Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NZlejšek - Profil | Ne 2.6.2013 23:58:17

Poznávací soutěž pro zkušené masaře - copak to bylo za pašáka? :-)

    NRybovrah 1 - Profil | Po 27.5.2013 9:10:06

    Mrtvo není, u mě rybí popravy nadále úspěšně pokračují. Ale zatím se nepovedla fotečka vhodná pro tuto rubriku. Přece se nebudu prezentovat fotkou ryby ve vodě(to je hnus).
    Jinak já pořád "vytěžuji" ryby ze pstruhovek, Duháci byli již téměř všichni "vytěženi", tak teď přišla řada na lipany a potoky. Jejich stavy jsou ale slaboučké tak se pomalu zaměříme na kapříky.

      Nkoralovec1 - Profil | Pá 24.5.2013 14:29:49

      tady ale je ted mrtvo !! To jste nikdo nic neodnesl ?? Pochlub te se ?

        NRybovrah 1 - Profil | Pá 3.5.2013 23:52:07

        Ahoj chlapi!
        Nevíte někdo(platí zejména pro nové moderátory této diskuze) co je z Masákem1111 alias hadmanem????
        Že by dostal od mocného M.M. červenou kartu na celý Mrk???

          Nkoralovec1 - Profil | Po 29.4.2013 9:41:32

          rybar.ondra >> myslím že stím co si říká ryby-zabiju !!

            Nrybar.ondra - Profil | Ne 28.4.2013 11:08:28

            s bráchou na rybách........ hádejte skym jsem chytal ... :D

              Nšmudla007 - Profil | Čt 25.4.2013 14:41:17

              Berou včil plotice tak po troškách to pomaličku začíná přibejvat. Je to sice hodně práce, ale ryba se sama neoškrabe. Byli tam aji dva kříženci cejni s ploticí.

                Nmarmyš - Profil | Čt 25.4.2013 13:03:28

                Taky přispěji troškou,už aby byla zas plná.

                  Nšmudla007 - Profil | Čt 25.4.2013 12:28:03

                  Do fórů se to asi hodit nebude ... příběh krtka.
                  www.youtube.com/watch?v=tikj3z0Ky_8

                    NRybovrah 1 - Profil | Út 23.4.2013 20:04:18

                    pouzy >> Každá ryba vkusně a chutně upravená vypadá lépe na talíři než ve vodě. Jak již jsem mnohokrát uvedl, není nedobrých ryb je jen pouze špatných kuchařů. Lze potom pochopit pobouření gastronomických tragédů(ortodoxních všepouštěčů) nad fotkou ryby prezentovanou např. v udírně. Být rybář a mým největším kulinářským zážitkem by bylo si umíchat vajíčka, také by mě nezbylo nic jiného než zfanatizovaně prohlašovat :ryba není jídlo, ryba je kámoš. Jsou to trotli. CHYŤ A TLUČ.

                      Npouzy - Profil | Út 23.4.2013 9:17:25

                      Rybovrah 1 >> Také ti duháci z udírny vypadají líp než ve skutečnosti.To musela být mlsota.

                        NRybovrah 1 - Profil | Ne 21.4.2013 21:30:46

                        Letos se na Svazu s tím nasazováním duháků do pstruhovek pěkně vytáhli. Pět dní po zahájení a duhoňů neubývá. Navíc se povedl i sumík. ŽÁDNÁ RYBA NEBYLA VRÁCENA VODĚ!!(mám velkou kapacitu udírny)

                          NRybovrah 1 - Profil | Út 16.4.2013 21:36:04

                          Zahájení pstruhové sezony dopadlo úspěšně, na případné námitky na počet ponechaných ryb odpovím, že splést se (v počítání) přece můžeme každý.

                            Ntonouš - Profil | Čt 28.3.2013 18:22:35

                            tak vám sem taky přispěju..večeře pro 3lidi...švédsko

                              NRybovrah 1 - Profil | Čt 28.3.2013 15:46:28

                              masák11111 >> Ahoj, podle mě nejhezčí fotky štik jsou buďto na pekáči či pánvičce nebo pěkně na trávě ale bez palice.
                              Jinak dobrá "diskuze" jenom se divím že vám jí pan šéfredaktor(cenzor) ještě nesmáznul.

                                Ntomsa - Profil | So 9.3.2013 12:47:45

                                Smutek >> Moc dobře vím jak to chutná. Strávil jsem 5týdnů v deltě Dunaje. Těch sumců do metru jsme taky dost skonzumovali.

                                  NSmutek - Profil | So 9.3.2013 11:59:24

                                  tomsa >> hadman1 -jo byli výborní,grče za ušima měli i vyložení "nimralové".,-)

                                    Ntomsa - Profil | Pá 8.3.2013 19:38:17

                                    Smutek >> Protože vím jak chutná uzený sumec této velikosti, závidím. To muselo být ž.ádlo.

                                      NSmutek - Profil | Čt 7.3.2013 9:42:47

                                      Tak co chlapci,fotky? fotky nemáte? ,-)

                                        Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue