Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

plavan - Profil | So 30.7.2011 1:58:11

Teprve se jdu najíst a umejt, takže zejtra to odhaduji na rybačku na Kyjáku nejdříve v poledne.

    plavan - Profil | So 30.7.2011 1:57:02

    A ještě pohled doleva

      plavan - Profil | So 30.7.2011 1:56:01

      A takhle vypadá Kyjáček v reálu, aby si Paia nemyslel, že je to nějaký kačák :-))))

        plavan - Profil | So 30.7.2011 1:54:12

        TomikaCZ >> kapřík si plave dál a ty si přeber, kam až může jít při fedrovačce takovej Full Servis. Přémovi jsem zakrmil, nabíjel a stražil ( jen fedr, kapřák si obsluhoval sám ) a nakonec se mu to vyplatilo. Zářil jak sluníčko a musím uznat, že dneska si to zasloužil. Ale jemu jsem to neřekl, ještě by se mu hezky usínalo. A kdybys viděl, jak to ve vodě ožilo, ale nebyl už čas. Než jsme kapra ofotili a pustili , byla zavíračka. Kdyby se mohlo o hodinu déle, tak jsme nějakého obr pupíka ještě dostali. Já tam tomu fleku věřím a mám tam velkou motivaci :-))))))
        Ale toho špenátu ( sinice ) , kterej byl ve vodě a naplavil se k nám po jedenácté večer. Ale v neděli jsme měli taky špenát a jak brali kapří.

          plavan - Profil | So 30.7.2011 1:47:09

          A kapřík měl velikou kliku, že dneska jsme tam byli samí nerybožrouti, takže ho Přéma pustil.

            plavan - Profil | So 30.7.2011 1:44:45

            TomikaCZ >> a čtvrthodiny před zavíračkou nakonec Přemek vyválcoval z vody kapříka o váze 5,13 kg. Změřil jsem ho jenom rukou pomocí rozteče mezi palcem a prostředníkem a cca 66cm. A já si doteď myslím, že ten můj vyřízlej byl větší.

              plavan - Profil | So 30.7.2011 1:41:17

              TomikaCZ >> no tak teď už si nemyslím, že byl ten můj vyřízlej kapr podseklej. Říkal jsem Přemkovi , že nejde z hloubky, že je těžkej jak pětikiláč. On mi " forďácky "odseknul, že už to přeháním, že kde by se tam vzal. Forďácky proto, že i Turbo umí takhle odseknout. A tak mě nakonec přesvědčil, že byl malej, ale podseklej. A já mu to malinko vrátil, když mu povídám, že jeho kaprák okusuje velká řekomyš. To ho zvedlo z křesla, protože tam nutrie chroupala nějaký klacík a znělo to přesně jako praskající karbónovej kapřák :-))))

                plavan - Profil | Pá 29.7.2011 23:23:02

                TomikaCZ >> Přemkovi se rozjeli cejni a já měl konečně kapra. Po 10 min zdolávačky se mi u hladiny vyřízl. A asi byl podseklej.

                  16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 22:33:42

                  TomikaCZ >> Ty třeba taky :-)

                    TomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 22:28:28

                    plavan >> tak to jsem o nic neprisel :)

                      TomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 22:28:14

                      16 Juraj 16 >> komari? :)))

                        16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 22:14:01

                        Stillman >> :-))) Tak aspoň pokus byl

                          16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 22:13:21

                          Rybkin >> Oni tam budou určitě i větší ale chce to hledat.

                            plavan - Profil | Pá 29.7.2011 21:20:00

                            TomikaCZ >> jeden cejn cca 700g, z toho asi 200g tvořil sliz. Zato komáří jedou na 200% a prší.

                              Rybkin - Profil | Pá 29.7.2011 21:05:54

                              TomikaCZ >> Ted jsem tam od nich přijel a jediná ryba zatim cejn

                                TomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 20:31:39

                                plavan >> Mels uz aspon zaber?

                                  TomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 20:31:24

                                  plavan >> Ted nic kupovat nebudu, az pristi sezonu, letos uz vydrzim. Budou to aspon 2 tydny, nez se mi vyleci loket a budu moct nahodit. Druhou pulku letime do Barcelony a na Ibizu a pak uz to nema cenu :). Po novem roce urcite das i slevu :))))

                                    Stillman - Profil | Pá 29.7.2011 19:25:22

                                    16 Juraj 16 >> ahoj, dik ale stejnak to dopadlo jak jsem si myslel :-)))

                                      plavan - Profil | Pá 29.7.2011 19:04:21

                                      Rybkin >> ne, ale děkuji ti. Sedím v autě 4m od prutů.

                                        Rybkin - Profil | Pá 29.7.2011 18:54:45

                                        plavan >> A chceš ho přivezt?