Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Nhadman1 - Profil | Čt 7.3.2013 9:39:17

Tichej: dík, zkusim, nebránim se zádným novým věcem, těšim se i na sumečky americký... jsem je našel a na gril budou super, mmám známé co na ně chodí cíleně a udí je, a jsou super... ale my udíme většinou po výlovech, aby se to vyplatilo, líny, kapry, úhoře, tolstolobiky, podle toho co pustí pod hráz nebo nechají v rybníce... a drobot pro slepice, a pak se nemusí kupovat drahé rybí moučky.... tam je drobotě... že by šli i možná grundle...

    NTichej - Profil | Čt 7.3.2013 9:26:40

    hadman1 >> já raději zavináče z plotic nebo perlínků :-) na karboše je kapr , hodně masa za málo práce :-))))

      NTichej - Profil | Út 16.10.2012 19:15:03

      něco málo ze včerejška :-)ňamňam

        Nafjee - Profil | St 10.10.2012 21:49:54

        Tude >> Vydrýsek - 10.10.2012 21:48:19 >> Jarda Twister to masí u nich na Moravě. Ne nadarmo se mu říká ropná skvrna.

          NVydrýsek - Profil | St 10.10.2012 21:48:19

          afjee >> jó myslíš Jardu Twisterů a Romana Fůllháků a Honzu Soulfišů, že?

            NSoulfish - Profil | St 10.10.2012 21:47:53

            Tude >> Vydrýsek - 10.10.2012 21:34:03 >> boleny sežral KUK, KUKová, a miniKUKačky.. Vydrýsek jen mlsně olizoval prázdnou vidličku - neumí totiž bolena lapiti.

              Nafjee - Profil | St 10.10.2012 21:41:33

              Tude >> Vydrýsek - 10.10.2012 21:34:03 >> Ty vymasil jeden olega z Brna.

                NVydrýsek - Profil | St 10.10.2012 21:34:03

                afjee >> Alfonz pocem a co Ti Tvoji boleni, hm?

                  Nafjee - Profil | St 10.10.2012 21:30:42

                  Tude >> Vydrýsek - 10.10.2012 21:08:26 >> Čau Honzo. Ti kapři, to je ještě tvůj slabší odvar. Měl jsi hodit spíše těch pět parem z minulého týdne, co si bral do karbošů.

                    NTichej - Profil | St 10.10.2012 21:24:15

                    Tude >> Vydrýsek - 10.10.2012 21:08:26 >> také vlastním takovéto podobné foto :-) jak dlouho ti to trvalo je uhnat? pokud teda jsou chyceny na prut :-)

                      NTichej - Profil | St 10.10.2012 21:22:06

                      MrKos >> ryb nejní nikdy dost ,myslím těch na talíři :-)

                        NVydrýsek - Profil | St 10.10.2012 21:08:26

                        MrKos >> nestačily

                          NMrKos - Profil | St 10.10.2012 20:56:26

                          Tude >> Vydrýsek - 10.10.2012 19:38:49 >> masááááááááááář, jako by vám doma nestačily ty 4 štiky minulej prodlouženej víkend

                          pak má v těch svazovkách něco být

                            NVydrýsek - Profil | St 10.10.2012 20:16:09

                            Soulfish >> :o)

                              NSoulfish - Profil | St 10.10.2012 20:11:15

                              Tude >> Vydrýsek - 10.10.2012 19:38:49 >> masáááááář :))

                                NStarc55 - Profil | St 10.10.2012 19:47:33

                                Tude >> Vydrýsek - 10.10.2012 19:38:49 >> Správně, mrtvou rybou.

                                  NVydrýsek - Profil | St 10.10.2012 19:38:49

                                  brej den

                                  mělo by se to tu nějak oživit ne?

                                    NZlejšek - Profil | Pá 4.5.2012 21:50:25

                                    Starc55 >> aukro

                                      NStarc55 - Profil | Pá 4.5.2012 21:45:44

                                      Zlejšek >> To se dá někde koupit?

                                        NZlejšek - Profil | Pá 4.5.2012 20:29:20

                                        Tématická samolepka na auto :-)

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue