Čt 14.1.2010 20:10:34

                              Šomát >> no tak jestli to chceš poslat do firmy na záchranu dat tak si připrav takovejch celkem dost a dost tisicovek počítají si každej zachránenej megabajt + celkem slušný prachy za práci
                              ještě mne napadlo jestli jsi ten disk nedával do jinýho počítače nežli byl předtím je možný že byl v mašině která byla naformátovaní jako MTFS a pro dlouhý názvy a dal jsi ho do pc kterej je jen v Fat systemu a nepřečte diakritiku a dlouhý názvy
                              Zklusil bych ho u někoho jinýho v jiným počítači jen tka připojit na kšandu na swištíéch mu nastavit na CS tzn cable select aby si hi mašina našla sama at je kde je připojenej a přečíst ho nekde u kamarada nebo podobně . Firma na záchranu dat tě u toho stát nenechá a jestli tam nemáš o dobrýho známýho tka i kdby tobyla prkotina kterou hnedka zjistí na fleku tka ti řeknou abys to tma tejden nechal a pak ti napalejí prachy jako by s tim dělali buh vi co a přitom třeba jenom přehodej záložní MBR na místo puvodního kterej muže bwejt jen nakoplej ale nedoplatíš se Zkus nekde pohledat třeba v guglu zíchrana dat z disků a koukni se na ceníky kolik si počítají za disk podle velikosti a nebo za uachranenej megabajt a podlomí se ti kolena . A do koupta tě neženu nemám důvod ale jestli máš nekoho známýho aby se ti na to kouknul a dělá do počítačůů tak to zkus nejdřive u něho nežli ve firmě . uvidíš sám jak to dopadne. Jednou jsem to potřeboval taky a to se mi disk vubec neroztočil a potom jsem data radší obetoval a pokoušel jsme se ho rozdejcht posledníma možnostma jako bylo topení a mrazak a podobně s napětíma a bez napští a najednou když se rozbehnul po dbvou dnech ohřejvání na plno pušteným ustředním topení tka sem rychle stahnul data na zalohu a disk už letěl . a kdybych to chtel od firmy tka mi robvnou řekli cca 10 Gb to bude tak kolem 50-80 tiíc si přpravte a jestli vůbec se nám ho podaří rpozchoditz když se ani netočí a od tý doby radějí zalophuju a kupuju nový disky nežli tohle zkoušet a to už je hodne dlouho dneska ceny ještě vyrostly nekam jinam.

                                NŠomát - Profil | Čt 14.1.2010 19:33:18

                                Obsahoval pouze fotky, zobrazuje se pouze složka, která byla pojmenována bez diakritiky, ty zbývající dvě měly v názvu háčky, čárky, takže jako první mě napadlo tohle.
                                Byly vázaný k účtu, ale když se jedna zobrazuje?
                                Disk je teď vysáplej a připravenej k odeslání do speciálky, ale chtěl jsem zkusit ještě nějakej jednoduchej "fígl", třeba se něco podobnýho někomu stalo.
                                Radši se v tom nebudu hrabat, moc hardwaru neholduju, tak ať ještě něco nezničím.
                                Ad sadraj: s tímhle dotazem jsi mě zahnal do kouta :-) Nevím
                                V každém případě díky za reakce!

                                  NMarcel - Profil | Čt 14.1.2010 16:53:45

                                  Šomát >> od XP vyse je standardne zakazano zobrzovat skryte soubory a slozky, tam by mohl byt trabl. Pokud si sifroval cele slozky tak jsou data v cudu, leda ze bys mel zalohu certifikatu ze sveho predesleho uctu, nicmene asi by ty slozky byly videt.
                                  Vice informaci by neskodilo viz prispevky nize.

                                    Nkroup - Profil | Čt 14.1.2010 16:21:28

                                    Šomát >> Nebyly to složky šifrované, skryté, vázané na uživatelský účet? Jde o celý fyzický disk nebo jen logický oddíl? Provedl jsi ScanDisk (CheckDisk, cokoliv)? Napiš o jaké konkrétní složky se jedná, co je jejich obsahem, jaký je filesystém a operační systém. A pro začátek nejjednodušeji nastartuj jiný systém (třeba nějaký linux z live-CD) a zkontroluj na místě (a když složky uvidíš, tak promptně zazálohuj), to zabere tak pět minut.

                                      Nsadraj - Profil | Čt 14.1.2010 15:29:13

                                      Šomát >> rachle bych zazalohoel alespon neco co tam je někam jinam a potom bych si hrál s diskem
                                      na jinou kšandu na jenej řadič a pdodobně ale takhle začíní vetšinou rychlá smrt disku , nechrastí nevrčí neohřejvá se nejak enormě?

                                      Jo a je to IDE , ata, sata , a typ jakej ? a na jakým je čadicči na desce nebo na kartě ?

                                        NMilos_Dia - Profil | Čt 14.1.2010 15:19:22

                                        Šomát >> Připojit na jiný komp, spočítat složky. Budou-li všechny, problém není v disku.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386