Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Fery - Profil | Pá 12.2.2010 21:20:01

Radek Ráliš >> Radek Fox >> Radku podivej nikdy jsem žádnej tester nebyl a nějakej pohunek už vůbec ne..mám se bát něco napsat kvuli jednej aféře s kterou mám společnýho jen to,že jsem se zasatval lovce,protože jsem mu věřil?..vždyť je to blbost..

    Tulo - Profil | Pá 12.2.2010 21:19:29

    soutokář >> proč jako odhlásit?tě to nějak omezuje že jsi přihlášeny??

      Radek Fox - Profil | Pá 12.2.2010 21:14:27

      hooligans >> Omlouvám se, že jsem nepsal k tématu ohledně časopisu, ale nějak mi to nedalo... Radek

        Radek Fox - Profil | Pá 12.2.2010 21:13:33

        Fery >> Nevím proč to řešíš, akorát sis pěkně naběhl na vidle.
        Pokud můžu říci vlastní názor a zkušenosti, tak z velké většiny žádným majitelům - výrobcům či míchačům boilie ani jejich pohunkům tzv. testérům nevěřím vůbec nic !!!
        Je to vše jenom "blbnutí" potencionálních zákazníků z důvodu následného zvětšení obratu. Pohybuji se v kaprařině dost dlouho, abych si pevně stál, za tím co jsem napsal.
        Je to vše jeden velkej kšeft s tunami špíny a nekonečnem lží...

          kuman & JRT - Profil | Pá 12.2.2010 21:12:43

          ..klídek kucí..vždyť to má být koníček pro radost...

            soutokář - Profil | Pá 12.2.2010 21:12:30

            Fery >> tak to nejsi sám taky uvažuji ,že se zde odhlásím .Stejně sem furt na jiném foru pro mě dost zajímavím.Omlouvám se ,že nepíši k tématu

              Fery - Profil | Pá 12.2.2010 21:08:33

              Tulo >> tos mi to teda ukázal..vyslechl jsem si toho za poslední tejden tolik,ajko bych za všechno kolem toho lysce moh já..omlouvám se ti,že jsem se vyjádřil k pohádkáři LK

                fishmen17a - Profil | Pá 12.2.2010 21:04:07

                bobrman >> teda, ty to tu znas naspamet co :)

                  Tulo - Profil | Pá 12.2.2010 21:02:43

                  Fery >> nerozčiluj se,ale zbytečně jsi se navážel ,tak jsem ti chtěl ukázat i druhou stranu mince.

                    Fery - Profil | Pá 12.2.2010 20:59:58

                    Tulo >> podivej udělám ti radost,když tady zrušim registraci a nebudu se k ničemu vyjadřovat,jen proto,že chtám na Maxe?..čekal jsem přesně někoho v tomhle smyslu..

                      uzjejasno - Profil | Pá 12.2.2010 20:53:13

                      Fery >> no mně se to taky jednou stalo, úplně to samý a možná jich bylo ještě víc akorát měly 2 až 2,5kg

                        Tulo - Profil | Pá 12.2.2010 20:51:52

                        Fery >> no myslím že je to pořád reálnější než jeden fiktivní kapr.

                          Fery - Profil | Pá 12.2.2010 20:50:26

                          fishmen17a >> to je jasný,že takový články jen tak někdo nenapíše a že jsou o něčem jinym..pět kaprů za dvě hodiny a z toho tři mezi 20-25kg taky jen tak někdo nenachytá:-)

                            fishmen17a - Profil | Pá 12.2.2010 20:22:37

                            Fery >> mne je to uplne fuk , sam nemam clun,echolot vahu , a snazim se hledat s tim co zjistim nebo uvidim u vody, nic jineho mi nezbyde, nebo spis nepocituji potrebu , vahy,echolotu, zatim ne. ale spis mi de o to ze ty clanky ktere pisi sou uplne o necem jinem, tim nehchci urazit ostatni lidi co tam pisou ale ja to tak citim. dej nekolika lidem do ruky Fender Stratocaster a pochopis jak to myslim , tak asi tak

                              Fery - Profil | Pá 12.2.2010 20:07:48

                              fishmen17a >> myslíš článek toho rybáře,co nepoužívá echolot a pouze podle "šestého smyslu" vybere místo,kde pak během dvou hodin chytne 5 kaprů a z toho jsou jistě tři mezi 20- 25kg?:-))..ale co to..bohužel nepoužívá ani váhu..no co..budeme mu věřit:-)

                                fishmen17a - Profil | Pá 12.2.2010 19:52:08

                                tak sem si dnes koupil nove cislo a super, zase mam co cist . hlavne sem rad kdyz sem tam obevil clanky L.Krasy a Sportcarp teamu . ti maji vzdy vyborne clanky,temata.

                                  čakin - Profil | Pá 12.2.2010 17:23:11

                                  Zdarec chlapi, bohužel nemám tolik času, aby si přečetl celou diskuzi a tak se zeptám rovnou. Předplatil jsem si časák a k tomu mělo dojít několik DVD + knížka. Přišlo to už někomu? Pan Jakeš a jeho kolegyně mi to slibují už 14 dní a pořád nic. Psal jsem tam mail a bylo mi odpovězeno, že snad příští týden by to mohlo klapnout...

                                    cimelik - Profil | Pá 12.2.2010 17:10:40

                                    ZDAREC,
                                    Časopis je podle mého názoru supr..přečtu uplne vše! Vždy se na nej těším!! už se klepu na nové číslo..

                                      fishmen17a - Profil | Pá 12.2.2010 16:07:52

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox >> je mi jasne ze nejde vyhovet vsem, ale myslim ze to ma zbytecne moc prostoru.

                                        Radek Fox - Profil | Pá 12.2.2010 15:00:57

                                        fishmen17a >> Vidíš to, já zase přeskakuji jiné příspěvky či články a čtu právě zprávy ze světa. Každý si má možnost najít v časáku, co se mu líbí a nikde není psáno, že to co se líbí Frantovi, se bude líbit i Pepíkovi .-)

                                          Červené karty: Pvl, judas.d