Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:19:58

siri >> já se netrápím přes mobil dlouhým uploadem. naopak se trápím velmi krátkým uploadem, který ale nevede k výsledku. Prostě to za deset vteřin ukončí posílání. A to posílání se nezdařilo. Nebude to myslím vina jenom mrku, ale i operátora. Zkus nám sem nějakou fotku přes mobil poslat.

    NStillman - Profil | Čt 28.7.2011 17:19:16

    plavan >> Já to dneska proflákal a to jsem měl po včerejším příjemném odpoledni, velkou motivaci. Nějak mě to s tebou baví i bez těch ryb. Včera opět luxusní debaty a příběhy z kroniky Plavan :-)))))))))

    PS: vlaječku nemám :-)))

      NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 17:17:04

      plavan >> Právě, musel by ti tam ještě někdo přijet.

        Nsiri - Profil | Čt 28.7.2011 17:16:39

        plavan >> Ja mel na mysli spis predbezne zmenseni objemu dat, urcenych k propasirovani na MRK... Jako ze aby ses netrapil tak dlouhym uploadem. :)

          Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:15:22

          iL3gAl >> tak to byl slabší impuls, jakože dojedete v sedm a odjedete v devět ?

            NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 17:13:50

            plavan >> Horší že my můžeme jet nejdřív po 6h (kvuli práci) a chceme ve tři vstávat :-)))

              Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:11:10

              iL3gAl >> ano, impuls na Doják.

                NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 17:03:26

                plavan >> Impuls na doják? :))))))

                  Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:00:57

                  iL3gAl >> je tam docela vichr, čekám, jestli dá někdo impuls, třeba ty nebo Přemek. Bez impulsu dneska nejdu.

                    Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 17:00:08

                    paia >> těžko se rozhodovat ve čtvrtek, když nevíš jaké bude počasí. Ale kdybych si tipnul, tak ty budeš chtít na B 1, Ruda věří fleku na V 7. Tomika bude cejtit, že jsou ryby ve Čmelíkovicích. Přemek bude chtít v šest večer do Holíškovic a já, to je překvapení, budu chtít na Doják. Míša Stillman bude chtít kamkoliv, ale bude v práci. KóĎA feedery těžko o prázdninách vytáhne, Siky a Dáva budou na dovolené, MichalH o víkendu nechodí. Rybkin, Řezňa a Ilegalovci chodí na ryby, když ty spíš. A když bude náhodou větší průtok na Berounce 1, tak si vzpomeneš na tu hlášku : " jde to, ale Dřeto !! " .

                      NiL3gAl - Profil | Čt 28.7.2011 16:58:26

                      plavan >> Dneska nikam?

                        Npřemysl - Profil | Čt 28.7.2011 16:42:48

                        TomikaCZ >> na Sněžce je taky celkem příjemně?????????

                          NRybkin - Profil | Čt 28.7.2011 16:28:24

                          TomikaCZ >> K vodě:-)))))

                            NTomikaCZ - Profil | Čt 28.7.2011 16:26:08

                            paia >> ja muzu v sobotu pres den a taky nemam moc napadu kam jet :)

                              Npaia - Profil | Čt 28.7.2011 16:24:33

                              už má někdo nějakej nápad na víkend? dostal jsem od té svojí volno, jede k rodičům... ;o)

                                Nnumen - Profil | Čt 28.7.2011 15:31:32

                                tady je jedna pidi parmička z Ohře.

                                  Nnumen - Profil | Čt 28.7.2011 15:18:03

                                  Išma na jezu V Hostěnicích.

                                    Nnumen - Profil | Čt 28.7.2011 15:14:31

                                    jos >> rád bych se mýlil,ale souhlasím s Kóďou.

                                      Njos - Profil | Čt 28.7.2011 14:28:01

                                      Siky >> Myslim že to nebude problém , jen by ukázali jaký jsou sraby.

                                        NKóĎA - Profil | Čt 28.7.2011 14:00:07

                                        Siky >> naserou ti, to je můj názor. Nikdo nechce, aby jsi dělal web.