Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NBoublas - Profil | Po 19.8.2013 20:32:19

splavek >> A ještě navíc na ty kapříky tůze moc pěkně kouká. Asi to viděl v Kapřím světě.

    Nsplavek - Profil | Po 19.8.2013 20:29:25

    Kub1s >> Hele kolego,tebe si dokážu představit jako předsedu sportovně-rybářské inkvizice.Jseš patřičně ideově zapalený,rozhorlený a určitě i revolučně radikální.To jsou ty správné vlastnosti pro tuto funkci.

      NBoublas - Profil | Po 19.8.2013 20:25:11

      Kub1s >> Hele a proč se na ty kapříky tak zamilovaně koukáš. Možná si lehce retardovaný a nebo má Rybovrah pravdu a občas si to s nima dáš?

        Nsplavek - Profil | Po 19.8.2013 20:22:28

        Drazí kolegové Rybovrah1 a Kub1s,vy mě tu bavíte nejvíc.Čím se jeden víc rozčiluje,tím ten druhej přidává provakačnější fotky jednu lepší než druhou a ten co proti těm fotkám čím dál víc dští oheń a síru,si neuvědomuje jednu věc,čím víc bude prskat jako křeček,tím tady bude víc a víc....těchto fotek."Žádáme žáky naší školy,aby neolizovaly v zimním období zábradlí před školou"

          Nprofi-rybář - Profil | Po 19.8.2013 20:11:40

          Rybovrah 1 >> Tak nevím kdo je víc normální .... jestli rybář kterej si fotí živou rybu nebo rybář kterej si fotí zabitou rybu od krve s nožem v hlavě. To už musí bejt slušná ouchylka.

            Nsplavek - Profil | Po 19.8.2013 19:53:54

            jarda877 >> Kolego zkusil jsi se někdy na druhou stranu zamyslet,nad "sportovním" focením např. velkých kaprů.Jestli né tak zavítej na diskuzi o nepovedených momentkách z focení našich rybích kamarádů.Těm rádoby sportovní fotům předchází pády velkých kaprů na zem,či podložku z výšky minimálně 60cm a víc,což určitě každý kapr navýsost ocení,protože není nad to blaho se sportovně vyblejsknout a třeba z nějakým vnitřním zraněním být i z nezbytným hubanem a lokem kliniku puštěn.Ke všemu se tím ti "sportovci" chlubí jaká to byla bžunda než kapra-kámoše rybu "sportovně" nafotili a posléze ,to jdou nadat "masařům" do jejich jádra.To je mi milejší fotka kapra,či jiné ryby třeba s tou sekyrou a kladivem,protože bylo jasně deklarováno co se sní stalo,že byla rychle usmrcena bez trápení.Což mi připadá humálnější než výše uvedený "sportovní" přístup ego a jiných orgánů honičů.

              NRybovrah 1 - Profil | Po 19.8.2013 18:20:35

              Kreja >> Normální rybář je rybář konzument, uživatelé Mrku nejsou odrazem rybářské populace. Tady jsou povětšinou nejaktivnější tzv. "rybáři z obýváku" a zejména "sportovní rybáři"(zjednodušeně řečeno páni co mají rádi pány, tzv. hošani) v běžné rybářské populaci zastoupeni v jednotkách procent.

                NKreja - Profil | Po 19.8.2013 16:54:35

                Kub1s >> jo ale já beru tak max. 6 okounů ročně kdežto spousta vláčkařů je bere ve velkém už od 25cm .. a nejvíc Poláci ti hážou všechno do pytle

                  NKub1s - Profil | Po 19.8.2013 16:49:54

                  Kreja >> a proto ho musíš sežrat..

                    NKreja - Profil | Po 19.8.2013 16:46:12

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> no jo ty jich máš na prutě jak maku ale tady je problém se na ně dostat u břehu mělko a na loďce se nechytá

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 19.8.2013 9:36:12

                      Kreja >> já bych ho pustil

                        NKreja - Profil | Po 19.8.2013 9:33:49

                        ani jsem netušil že tu existuje opozice normálních rybářů to se mi líbí jen by tu neměli mít přístup ti co omdlívají když napíšeš že jsi si vzal rybu domů.Tahle fotka na ML by byla hotová sebevražda i když takového okyše by bral každý domů

                          Nrybar.ondra - Profil | Po 19.8.2013 9:20:20

                          siveni na kameni, včera opět jsme je nachytali... ale jeden 35+ mi to vyháknul o větev.... no já byl tááááák nas*anej..... ale něco jsme zmasili, tak to nebylo tak špatné...

                            NZlejšek - Profil | Ne 18.8.2013 18:16:18

                            TG007 >> na pekáči jsou si všechny ryby rovny:-)

                              NTG007 - Profil | Ne 18.8.2013 12:42:19

                              splavek >> Wostrý a moderní chytá pouze kapry (jiné ryby jsou pro něj nečisté, neárijské, jsou to podryby)

                                Nmarmyš - Profil | Ne 18.8.2013 11:45:06

                                rybar.ondra >> To víš že jo,ty masožroute. Večer to proberem.

                                  NRybovrah 1 - Profil | Ne 18.8.2013 10:30:49

                                  jarda877 >> A proč ne fotky ryb s kladivem nebo sekyrou? Rybu můžeš vyfotit třeba s motykou nebo krumpáčem, ryba není posvátný tvor. Nechápu proč přispíváš do této diskuze, najdi si jinou třeba "trotlové focení s rybou na natažených rukách", ta by mohla být dle tvého gusta, nás svými stupidními úvahami a podněty neotravuj, blbe.

                                    Nrybar.ondra - Profil | Ne 18.8.2013 10:06:59

                                    marmyš >> zdar, vítej mezi náma... půjčil jsem si bráchův nick- mám ČK, což mi rozum nebere... proč ho mám v masařském jádře- můj lov chápu, ale tady ne... jinak jsem.... jinde-jméno- (1.9.9.4) ... schvalně pak napiš, jestli Ti to došlo... :D

                                      Nmarmyš - Profil | Ne 18.8.2013 9:32:57

                                      Tak se mi po ránu povedl lysec 45 a za chviku ho samou láskou sežeru--už obtahuji kudlu:-)

                                        Njarda877 - Profil | Ne 18.8.2013 8:43:24

                                        Nemám nic proti tomu když někdo rybu sežere,to k rybařině patři,ale zkuste se někteří nad těma fotkami zamyslet - fotky ryb s kladivem,sekerou atd. A zhovadili trotlík si tak možná ty,aspon jde vidět když urážíš co jsi zač

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue