Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NReznik76 - Profil | Pá 29.7.2011 11:32:01

plavan >> čerstvá násada asi putuje po rybníku http://www.rybaripraha.cz/clanekfull.aspx?ID=65

    Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 11:27:51

    Reznik76 >> přesně, jak píšeš. Ale jednu ohejbačku jsem přeci včera měl, asi přejezd. I když to o víkendu nevypadalo, tak Kyják není kaprodrom. :-((((((

      NZajda - Profil | Pá 29.7.2011 11:24:04

      Reznik76 >> Vytáhnout by mu mohl i dřív, možná by tak dlouho nevydržel...I když, kdo ví jakého má držáka..:-)

        NReznik76 - Profil | Pá 29.7.2011 11:17:36

        TomikaCZ >> podle včerejška by ti Kyják moh vyhovovat Petr ti v 17 nahodí ve 23:50 vytáhne a zabalí :-))))))

          Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 11:05:54

          TomikaCZ >> na Kyjáku bys mohl chytat, já bych ti nahodil a sekat tam není potřeba. Já už dva dny ruku nenamáhám :-))))))))

            NTomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 10:48:54

            Ja pujdu leda do prdele o vikendu, ne na ryby. Vcera jsem skoncil na pohotovosti s loktem, vysali mi ten kentus a nemel bych namahat ruku.

              Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 10:27:04

              přemysl >> jak říkal jeden známý kuchař v televizi : " nemůžeš si vystřílet všechny triumfy na začátku !!! " . Ale budou tam brát dneska, jak se říká tady v GFC : " já tomu místu věřím a mám dneska motivaci "

                Npřemysl - Profil | Pá 29.7.2011 10:21:12

                plavan >> nechytli jsme ani šupinu z důvodu že náš GURU vybral k místo k chytání aby měl auto za pr---í, sice místo krásné k pozorování nočních periferií Prahy a nočních rychlíků na Kolín ale ryby tam nejsou. Obráceně, zase nelze mít vše ale bylo tam hezky, měl jsem to s plným servisem, myslím i s nabíjením krmelců včetně nástrah od Petra, zase vlastně mám pochybnosti zda mi tam vůbec něco nastražil, možná mi to plnil hlínou a jen bůh ví co mi dával na háček a ke všemu to možná máčel do Pitralónu.( pro mladší, voda po holení z dob totalitní, nevím zda se ještě prodává) tomu by odpovídal včerejší výsledek.

                  NReznik76 - Profil | Pá 29.7.2011 10:10:17

                  Zajda >> mě tam černoch nevadí :-)))) když bude dávat góly. Ale bohužel to nestojí na něm je potřeba aby hrálo ostatních 9 a ti mu nahráváli :-))))

                    NKóĎA - Profil | Pá 29.7.2011 10:04:37

                    Znám odborníka, který by do celé záležitosti mohl vnést trochu světla. Když budete mít zájem, prozradím onoho tajemného...

                      NKary - Profil | Pá 29.7.2011 10:00:55

                      Siky >> Oni tak akorát potřebují, aby jim někdo koukal na ruce :-))

                        NSiky - Profil | Pá 29.7.2011 9:59:30

                        KóĎA >> A pak, až je budu kostit, budu sadista :-))) Sádra, malta, to je moje. Sádlo, máslo už tolik nemusím :-)))))

                          NStillman - Profil | Pá 29.7.2011 9:58:22

                          TomikaCZ >> Měli jsme je v tom chvilku nechat :-)))

                            NKóĎA - Profil | Pá 29.7.2011 9:56:38

                            Siky >> hele mně přijde že seš masochista, jinak si tvoji snahu vysvětlit nedokážu :-)

                              NTomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 9:55:30

                              Stillman >> OK. Beru zpet. Ale treba se aspon lekli :)))

                                NKóĎA - Profil | Pá 29.7.2011 9:54:34

                                Zajda >> hele neser, znáš to o tom sypání soli :-)

                                  NZajda - Profil | Pá 29.7.2011 9:52:23

                                  TomikaCZ >> Hmmmm, dobře jsi je odhalil..:-)

                                    NStillman - Profil | Pá 29.7.2011 9:51:42

                                    TomikaCZ >> Koukni do soupisu a ne na Mrk. Vás ten Mrk jednou zdegeneruje :-)))))))))

                                      NTomikaCZ - Profil | Pá 29.7.2011 9:49:04

                                      iL3gAl >> Ilegal, Juras a ostatni vlackari:

                                      http://www.mrk.cz/rybarske-reviry.php?id=1532&kw=ky​jsk%FD

                                      401 008 - ROKYTKA 1

                                      K revíru patří nádrže:
                                      1. Kyjský rybník v k. ú. Praha 9-Kyje 17,0 ha
                                      2. Pískovna Praha 9-Hostavice 2,0 ha
                                      3. Koupaliště Praha 9-Xaverov 2,0 ha
                                      4. Na Placinách Praha 9-Klánovice 1,4 ha
                                      5. Požární nádrž Praha 9-Újezd nad Lesy 1,0 ha
                                      6. nádrž Aloisov Praha 9-Černý most 0,5 ha
                                      7. Požární rybník Praha 9-Běchovice 0,4 ha



                                      Lov přívlačí je na všech uvedených nádržích zakázán.

                                      :))))