Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NSiky - Profil | Čt 28.7.2011 13:49:11

jos >> Tak to jo, ještě jednou děkuji. Ten web bude běh na dlouhou trať a hlavně nevím, jestli mi někdo vůbec poskytne nějaké informace.

    Njos - Profil | Čt 28.7.2011 13:03:20

    Siky >> Z rybářství . teď jsem dostal mail od Žižky.

      NSiky - Profil | Čt 28.7.2011 12:59:38

      jos >> Díky, ale přesně nevím, který myslíš.

        Njos - Profil | Čt 28.7.2011 11:44:16

        Siky >> Právě jsem dočet tvůj článek do časopisu a skutečně dost dobrý. Jestli bude i tvůj web takový , tak se máme naco těšit.

          NMiPo - Profil | Čt 28.7.2011 10:35:24

          plavan >> ahoj dnes šla u nás jenom droboť :-)))))))))))))

            NStillman - Profil | Čt 28.7.2011 10:31:19

            Dobré ráno :-)))

              NSiky - Profil | Čt 28.7.2011 10:07:34

              plavan >> Ne, ne, ale to správné si schovávám na trénink. Jedu totiž k mojí mámě a ta bydlí 40 km od Mušova, takže pojedu potrénovat na ligu. A to červené je fakt na pikaču.

                Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:57:28

                Siky >> a navíc, ty máš krmčo už jenom to červené, že ? :-))))

                  NSiky - Profil | Čt 28.7.2011 9:57:19

                  plavan >> Včera jsem nemohl, dnes taky ne a zítra odjíždím na dovolenou, budete se to muset naučit sami, pánové. :-)))))) A recepturu na krmení ti říct nemůžu, protože je to sekret. :-))))))))

                    Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:53:38

                    Siky >> chceš tím říct, že kdybychom tě včera požádali o zakrmení, tak bys nám vyhověl ? :-))))))))))))

                      NSiky - Profil | Čt 28.7.2011 9:47:44

                      plavan >> Jak vám člověk nenakrmí, tak si na kapra nesáhnete! :-)))))) Měli by jste se nad sebou zamyslet, pánové. :-))))

                        Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:16:37

                        S Tomikou jsme nakonec vydrželi do zavíračky, ale kaproše jsme neviděli. Špatně jsem vybral i místo, kapři se ukazovali 50m od nás. Ale zase jsme byli hned u hospody a auto za zády.

                          Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:14:47

                          Večer Míšu vystřídal Přemek a dorazil i Tomika. MichalH měl ještě za šera jízdu od kapra, ale povolil mu návazec. To Přemek potmě kapra dostal, jak už psal. jenom jsme ho nevyfotili. Byl zrovna zmatek.
                          Fotku jsem si vypůjčil od Rybkina, který nás počastoval svoji návštěvou a zvednul nám náladu. Vytáhl si nějakého cejna, ale pořádnej hrčák neviděl. Oproti neděli nebo sobotě velká bída.

                            Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:08:44

                            KóĎA >> když to tak čtu, tak se mi ani do žádné práce ( zaměstnání ) nechce :-)))))))) Ale budu muset, bo začínám vidět na dno kešeně :-((((

                              Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:06:45

                              Později přijel MichalH a to už brali okouni.

                                NKóĎA - Profil | Čt 28.7.2011 9:05:19

                                plavan >> nahoru to trvá dlouho, dole jseš za chvilinku :-) Je to monstr akce, dělal jsem tohle v roce 2008 nebo 9. Jenže tenkrát ti dali rozpis přeprav na celý měsíc dopředu - no Talošové jim tenkrát nezaplatili a skončilo to u soudu. Teď jsou zase všichni velcí kamarádi, jenže jenom takoví, že náklady budou uvolňovat, když uvidí pjachy na účtě. Což je samozřejmě mazec. Taloš zaplatí a spustí ryk, že to chce hned a nejlépe včera. Když se to týká Severu, ještě to jde. Jenže tohle je 1600 km a zase tolik dopravců tam nejezdí... A do druhého dne se to také nedá stíhat - což většina lidí z obchodního oddělení zákazníka jaksi nechápe :-(

                                  Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:03:49

                                  Jenže kapří nám nebrali. Jenom kiloví cejni se občas pověsili na háček

                                    Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:02:35

                                    Ale překvapil, protože jsem přijel k vodě se zpožděním 15 minut a Míša už tam byl. Nemohl jsem ani polknout, jak jsem byl překvapenej.

                                      Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 9:00:32

                                      Nakonec Míša ale cuknul a nesnědl jí

                                        Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 8:59:13

                                        KóĎA >> jakože Pánbůh nejenom dává, ale taky béře ? :-))))))