Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Rybkin - Profil | Pá 29.7.2011 18:54:22

16 Juraj 16 >> Já to tam zkoušel asi třikrát ale jen okounky a candošky ještě menší než vy

    plavan - Profil | Pá 29.7.2011 18:51:48

    16 Juraj 16 >> nasadil jsem meruňkovej a medovej rohlíkáč. To bude cirkus :-)

      plavan - Profil | Pá 29.7.2011 18:48:07

      Rybkin >> vítr se zcela otočil. Ale drobně prší a nemám deštník. Auto mám ale blízko.

        16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 18:45:53

        Rybkin >> Ne , ten candátek byl největší ryba večera.

          16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 18:45:19

          Reznik76 >> Aha , tak to jsem měl jít spíš na ty ryby :-)))

            plavan - Profil | Pá 29.7.2011 18:44:31

            Rybkin >> už nejsem tolik přesvědčenej o dnešní mimořádné kaprovačce. ;-)

              Rybkin - Profil | Pá 29.7.2011 18:38:03

              16 Juraj 16 >> A nic většího nepřišlo?

                Reznik76 - Profil | Pá 29.7.2011 18:37:09

                16 Juraj 16 >> ty hodinky ale fungujou jen u mě :-)))) když mě napíšou málo rybiček tak chytim prd vostatní si zachytaj jen já ne :-))))

                  16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 18:32:37

                  Reznik76 >> Tak to je paráda :-))) by jsi mohl dělat profesionála pro rybářské horoskopy :-)))

                    16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 18:30:57

                    Rybkin >> Chtěli jsme se ti pochlubit našimi mega úlovky a ty jsi odejl :-)))

                      Reznik76 - Profil | Pá 29.7.2011 18:26:48

                      16 Juraj 16 >> dobře děláš :-))) moje hodinky od Casio píšou jen dvě rybky takže dneska nepůjdou
                      zato slečny sou znuděný a hledaj povyražení :-)))))

                        Rybkin - Profil | Pá 29.7.2011 18:25:20

                        16 Juraj 16 >> Já jen jel kolem tak jsem nakoukl:-)

                          16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 18:20:57

                          Rybkin >> To jsem zvědav :-))) Včera taky měli přijít ale prej jen tři vostrý vohejbačky od tříkiláčů :-))) Včera jsme tě viděli akorát jak jsi odjížděl.

                            Rybkin - Profil | Pá 29.7.2011 18:19:23

                            16 Juraj 16 >> Dneska prej pujdou kapří:-)))

                              16 Juraj 16 - Profil | Pá 29.7.2011 18:16:32

                              plavan >> Dneska asi nedorazím , odpoledne sem spal a teď nejspíš půjdu ven.

                                plavan - Profil | Pá 29.7.2011 18:05:15

                                Rybkin >> už to není Doják, ale zase Kyják

                                  Rybkin - Profil | Pá 29.7.2011 17:44:20

                                  paia >> S Petrem na Doják:-))))

                                    paia - Profil | Pá 29.7.2011 17:43:31

                                    Jsem bez červů, mám jen půllitrovku měsíc starých zakuklenců, teď jsem přišel z bytu, s kým zítra vyrazit na ryby, abych z něj vymámil aspoň pár živejch?

                                      iL3gAl - Profil | Pá 29.7.2011 14:54:02

                                      Dravci tam jsou taky ale musej ještě trochu poporůst :-)))

                                        přemysl - Profil | Pá 29.7.2011 14:52:39

                                        plavan >> já nic nekupuji, kolga Tomika nadhodil že by něco od Tebe koupil