Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NZajda - Profil | Pá 29.7.2011 9:48:54

Reznik76 >> Myslíš, že Spartaafrika se rozjela?:-)

    NKóĎA - Profil | Pá 29.7.2011 9:04:15

    Siky >> stejně nakonec přijdeš na to, že nejlépe je večerní fídrovačka s Plavanem na Císařské louce :-)))

      NSiky - Profil | Pá 29.7.2011 8:52:28

      No, jo, pánové, asi máte pravdu, ale mě už nebaví jen nadávat a nečinně čumět. Já chcu jezdit na závody a mít z toho radost. A aby to takhle fungovalo, musí se feeder trochu pročistit. Proto udělám ten web, který tu chybí, budu doufat, že to bude něco platný a pak budu veřejně pranýřovat ty, kteří mi ńebudou chtít poskytnout informace. He, he, he, he, he.

        NKary - Profil | Pá 29.7.2011 7:44:53

        Siky >> Taky si myslím, že ti nikdo nic nedá. Naše feederová loby je tajemná jako hrad v Karpatech. Asi jde o prachy a nebo o ambice a možná o obojí. Ale informace nejdou ven skoro žádné, jen to co se musí. Je to hnus a celé závodění mi může .........

          NButchi - Profil | Pá 29.7.2011 6:07:13

          Nešel by někdo v nedělu od rána potrápit matchku? Mám ještě krmení a obří plechárnu kukuřice+žádný program..

            Nplavan - Profil | Pá 29.7.2011 0:28:37

            Tak jsme vydrželi do zavíračky a nevytáhli jsme na fedra ani šupinu.

              NStillman - Profil | Čt 28.7.2011 23:05:15

              iL3gAl >> Tak co... SZ?

                NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 22:25:56

                My zdolávali na svoje :-)))))

                  NStillman - Profil | Čt 28.7.2011 22:19:34

                  plavan >> Hlavně že si spokojen :-)))

                    Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 22:17:26

                    Tak si kluci na moje a Přemkovy pruty nic nezdolali. Patří jim to, vláčkařům :-)

                      N16 Juraj 16 - Profil | Čt 28.7.2011 18:41:01

                      iL3gAl >> Zatím

                        NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 18:39:10

                        16 Juraj 16 >> My vyrážíme zatim čus.

                          N16 Juraj 16 - Profil | Čt 28.7.2011 18:36:14

                          iL3gAl >> Jede mi to v 18:54 ze zastávky tak se du pomalu připravit.

                            NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 18:32:09

                            16 Juraj 16 >> Za jak dlouho vyrážíš?

                              NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 18:30:27

                              16 Juraj 16 >> Tak to je jasný.

                                N16 Juraj 16 - Profil | Čt 28.7.2011 18:29:14

                                iL3gAl >> Aspoň bude sranda ne ? :-))) jj

                                  NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 18:27:49

                                  16 Juraj 16 >> Se domluvíme třeba na ten zejtřek.

                                    NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 18:23:30

                                    16 Juraj 16 >> Bude zas vymejšlet kšefty už na posled se mě ptal jestli by to s tou gábinou nešlo nějak udělat :-))))))))

                                      N16 Juraj 16 - Profil | Čt 28.7.2011 18:19:56

                                      iL3gAl >> Jo jo :-))) tak mě určitě nechá zdolat pupíka Přéma tak Petr bude v obsezení jen Ilegální dvojky :-)