Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

mishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    vranka - Profil | Ne 31.5.2009 17:04:34

    kingoš >> pokud se přiznáš, že jsi tam něco takového dal tak určitě něco bude, jen nevím jaký trest je tvrdý?

      kingoš - Profil | Ne 31.5.2009 17:00:47

      vranka >> jsu za to tvrde postihy?

        vranka - Profil | Ne 31.5.2009 16:55:58

        kingoš >> nesmí se to, ale i tak jsou

          kingoš - Profil | Ne 31.5.2009 16:46:41

          jaka nastra na sumce je tam nejvyhlasenejsi?

            kingoš - Profil | Ne 31.5.2009 16:41:48

            moc dekuji za rady jsem tam uplne novy takze je to prome super tezka voda)-:snad jeste jedna otazka jak je to tam ze zavazenim prutu jak na kapry? tak na dravce? muze se tam umistit nejaka pevna boje na zakrmene misto nebo se to tvrde tresta?

              lesák - Profil | Ne 31.5.2009 12:34:43

              kingoš >> Musím souhlasit s teoretikem a mishakem,i když teda nato,že jsem jak se říká přehradou odkojenej,se v kristových letech na nějakej ten rok navíc zrovna necítím.Ale jak teda naši otcové a dědové chytají na položenou?Starý teleskop Sona,silon 0,20-0,25,průb.olůvko 20g ve tvaru kuličky(starýmu rybářovi nevysvětlíš,že do těch šutrů je lepší placatý),háček vel.1-4. většinou bez návazce přímo na kmen.Nástraha-kroupy,burisony,žížaly,rohlík,těsto z ovesných vloček či cukrové puffy. A divil by ses jak nám co chytáme na plavačku dokážou dát někdy pěkně na prdel.

                hanz.333 - Profil | So 30.5.2009 20:39:33

                jak to vypada v bitově - horka

                  mishak - Profil | Út 26.5.2009 14:59:58

                  Jak píše teoretik Vranov je běh na dlouhou trať.Já tam jezdím deset let na jedno místo a na úroveň těch co tam jezdí od dětství (a mají už nějakej ten rok navíc) jsem se ještě nedostal.Je pravdou ,že se mi je podaří občas přechytat,ale jejich zkušenosti jsou k nezaplacení.

                    teoretik - Profil | Po 25.5.2009 22:15:58

                    Normální stav. Tam si chytneš cejny, na jaře vandrujícího násaďáka, na podzim když se tomu budeš věnovat tak se dá chytit slušnej kapr. Tam zabloudím od mostu nebo taky od Růžového vrchu když bloumám po dravcích, po okounech. Musís odkoukat od místních jak tam fungujou, ale většinou mají někde pověšenou rybičku.

                      kingoš - Profil | Po 25.5.2009 21:28:16

                      teoretik >> zdravico jezdime tam na chatu na zapadni stranu babky ale nic se nam nedari chytit tak jestli rybarite tak se chci zeptat jestli je to tam bezné?( ze nic nebere)je tam hloubka pres patnact metru da se v takove hloubce neco chytit?jaka je tam vhodna montaz?jestli nubec ma cenu chytat na polozenou?.tuhle vodu vubec neznam muzete mi nejak poradit jak na ty potvurky:)

                        teoretik - Profil | Čt 21.5.2009 6:32:27

                        www.mapy.cz Loc: 48°55'42.938"N, 15°44'34.882"E
                        Co tě zajímá?

                          sp1ke - Profil | St 20.5.2009 23:42:24

                          kingoš >> jo

                            kingoš - Profil | St 20.5.2009 22:19:19

                            Zdavim lidi znate to nekdo kolem babky?

                              lesák - Profil | St 20.5.2009 17:35:35

                              sp1ke >> Bohužel,je to tak.

                                sp1ke - Profil | Út 19.5.2009 21:49:10

                                lesák >> vsadil bych si na to, že celá pstruhovka v NP je mrtvá

                                  lesák - Profil | Út 19.5.2009 20:48:48

                                  No pro změnu téma ryby. Za téměř týden v Lančováku se nám zcela nečekaně podařilo chytat opět ty krásné cejny lopaťáky. V té vysloveně "destilované" vodě nad kterou lítalo plno jepic májovek a později i chrostíků to bylo opravdu nečekané. Už jsme se sousedem začaly uvažovat nad tím,že popřem to,co jsme kdy vyslovily o chytání na Vranově a hlavně u nás v zátoce,ale naštěstí nás ryby včas vrátily zpět do reality. Jinak v okolí se chytl nějakej úhoř a bolen na rohlík. Na závěr zpráva z Dyje 13 u Hardeggu:Mrtvá voda,co dodat!?

                                    vranka - Profil | Út 19.5.2009 20:34:22

                                    lesák >> jj, je to tak

                                      lesák - Profil | Út 19.5.2009 20:32:40

                                      mishak >> A jmenuje se Kocanda a je profi RS.

                                        sp1ke - Profil | Út 19.5.2009 17:27:09

                                        mishak >> moc se mi nezdá, že by kvůli ouklejím jezdili takovou dlouhou dobu.. to by jich museli potřebovat plnej kýbl. Spíš jsem si myslel, že se pokouší odchytit do podběráku cejny, kteří se v tuhle roční dobu v noci rádi u hladiny zdržují...

                                          vranka - Profil | Út 19.5.2009 15:21:35

                                          mishak >> toho co myslím já, má chatu na Farářce oproti bývalé chatě RUD, nebo tam někde poblíž