Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmrkva - Profil | Čt 25.6.2009 18:55:34

    Tak jsem se teď vrátil z chaty, s rybama u nás zatím moc špatný, voda jak křišťál, jde vidět do 4 metrů a valí rychle nahoru... stoupá pomale před očima... oblast Petrovy skaly...

      NPiskořík - Profil | Čt 25.6.2009 17:38:37

      Takže zdravím...:)

      Chystám, se na tradiční pánskou jízdu na Vranov a zajímá mě, jakej je aktuální stav. Zákal, braní ryb apod. Za reakce předem velké díky...;o)

        Nmishak - Profil | Čt 25.6.2009 15:12:18

        Tak se chystám na víkendovku na chatičku,Jsem zvědavej co nám víkend přinese.Podkalení by mohlo napomoci úhořům v žravosti a doufám,že i nějakýho kapříka polapíme.Po neděli pisnu určitě jak jsme dopadli a článek hodím na http://revivalcarpteam.webnode.cz/

          Nsp1ke - Profil | Út 23.6.2009 22:38:21

          kingoš >> na sumečky já se teprve učím, loni jsem měl jen pár kousanců a letos jsem jim zatím neměl co na bójku naservírovat.. před zahájením se mi letos povedl jeden do metru na žížalu, ale v noci bývají občas slyšet menší kousky pukat, tak snad se zadaří...

            Nkingoš - Profil | Út 23.6.2009 22:16:55

            sp1ke >> dik za odpoved no budem se znazit dal neco se snad podari ulovit a co sumci na bijku jdou na babce takhle nejaci chytit?zatim nam prisly jenom maly na zizalu polozenou nadne.

              Nsp1ke - Profil | Út 23.6.2009 20:26:46

              kingoš >> od zahájení až do pátku jsem okolo Babky poctivě vláčel a povedlo se mi jen několik štiček okolo 40 a jedna kousek pod míru + pár záběrů od bolenů, ale i ti jen menších velikostí. V podstatě podobná situace jako loni, akorát se mi letos daří víc v noci s úhořema, ale přes 60cm jsem se myslím ještě nedostal :-D Nevěřím, že je to způsobený čistou vodou, větší dravci už se v týhle oblasti moc nechytaj.
              Jinak od hráze mám podobný zprávy jako tady píšete... se štikama propadák.

                Nmidoc - Profil | Út 23.6.2009 12:18:32

                zahájená na Bítově

                  Nmidoc - Profil | Út 23.6.2009 12:16:21

                  zahájená na Bítově

                    Nmidoc - Profil | Út 23.6.2009 12:13:30

                    Zahájená na Bítově

                      NKorda - Profil | Po 22.6.2009 21:26:32

                      Máme stejnou zkušenost v blízkosti této lokality jako autobusák Pepa:-) Nebudu ani říkat co ukazoval sonar na jezeru u hráze:-( Pusto a prázdno!!!

                        Nvranka - Profil | Po 22.6.2009 21:03:31

                        kingoš >> ahoj, zatím je ještě chvilku čas, boleni jsou mazaní a nej. vláčka je o hodně později

                          Nkingoš - Profil | Po 22.6.2009 20:58:54

                          jj budes hodny nevim jestli neco delam spatne nebo mam blbou nastrahu ale proste to nejde:-(

                            NJarinátor - Profil | Po 22.6.2009 20:25:36

                            Kingoš- vláčku zkusím o víkendu a dám vědět ju

                              Nkingoš - Profil | Po 22.6.2009 18:56:01

                              chlapi jak je to na vranclu z vlackou? prohazovali jsme ruzna mista nekolik hodin ale v podstate nic i presto ze echolot ukazoval celkem dost ryb.dari se nekomu uspesne vlacet nebo je to v tak ciste vode beznadejne?

                                Nkingoš - Profil | Po 22.6.2009 18:51:55

                                cau byl jsem na vykend na babce ale nic extra na sest prutu 77uhor 60 stika a pekna jizda na sumce ale tu jsem jaksi projel.tak nevum jestli ma vubec cenu u babky chytat kapry.o vykendu jedu zas tak doufam v nejakeho fousace

                                  Nautobusák Pepa - Profil | Po 22.6.2009 18:44:56

                                  Zdar, 3 dny na stříbrné zátoce a nic. Ryby nebyli ani vidět. Sem tam kolem projel menší Bolen.

                                    NJorjo - Profil | Po 22.6.2009 18:36:03

                                    Jarinátor >> jo určitě a díky za info. Určitě budu moc rád ,když dáš potom vědět co ste chytli. Tak přeji parádní lov a hodně osobáčků

                                      NJarinátor - Profil | Po 22.6.2009 18:34:07

                                      Jorjo-
                                      čauwec, včera jsem se byl mrknout na přehradě, Přítoky jsou podkalený ale přhrada je krásně čistá voda padá jako každý rok. Co jsem slyšel tak se chytá dost kaprů a sumnců. Máme v prálu tento víkend strávit na Vranclu tak jsem zvědav. Daždopádně dáme vědet jak víkend dopadl
                                      . ahoj

                                        NJorjo - Profil | Po 22.6.2009 18:01:30

                                        Čau chlapy , chystáte se někdo kolem 5.7. na vrancl ? Jestli ste tam teď někdo byl tak napište prosím zprávy jak to tam vypadá . Hladina vody atd. Díky

                                          Nmishak - Profil | Po 22.6.2009 13:54:49

                                          vranka >> zátoky a vrátná