Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Nrybar.ondra - Profil | Út 13.8.2013 18:17:53

už se chladí v mrazáku ... 62 cm na jerka.

    NObrtlik - Profil | Po 12.8.2013 21:14:09

    *DnB* Bery_83 >> Ahoj, a to bud rad že si nevidel co z rybama delam ja, tak to by jsi se asi vybulil a je po tobě.

      Nrybar.ondra - Profil | Pá 9.8.2013 18:45:31

      průpravu jsme dostali od dědi... a ten bere bílou vařit slepicím a kačenám.... a jinak mě a bráchu učil jeden známej.... kterej už teď chodí jen na výlovy, povolenka se mu prej nevyplatí, ale ty pytlácké začátky s ním byly skvělé.... ty potočáci na klacku a v lese na ohni udělané.... no naučil nás různé fígle.... je to pan masař.... zná i jak se pohybovat na výlovech a mnoho jsme toho od něj odkoukali... to se učí z generace na generaci... na vesnici bere každej..... vy co pouštíte, jste mimo realitu....

        Nšmudla007 - Profil | Pá 9.8.2013 18:28:27

        Koukám zase debata o fotografování a estetice :)
        Opravdu se dá tvrdit, že rybaření dělá rybám dobře? Občas sou to jatka, a troška krve k tomu patří. Ubližovat rybařením přiměřeně Ano, ale co si kdo zabije, to si taky oškrabe a sní.
        Rybám na fotce nebylo ubližováno více, než bylo nezbytně nutné (při fotografování již netrpěly).

          NEnfield - Profil | Pá 9.8.2013 18:14:19

          Násadáci 54, 52

            NRybovrah 1 - Profil | Pá 9.8.2013 17:08:17

            *DnB* Bery_83 >> Ty nemáš co dělat v této diskuzi ta je "kapromilcům" a jiným podobným trotlům zapovězena. Chyť si kapříka, dej mu hudlánka, natáhni si ručičky s kapříkem a vyfoť si ho a upaluj s fotečkou do Můj lov. Dostaneš pochvalu a kšiltovku z logem Mrku. Nás svými přiblblými názory neotravuj.

              Ntomsa - Profil | Pá 9.8.2013 16:24:26

              *DnB* Bery_83 >> Co sa čertíš
              U mne to na podzim vypadá stejně. Akorát beru jen kapry a amury.
              Každopádně uber na výrazech.

                N*DnB* Bery_83 - Profil | Pá 9.8.2013 7:08:47

                rybar.ondra >> Ta fotka polomrtvych ryb ve vane, je uzasna! Je videt, ze si asi dostal slusnou prupravu jak se k rybam chovat od nekoho opravdu znaleho. Takovym jako si ty, bych bral papiry na potkani. U vody nemas co delat - !!PRASE!!

                  NKenny3 - Profil | Čt 8.8.2013 22:23:49

                  Poradí mi niekto s množstvom ponechaných rýb ?
                  Ak to chápem správne, tak si môžem za 1 rok ponechať 50ks ušľachtilých rýb, kde patrí: Kapor, Šťuka, Zubáč, Lieň, Sumec ? Ako je to s lososovitými rybami ?

                    NStar-b - Profil | Čt 8.8.2013 16:49:11

                    Několikrát do roka navštěvuji Pálavské jezera.Setkal sem se tu s místnima rybářama,kteří se vždycky ptajů kdy budeme odjíždět abi si sedli na naše zakrmené místa.Jeden z nich se mně přiznal že v době kdy se brali ještě dva kapři,byl v organizaci až na třetím místě s 512kg "pouze kapři.Kdo umí,umí!

                      Nsplavek - Profil | Čt 8.8.2013 15:45:40

                      Rybovrah 1 >> Já to řeším po svém,když chci tak rybu pustím,když ji chci sníst tak bacím.Musím se přiznat,že poslední dobou hodně ryb pouštím,zvláště těch původních reofilních,protože mám pocit,že jich hodně ubylo.Ty doby,kdy jsem u nás třeba chytal ostroretky jak na běžícím pásu jsou ty tam.Ale mírový kapr,to má ve většině případů spočítáno,vždyť od toho to je ryba domácí,aby se doma snědla.Nikomu svoje názory nevnucuji a od nikoho si je vnucovat nenechám.Pokud někdo trpí frustrací z malého pinďoura tak ať se poradí z Dr.Uzlem a pokud to jsou komplexy duševní tak Dr.Cimickým,či Doc.Chocholouškem.Taky mě dost štve,když se tu občas docela nechutně plive třeba na důchodce.Tihle plivači si neuvědomují jednu věc,že jak se oni budou chovat ke starší generaci,tak se ta mladší bude chovat posléze k jejich osobě.Mě vadí blbci a ty u vody potkáš napříč celým rybářským spektrem a stylem,procentuelně se vyskytují v každé kategorii stejně.

                        NFusgal - Profil | Čt 8.8.2013 15:21:52

                        .. pred nakladanim do sklenic... hamťavé drobty

                          NRybovrah 1 - Profil | Čt 8.8.2013 14:48:52

                          Helloween >> Ano, ty jsi typickým případem mého předchozího příspěvku, přesto tě rádi v této diskuzi znovu uvítáme, pindíku.

                            NRybovrah 1 - Profil | Čt 8.8.2013 14:42:42

                            splavek >> Velice výstižně formulováno. Problém není ve fotkách ryb se sekerkou atd. ale v myšlení onich hurvínků. Oni přijmou názor a poté se vehementně snaží přesvědčovat většinu o jeho správnosti a jedinečnosti. Bývá za tím téměř vždy nějaký komplex, ponejvíce z malého přirození. Jedinec-rybář vede neuspokojivý sexuální život o to víc zuřivě napadá obyčejné rybáře konzumenty, hlásá svoje bludy, ve svých očích se tak stává lepším člověkem(sportovním rybářem) a zároveň si kompenzuje komplex ze svého zakrslého přirození.
                            Jak říká kolega konzument NA MÉM FILEŤÁKU NESMÍ OSCHNOUT RYBÍ KREV !!!

                              Nsplavek - Profil | Čt 8.8.2013 13:26:09

                              Nějak jsem nepochopil jednu věc,proč do masařského jádra přispívají svými názory tzv."sportovní rybáři".Je přeci každého svobodná vůle,jak naloží ze svým úlovkem.Pokud neporušuje RŘ,tak to může být v podstatě každému putna.To,že tu někdo vloží fotku ryby s kladivem,nožem sekerou....atd...atd...beru jako určitou formu obrany,protestu,nadsázky a lehké provokace k zamyšlení těm ortodoxním fundamentalistickým pouštěčům.Vždyť ty jejich leckdy až směšné názory k tomu přímo vybízejí.A když si někdo vědomě naběhne na pravý,či levý hák,tak musí počítat z modrým okem a jako správný skautík,musí být na to připraven(Vždy připraven!!).

                                NHelloween - Profil | Čt 8.8.2013 12:05:35

                                Jamik.cz >> ahoj,tady v této diskusi můžeme pozorovat,jak jedinci,kteří by měli být pod neustálým dozorem statného ošetřovatele,mají snadný přístup k PC,rybářským papírům a nedejbože i k ŘP jako profík...)))) já už se nedivím vůbec ničemu....fotky s kladivem....to je na svěrací kazajku,bych tip....

                                  NS&F - pescador - Profil | Čt 8.8.2013 9:32:08

                                  rybar.ondra >> Ty 2 fotky. Zauzení lipani a ty potočáky s tou dýkou dej sem - http://www.mrk.cz/muskareni .... určitě najdeš slova pochopení a hlavně uznání :)

                                    Nretardovaný mates - Profil | Čt 8.8.2013 9:04:48

                                    Pedro1 >> Důrazně nesouhlasím!!!
                                    Z takové velryby by se v Somálsku najedla celá vesnice. My středoevropani moc plýtváme, chce to řádně olizovat kostičky a žvýkat kůžičku.

                                      NPedro1 - Profil | Čt 8.8.2013 8:52:04

                                      Rybovrah 1 >> Ať si každej sežere co se mu zachce,ale ze štiky 52 cm se nenají ani desetiletý dítě.Navíc je to samá kost.

                                        NRybovrah 1 - Profil | Čt 8.8.2013 8:47:34

                                        Pedro1 >> 52cm není žádná extra porce jde jen o to jak to kulinářky pojmeš. Jenom nesmíš být kuchař-tragéd. Dle fotečky to naopak mohl být příběh veselý a chutný. (možná trochu větší obíračka)

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue