Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nvranka - Profil | Ne 21.6.2009 20:22:39

    mishak >> a z které lokality jsou ty zprávy, my jsme o kapra nezavadili, ale sumík byl

      NKorda - Profil | Ne 21.6.2009 19:27:18

      Všem kteří se chystají na Vranov na hlavní jezero u hráze,tak můžu říct, že jsem obešel spoustu rybářů asi 10 na úseku 2km a o fousatýho na bojky zatím nikdo nezavadil. Občas štika do 70cm, ale kapra tam nikdo neviděl za minulý týden a pár cejnů se ukázalo na prutech.Asi je to všechno výš nebo nevím.Bolení tam řádí jako pominutí, ale tak kolem 50cm:-( Prostě tohle místo je zatím bída.

        Ndraveček - Profil | Pá 19.6.2009 18:55:22

        sp1ke >> díky,aspon se tam kouknu.

          Nmishak - Profil | Pá 19.6.2009 18:12:17

          Poslední zprávy z Vranova hovoří o příznivé aktivitě kaprů.....:-)

            Nsp1ke - Profil | Pá 19.6.2009 17:42:33

            draveček >> Velká Babka je ten velkej poloostrov když koukneš na mapu, tak zhruba 2km po proudu od Bítovského mostu.

              Ndraveček - Profil | Pá 19.6.2009 17:09:30

              sp1ke >> Kde to je prosím tě okolí Babky?

                Nsp1ke - Profil | Pá 19.6.2009 17:03:44

                Okolo Babky se cejni ještě asi dotírají, jsou vidět okolo břehů a odpoledne je jich plná hladina. Během týdne už se trochu začala voda kalit, tak snad brzo padnou ke dnu a začnou i futrovat krmení :)

                  Nlesák - Profil | Po 15.6.2009 17:50:08

                  draveček >> Zdar. S cejnama je to tam zatím bída alespoň co se mne týče.Já odtamtud mám snad jenom toho jednoho pořádnýho.

                    Ndraveček - Profil | Po 15.6.2009 12:24:55

                    lesák >> Ahoj,tak to jsi mě povzbudil,v sobotu jedu do Podhradí na dovolenou.Už se nemůžu dočkat na ty podoustve.Cejny jsi žádné nechytil?

                      Nlesák - Profil | Ne 14.6.2009 22:35:54

                      Zdravím. Já přidám info z Podhradí z řeky. Prve jsem si trochu zahoubařil a následně si parádně zachytal.Začátek byl dost bídnej,ale po prodloužení feederového návazce až na 1m+ se začaly dít věci. Krásně šly podoustve a plotice,čím později tím byly plotice větší,dokonce až "obřích rozměrů"a utrh sem pravděpodobně pěknou parmu.Jak to tak bývá,souček na návazci,nevyměníte ho a pak toho litujete no.

                        Nsp1ke - Profil | Ne 14.6.2009 19:36:59

                        Zdravím, od středy jsem byl na Vranově a s rybama dost bída.. to proměnlivý počasí jim asi nedělá dobře. Bílý ryby vůbec, kapřík se taky nesvezl a poslední záběr od úhoře jsem měl ve čtvrtek večer. Voda je totálně průzračná a začíná být konečně už i koupací ;)
                        Zítra jedu zpátky, tak jsem zvědav, co předvědou v úterý dravci. Petrův zdar

                          NJarinátor - Profil | Čt 11.6.2009 13:19:19

                          Tak Mishak kolem 9 hodiny nahodil pruty. Sedí někdě pod vesnicí Bulhary. J8 vyrážím na soukromák. NA 4 dny tak jsem zvědav. TAk pozdrav do Bulhar a všem kteří se chystají k vodě. Zlomte pruty

                            Nmishak - Profil | Út 9.6.2009 17:33:59

                            vranka >> doufám,že se výprava povede a vše bude určitě na webu revival carp teamu :-)))

                              Nvranka - Profil | Po 8.6.2009 20:38:18

                              mishak >> aha, tak si to užij a dej vědět až se vrátíš, jak jste si zarybařili

                                Nmishak - Profil | Po 8.6.2009 14:59:41

                                vranka >> jedeme někam pod Nové Mlýny.Nevím kam konkrétně....
                                http://revivalcarpteam.webnode.cz/

                                  Nvranka - Profil | Ne 7.6.2009 20:59:02

                                  mishak >> byli kolem 70 a kampak jedeš na kapříky, teda pokud to není tajné

                                    Nmishak - Profil | Ne 7.6.2009 20:55:02

                                    vranka >> Tak koukám jste zalapali ...jak byli velcí?Já se na chajdu bohužel nechystám,pojedu za kapříky :-D

                                      Nlesák - Profil | Ne 31.5.2009 21:13:29

                                      kingoš >> Taky jsme vyvážely,měly klasické bojky na dravce x desítek metrů daleko,aby jsme zjistily,že nejlepší je to stejně kousek od břehu. A jinak :na Babce,či jinde na skalách se chytá prakticky pod nohama a máš tam hned hloubku kolem 15m.Jinak pokud by jsi také chtěl nějakou pet flašku na označení,tak na to zapomeň! Stejně časem přijdeš na to,že je nejlepší bojky nedávat,protože rekreanti na lodičkách jsou hodně zvědaví co to tam je.(a to su hodně slušnej!)

                                        Nvranka - Profil | Ne 31.5.2009 19:11:28

                                        kingoš >> myslím, že o papíry nechce přijít nikdo, můžeš navézt na co chceš, jen na dravce až od šestnáctého

                                          Nkingoš - Profil | Ne 31.5.2009 17:11:59

                                          vranka >> no prijit o papiry bych nechtel stejne jsem vahal jestli to tam ma vubec cenu. no nic takze jako vsude.ale na dravce si zavest muzu ne?