Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Čt 8.8.2013 8:39:54

rybar.ondra >> 52 cm,to musela být hromada masa.Smutnej příběh.

    NRybovrah 1 - Profil | Čt 8.8.2013 8:38:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jamik.cz >> Na váš dotaz proč to dělám je jednoduchá odpověď. Já na tom ulovit rybu, praštit jí do palice, vykuchat a poté chutně kulinářky upravit neschledávám cokoliv zavrženíhodného. Fotečka trofeje s patřičným nástrojem a komentářem je pak pouze třešničkou na dortu. Rybářů chovající se podobným způsobem je nejenom víc ale určitě většina. Předpokládám že si "nehoníte triko" pouze na soukromých revírech(tyto revíry fungují pouze díky nešťastníkům neschopným dosáhnout slušného úlovku na vodách Svazu) a situaci na svazovkách znáte. Tam je konzumentů většina. Všepouštěči, ochránci práv kaprů, kamarádi rybiček a jiní podobní trotli se kumulují většinou na výše zmiňovaných soukromácích a hlavně zde na Mrku.
    Podmínky výkonu ryb. práva na vodách Svazu umožňují ponechání si ulovených ryb, mohu je i usmrtit a poté třeba vyfotit takže nechápu co vlastně řešíte. Problém je spíš v tom že ve virtuálním světě Mrku jsou nejaktivnější tzv. rybáři z obýváku v běžné ryb. populaci zastoupení v jednotkách procent,a rybářům konzumentům(masařům) reagovat na podobné projevy za to nestojí.
    S pozdravem CHYŤ A TLUČ R.

      NJamik.cz - Profil | St 7.8.2013 23:57:36

      Rybovrah 1 >>
      Mate pravdu neřešte, rád bych jen pochopil proč to dělate? Bud je neco v nepořádku s vaší myslí, a nebo se jen bavíte tím jak vas lidi osuzují že sem dávate tyto fotografie. Myslím že takových lidí je zde víc co rádi provokují.
      Nic jineho v tom nehledejte jen mě zajímalo co vás vede takto konat a prezentovat se tímto způsobem ?

        Nrover - Profil | St 7.8.2013 23:47:27

        Jamik.cz >> Masař, jako že zabíjí a následně konzumuje ryby, nebo masař, jako že jí "maso" ? Malinko v tom plavu ... :-(

          NJamik.cz - Profil | St 7.8.2013 23:38:32

          retardovaný mates >>
          Nejde o to někoho soudit, ale pan s přezdívkou rybovrah1 se prezentuje na 99% fotek jako smyslu zbaveny.Všude jen nože a paličky a mrtvé ryby. Myslím že tento web je věnovany lidem co mají radi přírodu jako takovou a vše kolem ,součastí toho jsou i ryby. To že si někdo bere skoro vše co chytí je jeho věc ale prezentovat se jako člověk který si fotí sve mrtvé trofeje a ještě s načiním které použil mi přijde trochu divné.
          Co taková fotka třeba ubitého telete a vedle něho krvavá palice. Možná by to někoho pobavilo.....
          Nebo prasata na hácích na jatkách - super podívana.....
          Možná jsem trotl a v profilu mám jesatera. Je mi to celkem jedno co si myslíte, jen mi přijde divné dávat fota mrtvých zvířat na web....a chlubit se tím.
          Užívejte si života a budte pyšny že jste masař .....

            NShawt - Profil | St 7.8.2013 23:07:38

            Jamik.cz >> nema cenu sem nic psat,protoze tady nepochodis,mi je taky na bliti z mistnich masaru..pak si neztezujte,ze nemate ryby v rekach v cesku ...o kapry nejde ti se sypou dovody kazdorocne ve velkem,aby tihle rybovrazi meli co zrat..havne ze jste stastni sami ze sebou..nekteri kapri mistniho killera rybovraha vypadaji,ze maji sotva miru,takze predkpoladam,ze bere vse co mu na hacek skoci...doufam,ze takoveho cloveka u vody nikdy nepotkam...good luck rybovrazi jen tak dale :))) pak budte sedet u prazdnych rek a nadavat...sorry musel jsem aspon neco prihodit,dale uz reagovat a psat sem nebudu...nashledanouuuuuu

              NRybovrah 1 - Profil | St 7.8.2013 22:28:15

              Já toho kocoura Mikeše ani neřeším. Na Mrku je spousta podobných spravedlivě rozhořčených sportovních rybářů doma pod peřinou masturbujících nad fotkami rybích masakrů. Je to blb a honimír.

                Nretardovaný mates - Profil | St 7.8.2013 21:55:19

                Jamik.cz >> Dobrý den pane Mikeš.
                Vy jste povoláním lékař?? Že jste tak od boku Vencu rybovraha diagnostikoval. Na rozdíl od vás neznám příběh jeho dětství ale jeho fotky s patřičným komentářem jsou pro mě větším pobavením než fotky hurvínka prezentujícího se fotkami kapříka na natažených rukách s maličkou hlavičkou s výrazem trotlíka v pozadí.
                Pokud je vám špatně z jeho fotek vemte si čípek nebo na ně prostě nekoukejte. Tato diskuze se jmenuje "Masařské jádro" a tudíž je předpoklad že zde nějakou rybí mrtvolu uvidíte. Vám bych doporučil např. diskuzi o lovu na soukromých revírech(uvádět si do profilu jako trofejní rybu jesetera ze soukromáku může dle mého míněnění jenom naprosté hovado).

                  NJamik.cz - Profil | St 7.8.2013 16:28:14

                  Pan s přezdívkou rybovrah1, je zralý na specialní dlouhodobou lečebnou kůru v nějakém specialním ústavu. Asi v dětsví trpěl a nebo vyrůstal v řeznické rodině.Jeho fotografie jsou podle něho normální a rad se jimi chlubí a provokuje.
                  Takto to pomalu začína, focení divných věcí, pak mrtvých zvířat.....a všichni zname večerní TV serialy kde jsou v hlavní roli devianti a psychopati a ti si foti uplně neco jineho.
                  Nechci tady nikoho pomlouvat ale je mi špatně z takových provokativních fotek,a byl bych rád kdyby tato osoba už sem podobné fota nedávala.(je to nechutné a nevhodné) Vzhledem k tomu že pan rybovrah1 uvadí že je řidič s povolání, já osobně bych ho nerad někde potkal na silnici, nikdo nemůže vědět co se mu právě bude honit hlavou. A jestli náhodou nebude mít pod sedačkou nůž nebo kladivo......a taky fotoaparát :-((

                    Nrybar.ondra - Profil | Ne 28.7.2013 20:17:10

                    štika pečená s bramborem 52 cm ideální na pekáč :) a ještě byl candát na grilu, ale bohužel bez fotky....

                      NRybovrah 1 - Profil | Ne 28.7.2013 18:59:00

                      rybar.ondra >> Skvělá práce chlapi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Dodatečně dobrou chuť.

                        Nrybar.ondra - Profil | Ne 28.7.2013 10:34:23

                        dobrota

                          Nrybar.ondra - Profil | Ne 28.7.2013 10:33:02

                          štiky bude grilování a pečení...

                            Nrybar.ondra - Profil | Ne 28.7.2013 10:27:21

                            udilo se... a zbytky slepicím..

                              NFRANK71 - Profil | Ne 21.7.2013 20:22:24

                              Rybovrah 1 >> Komu cejn zlomil háček? Taky jsem čekal víc a ono jen pár fotek násad´áků a Tesco pstruhů. Myslel jsem, že uvidím pytel štik, okounů, candátů, parem, sumců, potočáků a lipanů. A zde fotka jednoho kapříka a štičky v udírně, to je přece normalní. tak proč se to jmenuje masařské jádro.

                                NFRANK71 - Profil | Ne 21.7.2013 19:57:28

                                Piškothonza >> Já tam byl na cejnech na sumce, na to je to skvělá voda.:-)) Dneska Pavlovi něco velkého zabralo a zlomilo mu to háček.

                                  NPelíčo - Profil | Ne 21.7.2013 19:50:52

                                  Piškothonza >> Já bych spíš řek, že člověk, který toto nafotí, má v hlavě na.ráno!!

                                    NPiškothonza - Profil | Ne 21.7.2013 19:44:38

                                    FRANK71 >> ahoj,že tě to baví...))))) i rybu kterou zabíjíš,můžeš nafotit inteligentně a ne s kladivem nebo nožem u hlavy...to je jen nějaká deviace...

                                      NFRANK71 - Profil | Ne 21.7.2013 19:19:26

                                      retardovaný mates >> Moje vize, určitě nebortí. Akorát tak, jak jsou blázni co pusinkují kapry, tak on je na druhé straně, ale ubitý kapřík, je málo, není na tom nic divného. 10 pstroužků? Akorát si myslím, že je nechytil za jeden den, pokud je vůbec chytil. To by musel ukázat povolenku, ale asi neukáže.:o)) Duháků je v krámu plná prdel.:o))

                                        Nretardovaný mates - Profil | Ne 21.7.2013 19:01:36

                                        FRANK71 >> Venca Rybovrah není vocas, pouze bortí vaše vize vyumělkovaného rybářského světa kde není ponechaných a zkonzumovaných ryb, kde jsou pouze partičky hlupáčků pusinkující kapříky a jiné rybičky na vyprošťovacích podložkách.
                                        Mě třeba inspiroval že ryby již zásadně usmrcuji jenom kladivem. Je to rychlé a humální a hlavu na sr.čky stejně nežeru.

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue