Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nhooligans - Profil | Pá 12.2.2010 14:34:36

Březnove čislo hodnotite jak?

    Nfishmen17a - Profil | Po 18.1.2010 20:55:14

    pekne cteni akorat vzdycky preskakuju ty zpravy ze sveta a kapri, myslim ze to ma zbytecne moc stranek, jako podivu se na ty ulovky ale aby to melo vic jak 10 stranek, radsi bych tam dal nejaky clanek o nejakem novem produktu atak. ale jinak dobre ,pravidelne jej kupuju a vzdy se tesim na fajnove cteni.

      NVitali - Profil | Po 18.1.2010 18:12:35

      Douki >> Zatím jsem toho moc nepřečetl, ale tak nějak se mi zdá, že jsou tam dosti staré články...u dvou jsem si všimnul, že píší o sezóně 2008....

        NVitali - Profil | Po 18.1.2010 18:11:37

        Usama >> V jakým soukromáku nejsou ryby ze svazových vod?:-)

          NUsama - Profil | Po 18.1.2010 16:24:05

          Je to hezký časopis . Jediný co mě na něm vadí je reklama na jezero Vrbenský . Ta by totiž měla znít . Když trofejního kapra tak ze svazové vody v jezeře Vrbenský .

            NDouki - Profil | Po 18.1.2010 16:02:55

            Vitali >> Jj ke me uz taky dorazil:)

              NVitali - Profil | Po 18.1.2010 11:19:02

              Tak dnes jsem ho taky našel ve schránce...jen co budu mít chvilku, tak se začtu:-)

                NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 16.1.2010 10:46:09

                marty101 >> to je přesné.. já osobně si časopis kupuji pravidelně.. netvrdím, že ho přečtu úplně celý, ale alespoň mám teď v zimě co číst..

                  NDouki - Profil | So 16.1.2010 10:39:11

                  Vitali >>Presne,uz aby to bylo:) Stejne sem ale cucel,kdyz sem za tyden mel to samy stejny lednovy cislo ve schrance:) Maj v tom peknej bordel..

                    NVitali - Profil | So 16.1.2010 10:33:04

                    Douki >> Tak uvidíme....kdo si počká, ten se dočká :-)

                      NDouki - Profil | So 16.1.2010 10:30:33

                      Vitali >> jj,mas pravdu,taky sem se nato ted dival..

                        NVitali - Profil | So 16.1.2010 10:20:39

                        Douki >> Teď jsem se byl podíval v tom čísle kde o tom psali....akce platí od 18.11. - 15.1.Takže by to mohlo přijít už příští měsíc(jakože to pošlou všem najednou) To si aspoň myslím já :-)

                          NDouki - Profil | So 16.1.2010 10:19:12

                          Vitali >> jj:) Me taky ne tak cakam a jsem nazhavenej:)

                            NVitali - Profil | So 16.1.2010 10:17:21

                            Douki >> Ajoooo, máš pravdu vlastně....bylo to tam něco takového.....jakože DVD v hodnotě 1000Kč zdarma....už si na to vzpomínám :-) Mě ještě únorový číslo nepřišlo, tak nevím....

                              NDouki - Profil | So 16.1.2010 10:15:14

                              Vitali >> Tak v lednovem nebo prosincovem cisle jsem mel slozenku na nove predplatne a bylo k tomu povidani,ze kdyz si to predplatis dal,ze dostanes asi tak 6dvd a kazdy paty knihu...Ty si to tam nemel??

                                NVitali - Profil | So 16.1.2010 10:12:54

                                Douki >> Slibovali nějaký DVD???

                                  NDouki - Profil | So 16.1.2010 10:12:13

                                  A co ty dvd co slibovali pro predplatitele,dorazily taky???

                                    Nmarty101 - Profil | So 16.1.2010 9:52:16

                                    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> Záleží na vkusu každého soudruha:)))))

                                      NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 16.1.2010 9:46:55

                                      marty101 >> ale nééé.. něco tam je.. :-)

                                        Nmarty101 - Profil | So 16.1.2010 9:37:13

                                        NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> podle mého názoru ne.

                                          Červené karty: Pvl, judas.d