Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

iL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 18:17:50

16 Juraj 16 >> S očima na nečem jiným??? Takže třetí kdo bude Péťovi zdolávat ryby? :-))))

    16 Juraj 16 - Profil | Čt 28.7.2011 18:15:57

    iL3gAl >> :-))))))) asi jen s očima ale uvidim možná půjdu plašit s váma okouny.

      iL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 18:13:43

      16 Juraj 16 >> S prutem nebo nečím jiným??? Otázky jak od Petra :-))))

        16 Juraj 16 - Profil | Čt 28.7.2011 18:13:06

        plavan >> Vždycky když jste byli na Dojáku tak jsem byl buď někde fuč a nebo jsem měl jiný plán , ale dneska se za váma asi dojedu podívat :-)

          plavan - Profil | Čt 28.7.2011 18:01:37

          přemysl >> stejně mi není jasné, že za námi ani jednou na Doják nedorazil Juráš. Asi má hezčí starosti než tahat pupany na fedra :-))))

            plavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:55:08

            Tak já teda jedu, snad nebudu litovat, že jsem to tady vyprovokoval :-)))))

              iL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 17:46:25

              plavan >> Jistě nejspíš i táta :-)))))))). Ale zase přijedem.

                plavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:45:57

                iL3gAl >> jakože budeš jen sklízet cizí ovoce ?

                  iL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 17:41:13

                  plavan >> Já už to mam vymyšlené vezmu si vláčku abych nemusel nic moc rozbalovat budu chvilku galejněčit pak si sednu vedle tebe a budu zdolávat ryby. Dobrý ne?

                    přemysl - Profil | Čt 28.7.2011 17:38:49

                    plavan >> domluveno, přijedu

                      iL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 17:38:42

                      plavan >> Bouřka, ale pojedem ne?

                        plavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:33:39

                        přemysl >> máš velitelskou taktovku. Když to odmávneš na devatenáctou, budu tam na devatenáctou. Ale do osmnácté by mělo padnout rozhodnutí.

                          plavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:32:28

                          iL3gAl >> v jakém smyslu ? Déšť, návrh na dnešní rybačku nebo Hnědý příběh ?

                            přemysl - Profil | Čt 28.7.2011 17:32:00

                            plavan >> jsem sice přihlášen ale mám tady pořád lidi, dneska to dáme na 19tou????, tedy pokud nezačne nějaká čína, zatím jenom dost fouká

                              iL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 17:30:24

                              plavan >> To mu věřim :-))). Jen to tady začíná trochu bublat asi něco spadne :-)))

                                plavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:29:59

                                Rybkin >> je mi to jasný, on jediný bodoval, takže si dneska už nepotřebuje nic dokazovat. My ostatní máme co napravovat.

                                  Rybkin - Profil | Čt 28.7.2011 17:28:56

                                  plavan >> To víš je z tý včerejší kaprovačky pěkně vorvanej:-)

                                    plavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:28:06

                                    iL3gAl >> Přemek tiše našlapuje, aby nás nevzbudil, zatím žádnej impuls od něj na dnešek nevzešel, bojí se zapálit něco, co by už nešlo uhasit :-)))))

                                      Stillman - Profil | Čt 28.7.2011 17:24:29

                                      plavan >> Měl jsem to v plánu ale pak mi zavolal kamarád a tak jsem se s nim kousl u flašky vína, tím pádem jsem si to zapikal. I když bych jel i docela rozumně.

                                        plavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:20:41

                                        Stillman >> já jsem na tebe dneska trochu vsázel, ale ke cti ti slouží, že jsi " nehrál " .