Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NiL3gAl - Profil | Pá 29.7.2011 14:51:57

Antík AX v akci.

    Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 14:51:24

    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=641092
    hrůza, dopadnout a ihned mu pěkně rozbít držku.

      Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 14:50:55

      přemysl >> ..že bys dnes koupil od pana Petra ty komplet kapráky?????? ....
      v takovem připadku bych mu toho kapra i vyfiletoval :-))))))))))

        NiL3gAl - Profil | Pá 29.7.2011 14:50:22

        Já ještě přidám nějaký fotky z dojáku, že tam jsou fakt ryby.

          Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 14:48:46

          přemysl >> nestihnu to k tobě, nedaří se mi vypovědět pár smluv a musím to dotáhnout do konce, nechce se mi platit další měsíc navíc. Takže pojedu rovnou k vodě. Neboj, ty to máš dneska jistý. Tomika to jen tak nadhodil, on to nemyslel vážně. K čemu mu bude , když mu nabiju krmítko i háček, nahodím a on pak nebude moct při zdolávačce točit kličkou navijáku ?

            NiL3gAl - Profil | Pá 29.7.2011 14:48:22

            Dneska písák pěkně zakalenej takže bída jen nějakej okyš.

              Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 14:47:43

              TomikaCZ >> že bys dnes koupil od pana Petra ty komplet kapráky?????? To bych se snad té rezervace na dnešní den vzdal abych Petrovi pomohl

                NTomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 14:44:58

                plavan >> moje spolecnost je k nezaplaceni, a Ty to vis! :) Hlavne kdyz me ukecas ke koupi nejakeho Tveho zbozi, co? :))))

                  Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 14:44:15

                  plavan >> nikomu nic neslibuj, tento servis z Tvé pravé strany mám na dnešní den již dávno rezervován. Nevím opravdu jak to budeš stíhat
                  jedu za chvilku do FClubu

                    Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 14:41:42

                    TomikaCZ >> jasně že bych ti dokázal nahazovat a vše kolem toho, takzvaný full servis. Ale každá sranda něco stojí, že jo ? :-))))

                      NTomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 14:29:32

                      Tak jsem mel loket po vcerejsim vysati opet jako pest, takze zase mi to vysali. Tentokrat jsem i napul omdlel :D. Kurnik, ja bych chtel na ryby...
                      Petre, budes mi nahazovat a vse kolem? Vis, jako na jare v Cm. nad jezem :). A nerikej, ze Te to nebavilo :)

                        Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 13:12:57

                        plavan >> jasný

                          Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 13:03:10

                          přemysl >> v pohodě, žádnej kvalt, klidně to přivez až v sedm k vodě, i tak by to stačilo. Na chytání do večera mám červy v krmení.

                            Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 12:58:53

                            plavan >> ok, platí, zavolám až to dopravím domů, čekám na kolegy z černokostelecký, vezou mi nějaké navi karty do aut a musím na ně čekat

                              Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 12:54:10

                              přemysl >> vezmi raději 1,5 litru s pilinami a nech si to dát do toho igelitového pytlíku s dvojitým zamačkáváním. Já se u tebe pro to kolem třetí stavím. A kdyby sis vzpomněl na Lorpio Megamix Almond tříkilovku, tak bychom byli vyzbrojeni na celej víkend . Já pokoupím hodně kuku a nasadím peletky. Tobě červy i Megamix samozřejmě zaplatím. Včera jsem načerpal ze Studeného fondu :-))))))

                                Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 12:41:45

                                plavan >> ještě prosím dotaz, litřík mixu, s pilinama nebo bez???????????

                                  Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 12:27:06

                                  plavan >> zajet tam mohu, okolo 14 tý hodiny a můžeš se pro ně zastavit, nebo tak nějak to uděláme

                                    Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 12:18:48

                                    přemysl >> asi se nezastavím, trochu mě tlačí čas, mám to takové rozlítané a rád bych byl u vody do tří, abych zabral včerejší místo a pořádně rozkrmil. Ono se mi ani moc nehodí zajet pro červy, ale už žádné nemám, jen poslední dvě zakuklené decky jsem nasypal do v noci krmení. To kdyby jsi tam jel a vzal mi litránek mixu, tak bych půl roku o tobě hezky mluvil :-)))) i kdyby to neměla bejt pravda :-)))))

                                      Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 12:10:59

                                      plavan >> kdy jedeš do fk pro červy, zastavíš se?? večer to dáme??

                                        Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 11:41:08

                                        Reznik76 >> ty 1,5 kiláče, nasazené před asi třemi týdny, chytal Siky v sobotu odpoledne. V neděli nám brali větší, předevčírem Přema taky chytil o dost většího.