Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 17:35:50

splavek >> a co se od moře dotáhne do čech ryb,tu by se ztoho někteří posrali až za ušiska...

    Nsplavek - Profil | So 17.8.2013 17:17:30

    Tak nějak jsem si ještě všiml,že v diskuzi Mořský rybolov,nikdo nikoho neosočuje z ponechání úlovku.Nikomu nevadí fotky z výřadem ryb....atd...atd...Asi mořská ryba není ten správnej kámoš.Trošku divné,že ti ideově pomýlení revolucionáři,tady dští oheň a síru nad "masaři"domácími a ti mořští jsou asi pro ně košer.Asi proto,že z Řípu na moře nedohlédnou,bůhví jestli si dohlédnou na špičku vlastního nosu.

      Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 17:15:10

      TG007 >> ale kdeže,jen do nich trochu,musí si zvykat na tvrdý život:o))))

        Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 17:14:08

        splavek >> králíka sem už delší čas neměl,musím zavolat známýmu,jo jo,zalít to pár litovelskejma,a člověk je spokojen jak želva,tvarůžky asi udělám příští víkend,osmažit,ktomu opečený brambůrek,a okurkový salát z podmáslím,safra zase to žrádlo:DDD

          Nsplavek - Profil | So 17.8.2013 17:02:59

          tuzemak >> Dnes byl u nás na oběd pečený králík s bramborem a račatovým salátem,zapózoval jsem to několika Litovelskými jedenáctkami a bylo to fajn.K večeru budeme smažit tvarůžky,grilovat klobásky a těšit se na naši zítřejší pouť ke sv.Rochu ,což je naše pro naše město událost No1.

            NTG007 - Profil | So 17.8.2013 17:02:00

            Chlapy brzděte, přestava kolabujících zženštilých hóšů u monitorů je děsivá. Mějte trochu soucit s jejich minoritou :-)

              Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 16:53:15

              splavek >> aji kačenka,už dorůstají holky.o)))

                Nsplavek - Profil | So 17.8.2013 16:50:28

                tuzemak >> Koneckonců,když je hlad tak je i husa dobrá :-)

                  Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 16:49:21

                  splavek >> njn když je hlad,i ryba je pochoutka:o)))

                    Nsplavek - Profil | So 17.8.2013 16:48:13

                    tuzemak >> Vidíš já rybu za kámoše nepovažuji,takže se červenat nemusím:-) :-)

                      Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 16:41:11

                      splavek >> pane jo,co já už teda sežral kámošůů,jdu se červenát a na hanbu.DDDD

                        Nsplavek - Profil | So 17.8.2013 16:39:15

                        tuzemak >> No jasně sežereš rybu,sežereš kámoše :-) :-) :-) :-) :-) Mě fakt fascinují lidi,co jsem přijdou a napíší nějaké zásadní prohlášení,nebo manifest proti rybářům,co si rybu vezmou na jídlo. Trochu mi připomínají mladé nadšené revolucionáře,co na nároží plameně recitují revoluční verše,jsou v první linii na barikádách a také jich posléze bývají plné hřbitovy a ani ve vteřině smrti nesleví ze svých poblouzněných revolučních myšlenek,které jim vydláždily cestu do pekel.

                          Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 16:36:14

                          rybar.ondra >> škoda,že to neprodávají,taky bych něco vzal:o))))))))))))

                            Nrybar.ondra - Profil | So 17.8.2013 16:29:30

                            tuzemak >> ne ne, ale humorista jsi dobrej... tu tašku jsme měli doma jako pěknou velkou, použitelnou na pořádné úlovky.... a ta víra, že se zadaří a pořádně se nachytá- nás k vodě táhne... prostě je třeba být připravenej... že se chytí macek.. :-)

                              Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 15:45:58

                              jarda877 >> to,že někdo rybu sežere,je špatný?

                                Ntuzemak - Profil | So 17.8.2013 14:36:58

                                rybar.ondra >> to už prodávají v DATARTU???

                                  Nrybar.ondra - Profil | So 17.8.2013 14:17:50

                                  tench >> zítra nebo večer dáme siveny, ale už po kuchyňské úpravě... a nebo teda i teď...

                                    Ntench - Profil | So 17.8.2013 14:03:38

                                    rybar.ondra >> nechapu proč sem teda davas fotky okounů ty sivene....

                                      Njarda877 - Profil | So 17.8.2013 13:52:15

                                      Toto je ta nejhnusnější diskuse co asi na mrku existuje PROSTĚ HNUS

                                        Nrybar.ondra - Profil | So 17.8.2013 13:16:23

                                        štika se dneska nekonala ale taky dobrý.... večer se griluje... máme vyndané siveny... na MP vodě jsme chytli za 2dny 9 slovy devět sivenů---- to mi fakt hodně potěšilo...

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue