Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

NMysho22 - Profil | Út 21.6.2022 7:49:20

PYTLAKS >> nekecaj na psychohygienu si musíš nájisť vždycky čas . Inak ti z toho všetkého prdne cievka a budeš ťahať haksnu

    NPYTLAKS - Profil | Út 21.6.2022 7:32:29

    Mysho22 >> v lese jsem nebyl tak 6 roků,není vůbec čas:-(

      NMysho22 - Profil | Út 21.6.2022 7:13:46

      Loví tu ešte niekto ? :D

        NLauri - Profil | Čt 16.6.2022 22:41:12

        Salmon >> pokud to je po dědovi,tak nic neprodávej a nechej si to jako památku. Taky jsem kdysi takové nosil😁

          NTEZAR - Profil | Čt 9.6.2022 16:16:39

          Lutra >> https://youtu.be/XUpwp2zRGnk Ministr zřejmě v mládí sledoval příběhy Médi Bédi, který papal jen med a ovoce... 🤣

            NSalmon - Profil | St 8.6.2022 22:23:08

            petrix >> moc se v tom nevyznám, ale asi to tak bude. Jedním parohem jsem pohnul, takže to bude asi jak říkáš.
            Zvážím to zítra. Ale je dost těžké a lakované nevypadá. Jen není tak světlé, mobil to přesvětlil.
            A datum bude určitě starší. Je to po dědovi a ten myslivec nebyl.

              Npetrix - Profil | St 8.6.2022 18:01:39

              Salmon >> podle fota se mi zdá,že se jedná o jelení shozy připevněné na umělé krátké lebce.zkus to zvážit kolik to má kg,paroží bude dost starého data-má to už svou patinu,cenu bych viděl 2500-3000(pokud to není znehodnoceno lakováním)

                NVýr - Profil | St 8.6.2022 15:36:37

                Salmon >> skúšal by som okrem iného aj týmto smerom
                https://www.a-n.cz/cz/

                  NPYTLAKS - Profil | St 8.6.2022 14:57:02

                  drvoštěp >> jasně že má 😁

                    Ndrvoštěp - Profil | St 8.6.2022 14:30:14

                    PYTLAKS >> Vše má svého kupce👍😆👍

                      NPYTLAKS - Profil | St 8.6.2022 13:04:53

                      Bobler >> myslím si že za tolik je to neprodejné,kámoš měl lepší a prodal za méně

                        NBobler - Profil | St 8.6.2022 13:01:19

                        Salmon >> Je to sice na krátký lebce, ale za mín jak 5 bych to nenabízel.....

                          Nsasan111 - Profil | St 8.6.2022 12:27:05

                          Salmon >> "Lichoteráci" se nepočítají :-)))))... ale v pohodě, platí jen nepravidelní "sudoteráci" :-))))).... jééé a včíl to schytám :-))))

                            NPYTLAKS - Profil | St 8.6.2022 12:21:03

                            Salmon >> největší hodnotu to má pro lovce samotného

                              Ndrvoštěp - Profil | St 8.6.2022 12:08:37

                              Salmon >> Zeptám se kolegů myslivců.

                                NSalmon - Profil | St 8.6.2022 11:25:16

                                drvoštěp >> já koukal a docela rozstřel cen. Známý mi nabízel 1000,- , ale myslím, že to má větší hodnotu. Zase nechci být za vysraného blba a pro posměch :-)))

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 8.6.2022 11:10:58

                                  Salmon >> Bych to dal na Bazos. Ale nejdříve bych si zkouknul ceny.

                                    NBobler - Profil | St 8.6.2022 10:57:49

                                    Salmon >> Nepravidelný šestnácterák......