Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

NVýr - Profil | Čt 16.2.2023 13:13:52

TEZAR >> určiť to zabudli....a tak to platí úplne na všetky vody.

    NTEZAR - Profil | Čt 16.2.2023 12:48:43

    Káceč >> To zas bude potřeba zaměstnat další darmožrouty,aby určili,co a kde mokřad je a co není...

      NKáceč - Profil | Čt 16.2.2023 12:39:46

      Dnes vstupuje v platnost nařízení Evropské unie, podle kterého se na mokřadech nesmí k lovu používat olověné broky. Na otravu jedovatým olovem v Evropě každoročně zahyne odhadem milion ptáků. To se díky nařízení má změnit. Členské státy a lovci měli dva roky na to, aby se na změnu připravili. O zákazu používání olova na mokřadech v EU informuje Česká společnost ornitologická.

      https://ekolist.cz/cz/publicistika/priroda/myslivci-uz-nesmi-lovit-olovenymi-broky-v-mokradech

        NKáceč - Profil | Čt 16.2.2023 12:39:04

        schmetterling >> jako u nás :-)

          Nschmetterling - Profil | Čt 16.2.2023 5:34:23

          Káceč >> samozrejme. A môžme za to len my poľovníci.

            NKáceč - Profil | St 15.2.2023 20:57:41

            schmetterling >> taky tam máte přemnoženou zvěř jako u nás?

              Nschmetterling - Profil | St 15.2.2023 20:53:10

              Káceč >> u nás je podobný paškvil teraz vo vláde a v priebehu mesiaca má ísť do parlamentu. Dúfam, že to dopadne podobne ako vaša novela minulý rok...

              Inak k tomu lovu lukom u nás- je povolený len v obore, nie vo voľnom polovnom revíre.

                NKáceč - Profil | St 15.2.2023 18:41:57

                No to bude paráda.....

                Fixlování s čísly škodné skončí. Novela umožní i lov lukem.,

                https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-fixlovani-s-cisly-skodne-skonci-novela-umozni-i-lov-lukem-225783

                  Ndrvoštěp - Profil | Čt 9.2.2023 16:07:09

                  zvědavec >> 😂😂

                    Nzvědavec - Profil | Čt 9.2.2023 15:17:31

                    drvoštěp >> Houbeles orel, to byl jasný útok maskovaného ruského dronu. Jsme přece ve válce, nebo už zase ne? :-)

                      Ndrvoštěp - Profil | Čt 9.2.2023 12:10:29

                      Darďas >> Husa velká.

                        NDarďas - Profil | Čt 9.2.2023 11:40:41

                        Co to je za husu? Foto chabé...mobilem.

                          Ndrvoštěp - Profil | St 8.2.2023 17:50:29

                          zvědavec >> 😂🙈😂

                            Nzvědavec - Profil | St 8.2.2023 17:44:06

                            drvoštěp >> Hlavně si dej bacha na červený čepeček a na košíček se svačinou pro babičku. :-)

                              NTEZAR - Profil | St 8.2.2023 15:34:57

                              drvoštěp >> Jináč ta předložka před postel je taky dobrá varianta-retro styl...-)))

                                Ndrvoštěp - Profil | St 8.2.2023 15:11:42

                                TEZAR >> 😂😂😂👍👍👍💰💰💰💰💰💰💰💰

                                  NTEZAR - Profil | St 8.2.2023 14:49:44

                                  drvoštěp >> To je super nápad! A hned založit tu neziskovku-Kubišová tě určitě podpoří a udělá reklamu.-))))))