Rybář i myslivec | MRK.cz

Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | St 8.2.2023 14:47:27

TEZAR >> Už se těším jak potkám v lese vlka. Když to dobře dopadne tak už nebudu muset chodit do práce😂💰😂💰A když se s vlkem nedomluvím, tak bude z něho předložka😂👍

    NTEZAR - Profil | St 8.2.2023 14:01:42

    Denny >> Karle,tady není zvykem říkat lidem pravdu,ale tradičně mazat jim med kolem huby-a to nejen o vlku.-)

      NDenny - Profil | St 8.2.2023 13:44:06

      TEZAR >> Nejak jsem nepochopil vyjadreni toho zoologa z university. Budto o nem vi a nebo nemaji paru, co se s nim stalo. Proc takovou vec nemohou rici na rovinu? OK, pokusili se diky lidem o zachranu, tak at ted nelzou nebo jdou s pravdou ven, pokud se to nepodarilo. Neverim, ze ten clovek nevi, jak se veci maji.

        Nzvědavec - Profil | St 8.2.2023 12:18:29

        TEZAR >> To asi víc, ten bude potřebovat založit svou neziskovku, která se o něj bude starat.

          NTEZAR - Profil | St 8.2.2023 11:07:34

          drvoštěp >> Bude to chtít vybrat další 2,5 milionu na krmení pro Bublu...-)))

            NPYTLAKS - Profil | St 25.1.2023 1:04:59

            Bobler >> už nemám ani na ty ryby čas

              N1Mara - Profil | Út 24.1.2023 18:28:54

              Bobler >> jako ta vysoká vůbec nevěděla co se děje :-)))

                NBobler - Profil | Út 24.1.2023 18:15:42

                1Mara >> No to je zažitek zralej na to, aby to člověk všechno prodal a chodil jen na ryby (jako jsem to udělal já)........

                  N1Mara - Profil | Út 24.1.2023 14:38:44

                    Nvalcha186 - Profil | Po 23.1.2023 10:20:58

                    Mysho22 >> My stejně musíme sekat na dětské rybářské závody a tak by byla údržba kolem vod stejně nutná. Potřebuji vidět a likvidovat. Jinak budu bez ryb. Včera jsem našel 2výdechy a 4 klouzáky. Výdechy jsem zasypal sněhem a uvidím dnes zda je sníh roztátý.

                      NMysho22 - Profil | Ne 22.1.2023 19:45:36

                      valcha186 >> ono pokiaľ to chces.len vidieť nie strieľať alebo k tomu prijist a skontrolovať tak v pohode nemusíš ani sekať keď to chces vidieť a prečítat tak určite posekat

                        NVýr - Profil | So 21.1.2023 20:15:28

                        Mysho22 >> vývoj nezastavíš...najnovší senzor je s rozlíšením 1280*1024 a 12µm.....cena je tiež vysoká ....skoro ako rozlíšenie :-D

                          Nvalcha186 - Profil | So 21.1.2023 18:25:31

                          Mysho22 >> Sekáme kolem vod na závody, tak bych začal dříve, než se to bude líhnout.

                            Nvalcha186 - Profil | So 21.1.2023 18:16:53

                            Horda >> Na 8. Typ ti dám až pojedu na místo.

                              NHorda - Profil | So 21.1.2023 18:09:15

                              valcha186 >> to máš ty na 8 tužkovejch baterek?

                                NMysho22 - Profil | So 21.1.2023 15:29:30

                                valcha186 >> veď práve s tymto som spokojný na poľovné účely paráda aj na väčšiu vzdialenosť .... Všetko čo si vymenoval nemáš problém vidieť s týmto termom na 500m líšku rozpoznam aj na väčšiu vzdialenosť len to chce troška cvik ... Čo sa týka krytu záleží od hustoty porastu a podmienok iné je cez leto iné je cez zimu . Pokiaľ máš hustý kryt sebe lepšie termo ti nepomôže

                                  Nvalcha186 - Profil | So 21.1.2023 13:55:32

                                  Horda >> Mám 2, používám je cca 3 roky. Pravidelná kontrola, baterie měním tak 3x do roka. V noci slušné snímky, pokud fouká, tak i 180 snímků za noc. Berou i padající sníh, pohyb trávy, větví. V tuto dobu vypínám. Snímky si nenechávám posílat. Problém mlžení při rose atd. Jinak spokojenost. Obě jsou z Lidlu.