Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NMARTIN K. - Profil | Pá 12.3.2010 19:59:59

pjarmil - 12.3.2010 16:06:46 >jmenuj mě jeden časopis kde nejsou reklamy! By jsi měl vidět časáky v UK to je každá druhá stránka reklama.

    Nhooligans - Profil | Pá 12.3.2010 19:37:09

    ???

      Npjarmil - Profil | Pá 12.3.2010 16:06:46

      tak dneska jsem si koupil nove cislo, z casti jsem ho procetl, le jsem zklamany, nebot je tam o dost vic reklam nez v predchozim cisle.. kazda druha stranka a reklama jet fish..... toto cislo pro me palec dolu..

        Nhooligans - Profil | Pá 12.3.2010 15:08:47

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.3.2010 8:08:45 >> A jak hodnotiš nove čislo?

          NRadek Fox - Profil | Pá 12.3.2010 8:08:45

          Včera jsem měl nové číslo KS ve schránce, přelouskám ho však až dnes večer.

            Nmarty101 - Profil | Čt 4.3.2010 14:50:44

            Vitali >> A ty další tři mám už taky doma. Nic, potěším kamarády, to má taky smysl.

              NVitali - Profil | Čt 4.3.2010 14:10:35

              marty101 >> Tak to já jsem měl doma 4 to poslali....dvd od Zelenky jsem neměl....

                Nmarty101 - Profil | Čt 4.3.2010 14:09:30

                Vitali >> Až na to, že šest z nich už jako předplatitel mám dávno doma.

                  NVitali - Profil | Čt 4.3.2010 10:46:01

                  bobrman >> Mě to bylo celkem jedno jeslti to přijde nebo nepřijde, předplatné bych si zaplatil i tak...tohle je taková třešnička...

                    NVitali - Profil | Čt 4.3.2010 10:41:19

                    Tak dneska jsem byl příjemně překvapen tím, když jsem ve schránce našel slibových 8 DVD :-)

                      Nvšeta - Profil | So 13.2.2010 10:40:50

                      plné supermarkety časopisu a předplatitelé zase nic teda aspon já

                        NBauer - Profil | So 13.2.2010 8:21:25

                        Nevím jestli kvalita jde dolu ale ještě s Kaprománií je to nejlepší čtení, no některé články jsou úsměvné

                          Nfranto1231 - Profil | Pá 12.2.2010 22:15:28

                          V minulosti som odoberal 3 casopisi, vsetky som zrusil, vsade bola len sama reklama a clanky onicom. Od kedy som objavil casopis Kapr a Kapri svet to je už nieco o inom vzdy sa nan tesim precitam vsetky clanky, super casopis pevne verim ze sa nepokazia. Dobre clanky radi co a ako...kvalitne spracovanie a pekne fotky som rad, ze tam dopisuju aj zahranicny kaprari, tesia ma aj ceske a slovenske clanky.

                            NRadek Fox - Profil | Pá 12.2.2010 21:37:35

                            Fery >> To je dobře, už musím mazat, zatím čus R.
                            PS: Dobrá přezdívka pohádkář a také trefná :-))

                              NFery - Profil | Pá 12.2.2010 21:34:44

                              Radek Ráliš >> Radek Fox >> ale to já zjistil už dávno..proč myslíš,že kapry chytám?..kdybych to nedělal pro radost,tak bych to nedělal vůbec,,právě proto se nenechám jen tak napadat kvuli tej aféře,protože já s tím prostě nic společnýho nemám a neměl jsem..

                                NRadek Fox - Profil | Pá 12.2.2010 21:31:26

                                Fery >> S reakcí Tula jsi musel počítat, když by to nebyl on, byl by to zcela jistě někdo jiný...
                                Též jsem klukům z Maxe věřil a to jich znám dost osobně, ale po shlédnutí fotek, které jsou jasným důkazem, mne to moc mrzí - taková pitomně vymyšlená lež. Zklamali mne a opět přesvědčili o níže napsaných řádcích v mém předposledním příspěvku.

                                Testéři a pohunci - Neber si to osobně, není to myšlené přímo na Tebe.
                                Možná časem také zjistíš, že je nejlepší stáhnout se "do ulity" se svými přáteli, dělat to pouze pro sebe a především pro radost.

                                  NTulo - Profil | Pá 12.2.2010 21:26:56

                                  soutokář >> nechápu?Kteři kluci?Jaky provaz?:))

                                    Nsoutokář - Profil | Pá 12.2.2010 21:26:34

                                    Fery >> myslím uplně cizí forum - rybářské,

                                      Nsoutokář - Profil | Pá 12.2.2010 21:25:48

                                      Tulo >> nikdo mě neomezuje ,ale začíná se mi tu prostě nelíbit .Napíšeš svůj názor a dojde to sz ,že lžeš ..Například A další věc je ta ,že ta tom foru co jsem .Je to takové lidské ,žádná závist ,urážky respektování názoru doporučení vody . Jen tady hodím do placu .že kluci stoho mají srandu -ztoho podvrhu ..Jen se divi že se zde nedrží za jeden provaz

                                        NFery - Profil | Pá 12.2.2010 21:21:15

                                        soutokář >> myslíš CC?..je fakt,že tam jsou debaty většinou v poklidnějším duchu a bez hádek..zvlášť po tom,co už tam nechodim:§)

                                          Červené karty: Pvl, judas.d