Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 8:58:09

Já jsem kapra nechytil a ani jsem žádnéhio neměl na prutě. Ale jinak skvělej den na rybách. Zprvu s Míšou Stillmanem, který vypadal, že spolkne rybičku

    NKóĎA - Profil | Čt 28.7.2011 8:57:33

    plavan >> já chytl teď v práci kšeft. Může mě vynést na výsluní nebo poslat do Bohnic. Zatím to musím zaklepat, klape to - ale nic není věčně. Aneb závozy kaučuku k Neapoli. A za slušné peníze navíc...

      Npřemysl - Profil | Čt 28.7.2011 8:55:20

      plavan >> jinak všem díky za milou společnost u vody, díky Plavanovi versus Michal mě polechtává bránice ještě nyní. Já jsem to zakončil hezkým kaprem na Hardyho, rovných 50cm a cca 2kg

        Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 8:52:52

        KóĎA >> je to tak jak píšeš. Můj mobil má sice myslím 3,5 MPix, ale objektiv asi tři milimetry. S tím se dá těžko něco udělat.

          NKóĎA - Profil | Čt 28.7.2011 8:50:30

          i fotky z mého mobilu - 5 megapixlového s optikou Carl Zeiss se ani vzdáleně nepřibližují fotkám z mého nejstaršího digi foťáku se stejnou optikou.

            NZajda - Profil | Čt 28.7.2011 8:50:11

            plavan >> Já jsem dostal od dcery jakéhosi Samsunga...Zapomněla si prohlídnout krabku a když jsem si ho rozbalil já, tak jsem zjistil, že tam není kablík do písidla...Tak jsem si nafotil psa na tapetu a víc to neřeším. Canonek drží už třetí rok, tak su zatím v klidu. Možná je to i tím, že těch úlovků, které by stály za zvěčnění moc není..:-)))

              Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 8:45:20

              Zajda >> asi jo, ale novej mobil kvůli tomu kupovat nebudu. Takové fotky, jaké jsem poslal od vody poslední dva týdny, tady mobilem ještě nikdo neposlal, alespoň tedy o žádné nevím. Rád bych se na lepší mobilfotky kouknul.

                NZajda - Profil | Čt 28.7.2011 8:42:35

                plavan >> Asi to máš rozbitý..:-(

                  Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 8:40:27

                  siri >> takto vypadá fotka z mého mobilu. A to je za plného světla .

                    Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 8:33:53

                    siri >> můj mobil fotí do fialova a nedá se na to koukat.

                      Nsiri - Profil | Čt 28.7.2011 3:36:43

                      plavan >> A v tom mobilu neni mozne editovat/snizit rozliseni fotky pred uploadem (a ovsem tu zmensenou 'ulozit jako...')?

                        Nplavan - Profil | Čt 28.7.2011 1:27:11

                        KóĎA >> ....z mobilu hodně slušná fotka........... to je z foťáku. Z mobilu vytáhnu micro SD, strčím ji do adaptéru SD a ten do foťáku. Nastavím rozlišení 2Mpix a vyfotím. Adaptér s kartou vyjmu, Micro SD vytáhnu z adaptéru , vložím do mobilu a pak asi hodinu válčím s tím, abych to protlačil na MRK. A do foťáku dám nazpět SD kartu, změním nastavení a tak pořád dokola. Akorát rybu fotím jenom na plné rozlišení, protože to bych se z toho zbláznil. A na tom dnešním místě je od oběda do pěti ideální světlo.

                          NButchi - Profil | St 27.7.2011 21:50:10

                          Reznik76 >>
                          Tak to bohužel je. Až bude volno, začnou zase padat trakaře a bude nejvíc nejhorší počasí :-))))

                            NReznik76 - Profil | St 27.7.2011 21:43:21

                            Butchi >> dneska bylo pěkně a mě to bylo stejně prd platný :-))))

                              NButchi - Profil | St 27.7.2011 21:31:12

                              Reznik76 >>
                              Tak držím palce, já už se drahnou chvíli povaluju doma :-) Doufám, že nebude zítra hnusně, chci jít vláčet :-))

                                NReznik76 - Profil | St 27.7.2011 21:27:19

                                Butchi >> tady to je stejný, a já se modlim aby to vydrželo ješte aspoň než dojedu před barák :-)))

                                  NButchi - Profil | St 27.7.2011 21:13:30

                                  Reznik76 >>
                                  Tady barva oblohy balancuje někde mezi olovem a kanálnickýma gumákama :-))))

                                    Nmpmaik - Profil | St 27.7.2011 21:08:04

                                    plavan >> fotce se nějak nechce :-)

                                      NRybkin - Profil | St 27.7.2011 21:06:24

                                      Reznik76 >> Tady neprší,tedy zatim

                                        NReznik76 - Profil | St 27.7.2011 21:05:26

                                        Butchi >> za chvilku sou doma :-))) tak nějak si myslím že už tam prší